1402/07/19

شروع نمایشگاه

1402/07/22

پایان نمایشگاه

90000 متر

فضای نمایشگاه

1000 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی (Food Tech) ترکیه استانبول مرکز نمایشگاهی تویاپ

نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه، استانبول (Tuyap Fair Center)

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول (Food Tech Eurasia) یکی از بزرگترین، جامع ترین و موثرترین نمایشگاه های تجاری در حوزه فناوری مواد غذایی و نوشیدنی منطقه اوراسیا است.  نمایشگاه فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول جدیدترین ها را در زمینه فناوری مواد غذایی، ذخیره سازی و انتقال مواد غذایی، افزودنی های غذا، بهداشت مواد غذایی و موارد دیگر ارائه می دهد. بازدیدکنندگان می توانند تجهیزات، فناوری و مواد جدید را برای کاهش هزینه ها، کاهش پسماند و افزایش کارایی در نمایشگاه فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول بیابند، تامین کنندگان را برای به دست آوردن گزینه های بهتر و خدمات بهبود یافته مقایسه کنند و جدیدترین محصولات و فناوری ها را مشاهده کنند.

می توان از نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های فناوری مواد غذایی و نوشیدنی در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در رشته فناوری مواد غذایی و نوشیدنی است که منجر به ارتقا سلامت و دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول:

این نمایشگاه از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد فناوری مواد غذایی و نوشیدنی جهان است. نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای فناوری مواد غذایی و نوشیدنی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات فناوری مواد غذایی و نوشیدنی را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت فناوری مواد غذایی و نوشیدنی را می دهد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ترکیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، ترکیه از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های ترکیه نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن فناوری مواد غذایی و نوشیدنی استانبول در این نمایشگاه است انجمن فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه چندین سال است که در استانبول فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات برگذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات فناوری مواد غذایی و نوشیدنی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار فناوری مواد غذایی و نوشیدنی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توزیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول با استفاده از تجربیات برگذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه استانبول علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی خشکبار ، قهوه ، نان و شیرینی کرمان ایران
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی کرمان

1402/12/08الی1402/12/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی محصولات ارگانیک و مواد غذایی سالم مشهد ایران
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی مشهد

1402/12/11الی1401/12/13

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی شیرینی، شکلات و خشکبار شیراز ایران
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی شیراز

1402/12/16الی1402/12/22

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی خشکبار، گیاهان دارویی، زعفران و صنایع وابسته تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی تهران-سئول

1402/11/02الی1402/11/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات و ماشین آلات مربوطه تبریز
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی تبریز

1400/04/30الی1400/05/02

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی مواد غذایی، نوشیدنی، مواد اولیه غذایی روسیه مسکو
تور نمایشگاهی
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/10/04الی1403/10/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تجارت چای شانگهای چین
تور نمایشگاهی
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا|نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

مرکز نمایشگاهی شانگهای

1401/02/16الی1401/02/19

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه، استانبول (Tuyap Fair Center)

نمایشگاه بین المللی فناوری مواد غذایی و نوشیدنی ترکیه، استانبول (Tuyap Fair Center) از 19 الی 22 مهر 1402 در نمایشگاه بین المللی استانبول برگزار خواهد شد.

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی استانبول - مرکز نمایشگاهی تویاپ (Tuyap)

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.