1401/06/29

شروع نمایشگاه

1401/07/01

پایان نمایشگاه

0 متر

فضای نمایشگاه

0 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی اربیل عراق

نمایشگاه کالاهای مصرفی

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

برگزاری نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی اربیل عراق از 09 الی 12 مرداد 1401 در نمایشگاه بین المللی اربیل انجام خواهد شد.

ثبت نام برای بازدید از نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی اربیل عراق

ثبت نام جهت ارائه محصول در نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی اربیل عراق

 

درباره نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی اربیل عراق:

نمایشگاه های اربیل عراق یک فرصت خوب و مناسب برای حضور کسب و کار و شرکت شما و ارائه محصولات و خدمات شرکت شما در اربیل عراق است. با توجه به فرصت ارتباط مستقیم بین تامین کننده و خریدار در نمایشگاه های تجاری و بازار بزرگ عراق و ارتباط تجاری مناسب بین دو کشور هرگز فرصت حضور در نمایشگاه های اربیل را در صورت علاقمندی به بازاریابی و فروش بین المللی از دست ندهید.

می توان از نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی اربیل عراق به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های کالاهای مصرفی در عراق نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه کالاهای مصرفی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی اربیل عراق ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد کالاهای مصرفی عراق است. نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی اربیل عراق بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد کالاهای مصرفی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده کالاهای مصرفی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای کالاهای مصرفی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات کالاهای مصرفی می دهد.

 

نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی اربیل عراق یک نمایشگاه تجاری چندبخشی است و برای شرکت های پیشرو در عراق در بخش های زیر آزاد است:

 • نفت و گاز
 • صنایع ساختمانی و برق
 • سرمایه گذاری
 • مشاور املاک
 • محیط زیست
 • محصولات بهداشتی و پزشکی
 • مخابرات
 • تحصیلات
 • کشاورزی
 • غذاها و نوشیدنی ها
 • تولیدات محلی
 • قطعات یدکی خودرو
 • لوازم خانگی
 • گردشگری و مهمان نوازی
 • لوازم آرایشی و بهداشتی
 • لوازم الکترونیکی مصرفی
 • مبلمان و دکوراسیون منزل
 • جواهر سازی

 

چرا باید در نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی اربیل عراق شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی اربیل عراق بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار اربیل با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، اربیل از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های اربیل نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی اربیل عراق مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن کالاهای مصرفی اربیل در این نمایشگاه است انجمن کالاهای مصرفی اربیل چندین سال است که در اربیل فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی اربیل عراق و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی اربیل عراق بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی اربیل عراق از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه کالاهای مصرفی اربیل است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی اربیل عراق با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات کالاهای مصرفی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار کالاهای مصرفی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی اربیل عراق با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی اربیل عراق و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

 

  فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی اربیل عراق

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی اربیل عراق

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی اربیل عراق می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی اربیل عراق علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

 

 

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت مارکتینگ

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران سئول

1402/10/02الی1402/10/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت مارکتینگ

نمایشگاه بین المللی تهران مرکز نمایشگاهی سئول

1402/09/13الی1402/09/16

مشاهده جزئیات

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران سئول

1402/09/13الی1402/09/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت مارکتینگ

مرکز نمایشگاهی بین المللی سئول تهران

1402/12/12الی1402/12/15

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت مارکتینگ

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/07/30الی1403/08/03

مشاهده جزئیات

فرانکفورت آلمان مرکز نمایشگاهی فرانکفورت

1402/08/18الی1402/08/20

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت|نمایشگاه بین المللی صنعت مارکتینگ|نمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

نمایشگاه بین المللی کراچی (karachi expo centre)

1402/12/17الی1402/12/19

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه کالاهای مصرفی

برگزاری نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی اربیل عراق از 29 شهریور الی 1 مهر 1401 در نمایشگاه بین المللی اربیل انجام خواهد شد.

ثبت نام برای بازدید از نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی اربیل عراق

ثبت نام جهت ارائه محصول در نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی اربیل عراق

 

 

محل برگزاری نمایشگاه

 • مرکز نمایشگاهی اربیل

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.