نهمین نمایشگاه بین المللی در وپنجره و صنایع وابسته تهران

خدمات برای رویداد

نهمین نمایشگاه بین المللی در وپنجره و صنایع وابسته تهران

نهمین نمایشگاه بین المللی در وپنجره و صنایع وابسته تهران

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان ، نهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران در زمینه انواع در و پنجره ساختمانی ، صنعتی ، بیمارستانی ، سرویسهای بهداشتی ، پاركینگی و فروشگاهی با تركیبهای مختلف آهنی ، آلومنیومی ، كامپوزیت ، upvc ، hdf ، لمینت ، فایبرگلاس ، انواع چهارچوب ، سردر و فریم در تركیبهای فوق الذكر ، ماشین آلات و ابزار تولید ، مونتاژ و خط تولید در و پنجره ، سیستمهای دای كست ، ترمال بریك ، پادركوتینگ و … با هدف ارتقاع سطح کیفی و کمی این صنعت هم اکنون در حال برگزاری و پذیرای بازدید کنندگان محترم می باشد.

نهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته با حضور دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران ، هیات همراه و تنی چند از صاحب نظران در این بخش از صنایع کشورمان در محل دائمی نمایشگاهها گشایش یافت .

در-و-پنجره

نهمین نمایشگاه بین المللی در وپنجره و صنایع وابسته تهران

نهمین نمایشگاه بین المللی در وپنجره و صنایع وابسته تهران

اهـداف بــرگـزاري نمـايشگـاه

الف. اهـداف عمـومـي

۱. معرفي ظرفيتهاي بالقوه و بالفعل دركشور در زمينه توليد،‌ بازرگاني وخدمات مربوط به صنايع در و پنجره مشتمل بر توليد، بازرگاني و خدمات محصول، ماشين آلات و تجهيزات وابسته، مواد اوليه.
۲. شناسايي و معرفي مشکلات ، موانع و نقاط ضعف موجود در اين صنعت و تلاش در جهت جلب حمايت سازمانهاي دولتي ذيربط از دست اندرکاران صنعت مذکور.
۳. ايجاد بستر هاي مناسب به منظور ترغيب افراد يا واحدهاي سرمايه گذار جهت سرمايه گذاري و بهره گيري مناسب از ظرفيتهاي موجود  و ايجاد زمينه هاي اشتغال زايي و كارآفريني در  صنايع موضوع نمايشگاه.
۴. آشنايي دست اندرکاران با محصولات ، نوآوريها و ظرفيتهاي موجود در ساير كشورها و تلاش براي رسيدن به استانداردهاي جهاني.
۵. ايجاد فضاي رقابتي سالم ميان توليدكنندگان داخلي در جهت ارتقاء كيفيت توليد.
۶. ايجاد ارتباط مستقيم و رودر رو ميان توليدكنندگان و مصرف كنندگان به منظور آشنايي بهتر با نيازهاي بازار مصرف.
۷. ايجاد و يا ارتقاء رويكرد صادرات محصول به ساير كشورها.
۸. تبادل فكر ، فناوري و محصول ميان شركت كنندگان داخلي و خارجي نمايشگاه و ايجاد ارتباط تجاري ميان آنها.
۹. شناسايي واحدهاي برتر در زمينه توليد ، بازرگاني و خدمات مرتبط با موضوع نمايشگاه.

ب. اهـداف اختصـاصي

۱. معرفي ميزان تأثير و نقش محصولات در و پنجره ساختماني در حفظ ، صرفه جويي و استفاده بهينه از منابع انرژي و تلاش در جهت حفظ ذخاير موجود انرژي در کشور.
۲. آگاهي از ميزان تأثيرگذاري اين محصولات در بهينه سازي مصرف انرژي واصلاح الگوي مصرف.
۳. باتوجه به تعدد و کثرت واحدهاي توليدي، بازرگاني و خدماتي که بصورت مستقيم و غيرمستقيم در ارتباط با محصولات در و پنجره هستند  برپايي نمايشگاه تخصصي و جدا از نمايشگاه صنعت ساختمان، هم براي مشارکت کنندگان و هم براي بازديدکنندگان از اهميت و اولويت بسياري برخوردار است. لذا اين نمايشگاه نياز مخاطبين اين صنعت را به مراتب بيشتر از نمايشگاه عمومي ساختمان برآورده ميسازد. به همين دليل بسياري از واحدهاي شرکت کننده در نمايشگاه در و پنجره و صنايع وابسته، فقط در همين نمايشگاه حضورمي يابند و در نمايشگاه ساختمان مشاهده نميشوند.

نقشه محل برگزاری

عضویت در خبرنامه ایمیلی