blog-bg

1349/10/11

شروع نمایشگاه

1349/10/11

پایان نمایشگاه

0   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

------

رزرو غرفه در 

تور بازدید از 

  درباره نمایشگاه بین المللی آموزش باکو آذربایجان:

  می توان نمایشگاه بین المللی آموزش باکو آذربایجان به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های آموزش در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه آموزش است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

   

   

   

   

  ن

   

     

  مایشگاه بین المللی آموزش باکو آذربایجان ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد آموزش جهان است. نمایشگاه بین المللی آموزش باکو آذربایجان بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی آموزش با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای آموزش است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات آموزش را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت آموزش را می دهد.

   

   

   

   

   

  استخدام دانشجو در آذربایجان؛ دلایل متعددی وجود دارد که چرا آذربایجان یکی از سریع ترین بازارهای جذب دانشجو در آسیا در حال رشد است. اول از همه، وزارت آموزش و پرورش آذربایجان کمک های مالی خود را به صندوق بورس تحصیلی آذربایجان در خارج از کشور تا 30 درصد افزایش می دهد. این باعث می شود تعداد زیادی از دانش آموزان در خارج از کشور تحصیل کنند. آذربایجان به دلیل چشم انداز بین المللی خود، دانشجویان بین المللی بیشتری را جذب می کند. آذربایجان کلاس درس خود را نیز بین المللی می کند. آذربایجان جمعیت بسیار جوانی دارد (30 درصد افراد زیر 20 سال هستند) که بسیار بین المللی هستند. همراه با رونق اقتصادی فزاینده (افزایش تولید ناخالص داخلی) جای تعجب نیست که تعداد تحصیل در خارج از کشور در دهه گذشته افزایش یافته است. در حال حاضر بیش از 40000 دانشجوی آذربایجانی در خارج از کشور تحصیل می کنند. ترکیه و روسیه محبوب ترین مقاصد تحصیلی هستند.

   

  چرا باید در نمایشگاه بین المللی آموزش باکو آذربایجان شرکت کنید؟

  نمایشگاه بین المللی آموزش باکو آذربایجان بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار آذربایجان با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، آذربایجان از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های آذربایجان نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی آموزش باکو آذربایجان مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن آموزش آذربایجان در این نمایشگاه است انجمن آموزش آذربایجان چندین سال است که در آذربایجان فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی آموزش باکو آذربایجان و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

   

  چرا باید از نمایشگاه بین المللی آموزش باکو آذربایجان بازدید کنید؟

  نمایشگاه بین المللی آموزش باکو آذربایجان از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه آموزش آذربایجان است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی آموزش باکو آذربایجان با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات آموزش آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار آموزش را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

   

  توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی آموزش باکو آذربایجان با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی آموزش باکو آذربایجان و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

   

   فرم سفارش غرفه سازی در  نمایشگاه بین المللی آموزش باکو آذربایجان

   

  اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی آموزش باکو آذربایجان

  با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی آموزش باکو آذربایجان می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی آموزش باکو آذربایجان علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

  دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

  1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

  2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

  3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

  4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

  5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

   

   

  برچسب ها:
  حوزه:
  reserve

  رزرو غرفه در  

  رزرو غرفه

  tour-ticket

  تور بازدید از  

  درخواست تور

  booth

  غرفه سازی در  

  غرفه سازی

  محل برگزاری نمایشگاه

  آدرس :