1401/07/26

شروع نمایشگاه

1401/07/26

پایان نمایشگاه

0 متر

فضای نمایشگاه

0 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم چین پکن

نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم چین پکن

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

درباره نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم چین پکن:

نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم چین پکن یک پلت فرم B2B برای آژانس های مسافرتی خارجی چینی و آژانس های مسافرتی ورودی خارج از کشور، هتل ها، استراحتگاه ها، نقاط دیدنی، سکوهای گردشگری، کشتی های دریایی، دفاتر گردشگری، سایر حوزه های گردشگری مرتبط مانند پلت فرم های رزرو بلیط هواپیما بین المللی، فروشندگان  WIFI، تامین کنندگان ویز، بیمه مسافرتی و … است.

این نمایشگاه یک پل ارتباطی بین آژانس‌های مسافرتی خارجی داخلی و آژانس‌های مسافرتی ورودی خارج از کشور، هتل‌ها، نقاط دیدنی، استراحتگاه‌ها، سکوهای گردشگری و سفرهای دریایی ایجاد می‌کند.

شما می توانید در نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم چین پکن کارت های نام و بروشور را با یکدیگر مبادله کنید، غرفه داران همچنین مواد تبلیغاتی خود را در طول نمایشگاه در اختیار آژانس های مسافرتی چینی قرار می دهند.

می توان نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم چین پکن به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های گردشگری و توریسم در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه گردشگری و توریسم است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم چین پکن ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد گردشگری و توریسم جهان است. نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم چین پکن بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد گردشگری و توریسم و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده گردشگری و توریسمی گردشگری و توریسم با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای گردشگری و توریسم است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات گردشگری و توریسم را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت گردشگری و توریسم را می دهد.

 

چرا باید در نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم چین پکن شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم چین پکن بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار چین با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، چین از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های چین نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم چین پکن مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن گردشگری و توریسم چین در این نمایشگاه است انجمن گردشگری و توریسم چین چندین سال است که در چین فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم چین پکن و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم چین پکن بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم چین پکن از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه گردشگری و توریسم چین است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم چین پکن با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات گردشگری و توریسم آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار گردشگری و توریسم را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم چین پکن با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم چین پکن و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

 

 فرم سفارش غرفه سازی در  نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم چین پکن

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم چین پکن

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم چین پکن می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم چین پکن علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم ( emitt ) ترکیه استانبول مرکز نمایشگاهی تویاپ
تور نمایشگاهی
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

نمایشگاه بین المللی استانبول - Tuyap Fair Center

1402/11/17الی1402/11/20

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تجهیزات تفریحی و خودروهای آفرودی روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو
تور نمایشگاهی
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو|نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1402/09/10الی1402/09/12

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری و هتلداری مشهد ایران
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

نمایشگاه بین المللی مشهد

1402/07/04الی1402/07/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری شیراز ایران
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

نمایشگاه بین المللی شیراز

1402/11/10الی1402/11/13

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی کمپینگ، سفر و خودروهای کلاسیک و آفرود تهران ایران مرکز نمایشگاهی شهرآفتاب
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران

1402/10/26الی1402/10/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم، گردشگری و هتلداری کیش ایران
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

نمایشگاه بین المللی کیش

1402/09/01الی1402/09/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آفرود و کمپینگ کرمان
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

1402/06/06الی1402/06/10

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم چین پکن

نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم چین پکن، در تاریخ 26 مهر 1401 در مرکز همایش ها و نمایشگاه های چین در پکن انجام خواهد شد.

فرم ثبت نام برای تور بازدید از نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم چین پکن

فرم ثبت نام جهت ارائه محصول در نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم چین پکن

محل برگزاری نمایشگاه

  • محل دائمی نمایشگاه پکن

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.