نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه ، حمام سونا و استخرنمایشگاه بین المللی صنعت ساختماننمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگینمایشگاه بین المللی لوازم خانگی, مبلمان و طراحی داخلی

شروع نمایشگاه

پایان نمایشگاه

0 متر

فضای نمایشگاه

0 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه لوازم و تجهیزات خانه و آشپزخانه، حمام، سونا و استخر اصفهان

برگزاری نمایشگاه لوازم و تجهیزات خانه و آشپزخانه، حمام، سونا و استخر اصفهان در نمایشگاه بین المللی اصفهان انجام خواهد شد.

فرم غرفه سازی و استعلام قیمت غرفه برای نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات خانه و آشپزخانه، حمام، سونا و استخر اصفهان

درباره نمایشگاه لوازم و تجهیزات خانه و آشپزخانه، حمام، سونا و استخر اصفهان

آینه تمام نمای صنعت، اقتصاد و فرهنگ يك كشور می تواند در محلی به نام نمایشگاه متجلی گردد. جنبه های آموزشی، اطلاع رسانی، انتقال دانش و تكنولوژی، معرفی محصولات و خدمات بازاریابی و تبلیغات از رویكرد مهم نمایشگاه ها بوده و به عنوان حلقه ارتباطی و اتصالی بین عرضه و تقاضا، تولید و مصرف، فرهنگ ها و انديشه ها می تواند موثر واقع گردد. در نمایشگاه لوازم و تجهیزات خانه و آشپزخانه، حمام، سونا و استخر اصفهان از استانهای مختلف کشور منجمله تهران ، اصفهان،شیراز،زنجان،یزد حضور خواهند داشت.

هدف نمایشگاه لوازم و تجهیزات خانه و آشپزخانه، حمام، سونا و استخر اصفهان

معرفي ظرفيتهاي بالقوه و بالفعل این بخش صنعتی کشور، شناسایی و معرفي مشکلات ، موانع و نقاط ضعف موجود این صنعت ، ایجاد بستر های مناسب برای سرمایه گذاری ، ایجاد زمينه اشتغال و كارآفريني، آشنایی دست اندرکاران با محصولات ، نوآوریها و ظرفیتهای موجود ، ايجاد فضاي رقابتي سالم ميان توليدكنندگان داخلي برای ارتقاء كيفيت توليد، ايجاد ارتباط مستقيم و رودر رو ميان توليدكنندگان و مصرف كنندگان ، توسعه صادرات محصول به ساير كشورها،تبادل فكر، فناوري و محصول ميان شركت كنندگان داخلي و خارجي و شناسايي واحدهاي برتر در زمينه توليد، صادرات ، بازرگاني و خدمات مرتبط، مهمترین اهداف برگزاری نمایشگاه لوازم و تجهیزات خانه و آشپزخانه، حمام، سونا و استخر اصفهان است.

غرفه داران و گروه های محصول در نمایشگاه لوازم و تجهیزات خانه و آشپزخانه، حمام، سونا و استخر اصفهان:

  • غرفه گروه کالاهای آشپزخانه
  • غرفه گروه کالاهای حمام
  • غرفه گروه کالاهای سونا
  • غرفه سازی شده برای بخش گروه کالاهای مربوط به استخر

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه لوازم و تجهیزات خانه و آشپزخانه، حمام، سونا و استخر اصفهان

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه لوازم و تجهیزات خانه و آشپزخانه، حمام، سونا و استخر میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه لوازم و تجهیزات خانه و آشپزخانه، حمام، سونا و استخر اصفهان علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با نمایشگاه بین المللی اصفهان تماس بگیرید.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی املاک

نمایشگاه بین المللی مسکو

1349/10/11الی1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه بین المللی تبریز

1403/03/02الی1403/03/05

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی اصفهان

آدرس :