شروع نمایشگاه

پایان نمایشگاه

15000 متر

فضای نمایشگاه

340 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال ارتباطات ( CABSAT ) امارات متحده عربی- دبی

نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال ارتباطات امارات متحده عربی- دبی

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال ارتباطات ( CABSAT ) امارات متحده عربی- دبی ، ترکیبی از الهامات و اطلاعات است که باید حتما ببینید و مهمترین رویداد و نمایشگاه منطقه و خاورمیانه برای پخش، ماهواره، تولید محتوا، تولید، توزیع و بخش رسانه های دیجیتال است. پیش‌بینی می‌شود که این نمایشگاه در خاورمیانه، بزرگترین مشارکت‌ کننده جهانی در صنعت سرگرمی و رسانه داشته باشد و پیش‌بینی ارزش بازار ارتباطات ماهواره‌ای جهانی به 53 دلار آمریکا برسد. نمایشگاه بین المللی رسانه دبی خود به یک پلتفرم تجاری پیشرو در دنیای رسانه و سرگرمی تبدیل شده است که نوید یک رویداد غنی از محتوا و نوآوری محور با تمرکز بر ایجاد محتوا، تولید و پخش، ماهواره و فناوری توزیع را می دهد. می توان از نمایشگاه بین المللی رسانه دبی به عنوان بزرگ‌ ترین تجمع گروه‌ های رسانه در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشور های مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌ های علمی در رشته رسانه است که منجر به ارتقا سلامت و دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌ شود.

امسال سازندگان محتوا، توزیع کنندگان و خریداران از سراسر خاورمیانه و آفریقا را گرد هم می آورد تا جدیدترین محتوا را کشف کنند، فرصت های تولید مشترک را بررسی کنند و بستر شبکه ای منحصر به فرد را برای خرید و فروش و تبادل تمام سرگرمی های فیلمبرداری شده و محتوای صوتی منطقه که ارائه می دهد فراهم شود. این نمایشگاه یک رویداد زنده حضوری است که به صنعت فضای جهانی و ماهواره ای متنوع، مدیران اجرایی، مهندسان، مقامات دولتی و ارائه دهندگان راه حل اختصاص دارد.

نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال ارتباطات امارات متحده عربی- دبی ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد  رسانه جهان است.همچنین نمایشگاه بین المللی رسانه دبی بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی  رسانه با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای رسانه است.همچنین نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات رسانه را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت رسانه را می دهد.

نمایشگاه بین المللی رسانه دبی CABSAT  بزرگترین نمایشگاه خاورمیانه دراین صنایع پرسود و درحال رشد است و آخرین نوآوری های رسانه های دیجیتال، تجهیزات ضبط و فیلم برداری، فناوری ماهواره و همچنین تلویزیون های اینترنتی و کابلی درآن عرضه می شود. این رویداد که اولین دوره برگزاری آن به سال ۱۹۹۵ باز میگردد فرصتی مناسب برای همکاری تولید کنندگان پیشرو با همه بخش های مربوط به پخش و مدیریت پخش ایجاد می کند.بازار بیست میلیارد دلاری رسانه های دیجیتال و ارتباطات ماهواره ای درمنطقه، شرکت بزرگترین و معتبرترین کمپانی های تولید کننده و فعال این صنایع را این رویداد اجتناب ناپذیر می کند.

انواع مدیریت محتوا و سیستم نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال ارتباطات ( CABSAT ) امارات متحده عربی- دبی:

  • روش های اتوماسیون
  • زیرساخت شبکه IT
  • سیستم های یکپارچه سازی
  • رسانه های دیجیتال و مدیریت حقوق دیجیتال
  • پخش و ذخیره سازی انبوه

انواع تولید و پخش تصاویر در نمایشگاه رسانه های دجیتال دبی:

  • دوربین های دیجیتال و تجهیزات دوربین
  • فن آوری سه بعدی و موشن کپچر
  • فن آوری های ٤K و UHD
  • نرم افزار های مربوط به تولید و پخش

چرا باید در نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال ارتباطات ( CABSAT ) امارات متحده عربی- دبی شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال ارتباطات امارات متحده عربی- دبی بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار دبی با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، امارات از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های دبی نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی رسانه دبی مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن رسانه دبی در این نمایشگاه است انجمن رسانه دبی چندین سال است که در دبی فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی رسانه دبی و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال ارتباطات امارات متحده عربی- دبی بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال ارتباطات امارات متحده عربی- دبی از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه رسانه دبی است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی رسانه دبی با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات رسانه آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار رسانه را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید. توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی رسانه دبی با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی رسانه دبی و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال ارتباطات ( CABSAT ) امارات متحده عربی- دبی

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی رسانه دبی می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی رسانه دبی علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی رسانه دبی

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژی

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1402/10/02الی1402/10/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژی

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1402/09/22الی1402/09/25

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژی

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1402/11/02الی1402/11/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژی

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1403/03/18الی1403/03/19

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژی

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1403/02/04الی1403/02/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژی

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/01/07الی1403/01/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژی

دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

1403/02/03الی1403/02/06

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال ارتباطات امارات متحده عربی- دبی

نمایشگاه بین المللی رسانه دبی برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی دبی - Dubai World Trade Centre

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.