1402/09/10

شروع نمایشگاه

1402/09/12

پایان نمایشگاه

0 متر

فضای نمایشگاه

0 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری و نوآوری آذربایجان باکو مرکز نمایشگاهی باکو

نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری و نوآوری آذربایجان (BakuTel)باکو رویدادی معتبر است که قابلیت های بسیاری در نمایش جدیدترین دستاوردها، تبادل تجربیات و تماس های تجاری دارد. نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات باکو شرکت های بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات، دولت و رسانه ها را در یک مکان گرد هم می آورد.

این رویداد با در برگرفتن بسیاری از زمینه ها همچون پشتیبانی، گردشگری، آموزش، درمان محلی مناسب برای حداکثر سودآوری، کاهش هزینه ها و مدیریت ریسک به شمار می آید. نمایشگاه همه ساله فعالان، متخصصان و کارشناسان مهم صنعت برای عرضه دستاوردهای مخابرات و فناوری اطلاعات را به خود جذب می نماید.

نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری و نوآوری آذربایجان باکو ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد اطلاعات و ارتباطات آذربایجان است. نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری و نوآوری آذربایجان باکو بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد اطلاعات و ارتباطات و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده اطلاعات و ارتباطات با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای اطلاعات و ارتباطات است. نمایشگاه به بازدید کنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات اطلاعات و ارتباطات می دهد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری و نوآوری آذربایجان باکو شرکت کرد؟

 • بزرگترین نمایشگاه مخابرات در حوزه خزر و قفقاز
 • فرصت عرضه خدمات و محصولات به متخصصان، فعالان و بازدیدکنندگان نمایشگاه
 • فرصت ملاقات شرکاء و خریداران ماهر و باانگیزه در یک مکان
 • گردهمایی ضروری برای کسب آگاهی از خدمات و محصولات جدید بازار
 • تبادل ایده ها و تجربیات میان متخصصان بین المللی و داخلی حوزه  فناوری ارتباطات و اطلاعات در گردهمایی های تجاری، رویدادها و سمینارهای تخصصی نمایشگاه
 • فرصت حضور در برنامه های جانبی تخصصی و اجتماعی نمایشگاه

نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری و نوآوری آذربایجان باکو بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار باکو با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، باکو از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های باکو نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری و نوآوری آذربایجان باکو مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن اطلاعات و ارتباطات باکو در این نمایشگاه است انجمن اطلاعات و ارتباطات باکو چندین سال است که در باکو فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری و نوآوری آذربایجان باکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری و نوآوری آذربایجان باکو بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری و نوآوری آذربایجان باکو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه اطلاعات و ارتباطات باکو است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری و نوآوری آذربایجان باکو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات اطلاعات و ارتباطات آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار اطلاعات و ارتباطات را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری و نوآوری آذربایجان باکو با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری و نوآوری آذربایجان باکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری و نوآوری آذربایجان باکو

علاوه براین ایده ها و طرح های نوآورانه در آن به نمایش در می آیند و این رویداد بعنوان محلی برای مباحثه و خلق روابط کاری ارزشمند شناخته می شود.

می توان از نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری و نوآوری آذربایجان باکو به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های اطلاعات و ارتباطات در آذربایجان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه اطلاعات و ارتباطات است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری و نوآوری آذربایجان باکو

 • سیستم های صوتی و تصویری
 • فناوری های بانکداری
 • ارتباطات و شبکه
 • وسائل و لوازم جانبی
 • راهکارهای تجارت دیجیتالی
 • ECM و راهکارهای ورودی/خروجی
 • ERP و تحلیل داده
 • زیرساخت فناوری اطلاعات و مراکز داده
 • خدمات فناوری اطلاعات
 • تحقیق و نوآوری
 • امنیت
 • پخش در تلویزیون و رادیو
 • وب و موبایل

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری و نوآوری آذربایجان باکو

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری و نوآوری آذربایجان باکو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری و نوآوری آذربایجان باکو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه 

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری و نوآوری آذربایجان باکو

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژی

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1402/10/02الی1402/10/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژی

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1402/09/22الی1402/09/25

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژی

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1402/11/02الی1402/11/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژی

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1403/03/18الی1403/03/19

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژی

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1403/02/04الی1403/02/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژی

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/01/07الی1403/01/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژی

دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

1403/02/03الی1403/02/06

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات

نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری و نوآوری آذربایجان باکو از 10 الی 12 آذر 1402 در نمایشگاه بین المللی باکو برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی باکو

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.