نمایشگاه بین المللی صنعت غذانمایشگاه بین المللی صنعت مواد غذایی و آشامیدنی

1403/08/02

شروع نمایشگاه

1403/08/05

پایان نمایشگاه

90000   متر

فضای نمایشگاه

1000   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی (Food Tech) ترکیه استانبول

تاریخ برگزاری: 2 الی 5 آبان 1403

محل برگزاری: مرکز نمایشگاهی تویاپ استانبول

ساعات بازدید: 09:00 الی 18:00

رزرو غرفه در نمایشگاه فناوری مواد غذایی

تور بازدید از نمایشگاه فناوری مواد غذایی

نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول (Food Tech Eurasia) یکی از بزرگترین، جامع ترین و موثرترین نمایشگاه های تجاری در حوزه فناوری مواد غذایی و نوشیدنی منطقه اوراسیا است. نمایشگاه فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول جدیدترین ها را در زمینه فناوری مواد غذایی، ذخیره سازی و انتقال مواد غذایی، افزودنی های غذا، بهداشت مواد غذایی و موارد دیگر ارائه می دهد.

بازدیدکنندگان می توانند تجهیزات، فناوری و مواد جدید را برای کاهش هزینه ها، کاهش پسماند و افزایش کارایی در نمایشگاه فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول بیابند، تامین کنندگان را برای به دست آوردن گزینه های بهتر و خدمات بهبود یافته مقایسه کنند و جدیدترین محصولات و فناوری ها را مشاهده کنند. Food-Tech Eurasia جایی است که تولیدکنندگان راه حل های نوآورانه، قابل اعتماد، مقرون به صرفه و با کیفیت بالا را برای عرضه محصولات خود به بازار پیدا می کنند.

می توان از نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های فناوری مواد غذایی و نوشیدنی در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در رشته فناوری مواد غذایی و نوشیدنی است که منجر به ارتقا سلامت و دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ترکیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، ترکیه از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های ترکیه نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول مراجعه می کنند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات فناوری مواد غذایی و نوشیدنی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

آشنایی با تکنولوژی‌های نوین:

به عنوان یکی از معتبرترین نمایشگاه‌های صنعت غذا در منطقه، به شما فرصت می‌دهد تا با آخرین تکنولوژی‌ها و روش‌های تولید مواد غذایی آشنا شوید. این اطلاعات می‌توانند به بهبود فرآیندهای تولید و کیفیت محصولات کمک کنند.

شبکه‌سازی و برقراری ارتباطات تجاری:

بازدید از نمایشگاه Food Tech Eurasia به شما فرصت می‌دهد تا با تولیدکنندگان، تاجران، مشتریان، و دیگر اعضای صنعت غذایی ارتباط برقرار کنید. این ارتباطات می‌توانند به توسعه کسب ‌وکار، جذب مشتریان جدید و ایجاد همکاری‌های تجاری موثرتر کمک کنند.

یادگیری و آموزش:

نمایشگاه معمولاً کنفرانس‌ها و سمینارهایی با حضور اساتید و متخصصان در زمینه صنعت غذا برگزار می‌کند. شما می‌توانید از دانش تخصصی آن‌ها بهره ‌برده و مهارت‌های خود را تقویت کنید.

آشنایی با محصولات جدید:

در این نمایشگاه، شما می‌توانید محصولات غذایی جدیدی که توسط تولیدکنندگان ارائه می‌شوند را مشاهده کنید. این امکان به شما می‌دهد تا بهترین مواد غذایی را برای تولید و بازاریابی انتخاب کنید.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول

با غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی (Food Tech) ترکیه استانبول می‌توانید محصولات و خدمات خود را به گونه‌ای در معرض نمایش قرار دهید که در گام اول، مراجعه‌کنندگان به صورت کامل با خدمات و مزیت‌های شما در مقایسه با رقبا آشنا شوند و در گام بعدی، برای آشنایی بیشتر به غرفه شما مراجعه کنند.

غرفه سازی مدرن و پیشرفته متناسب با نیازهای شما، در تحقق تمام خواسته‌هایتان در جذب مراجعه‌کنندگان و نمایش توانمندی‌های شما نقش بسزایی خواهد داشت؛ بنابراین در انتخاب شرکت غرفه سازی دقت لازم را داشته باشید. در این راستا، شرکت نمایشگاه سازان با بیش از 15 سال سابقه و تخصص در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی، ثبت نام در نمایشگاه، برگزاری نمایشگاه و تور نمایشگاهی و ارائه مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه‌ها، هماهنگی جلسات B2B، انتقال ارز، سازماندهی کنفرانس‌ها و سمینارها پاسخگوی نیاز شما در این حوزه خواهد بود.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات دبی (ISM MIDDLE EAST) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/07/03   الی   1403/07/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی دبی (Gulfood) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/11/29   الی   1403/12/03

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها، چای، قهوه و صنایع وابسته تهران-ایران

نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها، چای، قهوه و صنایع وابسته تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/05/29   الی   1403/06/01

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی مواد غذایی ترکیه استانبول (WorldFood)

مرکز نمایشگاهی تویاپ استانبول

1403/06/13   الی   1403/06/16

مشاهده جزئیات

Foodex-Saudi-Fa

نمایشگاه بین المللی مواد غذایی ریاض عربستان (foodex)

نمایشگاه بین‌المللی ریاض عربستان

1403/05/26   الی   1403/05/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی مواد غذایی بصره عراق (Iraq food)

مرکز نمایشگاهی بصره

1403/11/11   الی   1403/11/14

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی قهوه و ماشین آلات آن

نمایشگاه بین المللی صنعت قهوه تهران ایران مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب

نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب تهران

1403/06/29   الی   1403/07/01

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • مرکز نمایشگاهی تویاپ استانبول

آدرس :