نمایشگاه بین المللی دیگر رویدادهای تجاری تخصصی

1402/12/03

شروع نمایشگاه

1402/12/06

پایان نمایشگاه

10000 متر

فضای نمایشگاه

100 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت نمایشگاهی و صنایع وابسته تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی صنعت نمایشگاهی و صنایع وابسته تهران ایران از تاریخ 3 الی 6 اسفندماه 1402 در مرکز نمایشگاهی بین المللی سئول برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین المللی صنعت نمایشگاهی و صنایع وابسته تهران ایران، با هدف ارتقا سطح کیفی و کمی صنعت نمایشگاه، جدیدترین صنایع، تجهیزات،خدمات و فناوری های نوین نمایشگاهی در فضایی بالغ بر 10000 متر مربع و تعداد 100 شرکت کننده داخلی در مرکز نمایشگاهی بین المللی سئول برگزار خواهد شد.

نخستین نمایشگاه بین المللی صنعت نمایشگاهی و صنایع وابسته تهران با مشارکت ده ها شرکت و با حضور معاون وزیرصنعت، معدن و تجارت، مقامات اتاق بازرگانی و اتاق اصناف کشور و همچنین روسای انجمن ها و اتحادیه های مرتبط در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران سئول افتتاح گردید.

در نمایشگاه بین المللی صنعت نمایشگاهی و صنایع وابسته تهران، سایت ها و شرکت های دارای فضای نمایشگاهی، برگزارکنندگان نمایشگاه ها و همایش های بین المللی،سیستم های پیش ساخته سالنی، سیستم های مدلار، غرفه های خاص با احجام خاص، خدمات تبلیغات نمایشگاهی، خدمات طراحی، حجم سازی و ارتباط تصویری، خدمات مسافرتی و تورهای نمایشگاهی، مواد اولیه غرفه سازی، تجهیزات غرفه آرایی، مشاوران و طراحان دکوراسیون های نمایشگاهی، تجهیزات نورپردازی، خدمات حمل و نقل نمایشگاهی، مراکز اطلاع رسانی و بازاریابی نمایشگاهی، خدمات سخت افزار و نرم افزارکامپیوتری نمایشگاه ها، کترینگ و خدمات پذیرائی، اتحادیه ها و انجمن های مرتبط و مطبوعات و صنایع وابسته حضور خواهند داشت و صنایع و خدمات خود را ارئه خواهند کرد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنعت نمایشگاهی تهران ایران شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت نمایشگاهی و صنایع وابسته تهران در چند سال اخیر در حال رشد کردن است. این نمایشگاه با محصولات و خدمات بسیار، بالا بودن سطح کیفی، ارائه خدمات در سطح جهانی و با شرکت کنندگان بین المللی در این رویداد تاکنون در اوج بوده است.

نمایشگاه بین المللی صنعت نمایشگاهی و صنایع وابسته تهران بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ایران با توجه به جمعیت بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای شرکت کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، ایران از لحاظ جغرافیای دارای همسایگانی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های ایران نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی صنعت نمایشگاهی و صنایع وابسته تهران مراجعه می کنند.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت نمایشگاهی و صنایع وابسته تهران ایران با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت نمایشگاهی و صنایع وابسته تهران ایران  و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنعت نمایشگاهی تهران ایران بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت نمایشگاهی و صنایع وابسته تهران از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه در حوزه صنعت نمایشگاهی است. در این چندین سال، فعالان در حوزه صنعت نمایشگاهی برای ملاقات با شرکای جدید مثل شما در نمایشگاه بین المللی صنعت نمایشگاهی و صنایع وابسته تهران ایران منتظر هستند تا روابط جدیدی را در این چارچوب امضا کنند. علاوه بر این، سخنرانان مهم نمایشگاه و سمینارهای آموزشی را نباید فراموش کنید.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت نمایشگاهی تهران با نمایشگاه سازان؟

با طراحی و ساخت غرفه در نمایشگاه صنعت نمایشگاهی تهران می‌توان محصولات را بهتر به نمایش گذاشت و موفقیت در این نمایشگاه نیازمند غرفه‌ای حرفه‌ای برای نمایش اجناس است. در این راستا، شرکت نمایشگاه سازان با بیش از 15 سال سابقه و تخصص در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی، ثبت نام در نمایشگاه، برگزاری نمایشگاه و ارائه مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه‌ها، هماهنگی جلسات B2B، انتقال ارز، سازماندهی کنفرانس‌ها و سمینارها پاسخگوی نیاز شما در این حوزه خواهد بود.

 • سابقه طولانی حضور در بازار کار و شناخت بازار هدف
 • برخورداری از طراحانی با بیش از 10 سال سابقه فعالیت
 • به‌کارگیری ماشین‌آلات CNC
 • آگاهی از نیاز مخاطب برای بهتر پاسخ گرفتن در حوزه شرکت در نمایشگاه‌ها
 • طراحی و ساخت غرفه مطابق با آخرین متدهای بازاریابی جهانی
 • شناخت دقیق مصالح و توانایی در طراحی و پیاده سازی انواع سازه‌های نمایشگاهی
 • ارائه مشاوره برای موفقیت در نمایشگاه‌ها و جذب مشتری
 • تعرفه مناسب در مقایسه با دیگر فعالان این حوزه و تضمین کیفیت کار در اجرای غرفه سازی در تهران
 • ارائه خدمات تور نمایشگاهی برای بازدید به همراه مترجم و لیدر
 • ررزو مکان های VIP و CIP برای پذیرایی از مهمانان و بازدیدکنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرارداد با آنها و تنظیم فرصت همکاری b2b و قرار ملاقات نمایشگاهی
 • رضایت درصد بالایی از مشتریان و کاربران در حوزه‌های مختلف نمایشگاهی
برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی تهران مرکز نمایشگاهی سئول

آدرس : QCR3+96 Tehran, Tehran Province, Iran

مدت زمان نمایشگاه به پایان رسیده است.

سفارش غرفه سازی

ثبت نام

گفتگوی آنلاین