نمایشگاه بین المللی صنعت غذانمایشگاه بین المللی صنعت مواد غذایی و آشامیدنینمایشگاه بین المللی نان و شیرینی

1403/06/17

شروع نمایشگاه

1403/06/19

پایان نمایشگاه

18000 متر

فضای نمایشگاه

300 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت مواد غذایی و آشامیدنی ( Annapoorna ) بمبئی- هند مرکز نمایشگاهی nesco

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان، نمایشگاه بین المللی صنعت مواد غذایی و آشامیدنی ( Annapoorna ) بمبئی- هند، در تاریخ 16 و 18 شهریور 1403 در مرکز نمایشگاه  بمبئی nesco برگزار خواهد شد.

بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت مواد غذایی و آشامیدنی هند بمبئی

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی صنعت مواد غذایی و آشامیدنی هند بمبئی

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان، نمایشگاه بین المللی صنعت مواد غذایی و آشامیدنی ( Annapoorna ) بمبئی- هند، در تاریخ 16 و 18 شهریور 1402 در مرکز نمایشگاه  بمبئی nesco برگزار خواهد شد. نمایشگاه بین المللی صنعت مواد غذایی و آشامیدنی ( Annapoorna ) بمبئی- هند مرکز نمایشگاهی nesco یک نمایشگاه و کنفرانس تجارت بین المللی برای صنایع غذایی و آشامیدنی است که هر ساله در بمبئی برگزار می شود. این رویداد به مهمترین بستر تأمین منابع صنایع غذایی و آشامیدنی و مکان مهمی برای ملاقات افراد در حوزه صنعت پذیرایی و خرده فروشی مواد غذایی تبدیل شده است. غرفه داران در این نمایشگاه محصولات خود که شامل طیف وسیعی از نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی، انواع محصولات و مواد غذایی، انواع محصولات تازه و ارگانیک، غذاهای منجمد و … است را ارائه می نمایند.

دنیای غذای هند و نمایشگاه بین المللی صنعت مواد غذایی و آشامیدنی ( Annapoorna ) بمبئی- هند بستری ایده آل برای شرکت های صادراتی است که می خواهند وارد بازار آینده مواد غذایی هند شوند، همچنین فرصت مهمی برای افرادی است که می خواهند خود را به عنوان غرفه دار در معرض دید مخاطبان حرفه ای قرار دهند و از این نمایشگاه ایده آل برای توسعه تجارت جدید خود در این حوزه استفاده کنند. این نمایشگاه به موازات نمایشگاه International Foodservice India ، نمایشگاه بین المللی پذیرایی و فناوری خرده فروشی برگزار می شود. هر دو نمایشگاه مکمل یکدیگر هستند و کل زنجیره تأمین مواد غذایی را منعکس می کنند.

گروه های محصولات و غرفه های نمایشگاه بین المللی صنعت مواد غذایی و آشامیدنی ( Annapoorna ) بمبئی- هند:

 • محصولات نانوایی و نان
 • شیرینی سازی و شیرینی ها
 • مواد غذایی و مواد افزودنی غذایی
 • محصولات لبنی ، شیر و فرآورده های شیر
 • محصولات غذایی تازه، ارگانیک و منجمد
 • محصولات میوه ای ، میوه ها،  آب میوه ها و سبزیجات
 • غذاهای سالم
 • محصولات بستنی
 • گوشت ،مرغ، ماهی و غذاهای دریایی
 • انواع نوشیدنی ها، آب معدنی ، نوشیدنی های غیر الکلی و قهوه
 • تنقلات
 • ادویه جات
 • چای و محصولات گیاهی

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنعت مواد غذایی و آشامیدنی ( Annapoorna ) بمبئی- هند بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی صنعت مواد غذایی و آشامیدنی ( Annapoorna ) هند- بمبئی، با الهام از Anuga، یک نمایشگاه انحصاری غذا و نوشیدنی و خرده‌فروشی است که بخش‌هایی از Agrifoods، Fine Food، لبنیات، نوشیدنی‌ها، ارگانیک، گوشت، نان و نانوایی، قهوه و چای، حلال و شیرینی و تنقلات را شامل می‌شود را ارائه می دهد. بازدید کنندگان تجاری ANUFOOD هند عبارتند از خطوط هوایی، نانوایی ها، کلوپ ها و استراحتگاه ها، فروشگاه های دپارتمان، زنجیره های فست فود، غذاخوری ها، تولید کنندگان مواد غذایی، مؤسسات خدمات غذایی، هتل ها، رستوران ها، کافه ها، وارد کنندگان، توزیع کنندگان، عمده فروشان و خرده فروشان، فروشگاه های بسته بندی و توزیع و فروشگاه های بزرگ، فروشگاه های بزرگ و فروشگاه های مواد غذایی. ANUFOOD هند میزبان غرفه داران ملی و بین المللی است که در زمینه تولید، میوه ها و سبزیجات بسته بندی شده، کشاورزی، کشتارگاه، صنایع لبنی، صنایع غیر الکلی و نوشیدنی به طور کلی، صنایع نان، کیک و پاستا، تولید کنندگان مواد غذایی تازه ارگانیک و مواد غذایی فرآوری شده، تولید کنندگان و توزیع کنندگان انواع آب نبات و انواع آب نبات فعالیت می کنند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت مواد غذایی و آشامیدنی ( Annapoorna ) بمبئی- هند مرکز نمایشگاهی nesco

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی صنعت مواد غذایی و آشامیدنی ( Annapoorna ) بمبئی- هند مرکز نمایشگاهی nesco می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی صنعت مواد غذایی و آشامیدنی ( Annapoorna ) بمبئی- هند علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

 1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی
 2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها
 3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره
 4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی
 5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان
برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی مواد غذایی ریاض عربستان (foodexpo)

مرکز نمایشگاهی ریاض عربستان

1403/05/22الی1403/05/25

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

 • مرکز نمایشگاهی nesco بمبئی هند

آدرس :