شروع نمایشگاه

پایان نمایشگاه

0 متر

فضای نمایشگاه

0 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات (سرمایه گذاری) آذربایجان باکو

نمایشگاه بین المللی املاک و سرمایه گذاری

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

درباره نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات (سرمایه گذاری) آذربایجان باکو:

آذربایجان که در سواحل غربی دریای خزر واقع شده و حدود 10 میلیون نفر جمعیت دارد با منابع زیرزمینی و قدرت خرید بالا یکی از قدرتمندترین کشورهای منطقه خزر است. بر اساس گزارش بانک جهانی در سال 2019، آذربایجان بیست و پنجمین اقتصاد بزرگ است. در پایان سال 2018 حدود 42 میلیارد دلار آمریکا دارد. سرمایه گذاران آذربایجانی در سال های اخیر تمایل به سرمایه گذاری در خارج از کشور دارند. مانند امارات متحده عربی، اتحادیه اروپا، ایالات متحده آمریکا، گرجستان و غیره. ارز ارزشمند آنها، اشتیاق به زندگی لوکس و برخی سیاست های مالیاتی داخلی آنها را به سرمایه گذاری در کشورهای خارجی سوق می دهد. آذربایجانی ها همچنین ترجیح می دهند سرمایه گذاری خارجی را به عنوان خرید خانه در خارج از کشور برای تعطیلات، ترجیحات آموزشی یا فرصت های تجاری انجام دهند. برخی از کشورها هنگام خرید خانه به سرمایه گذاران شهروندی ارائه می دهند.

می توان از نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات (سرمایه گذاری) آذربایجان باکو به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های املاک و مستغلات در آذربایجان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه املاک و مستغلات است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات (سرمایه گذاری) آذربایجان باکو ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد املاک و مستغلات آذربایجان است. نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات (سرمایه گذاری) آذربایجان باکو بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد املاک و مستغلات و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده املاک و مستغلات با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای املاک و مستغلات است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات املاک و مستغلات می دهد.

 

چرا باید در نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات (سرمایه گذاری) آذربایجان باکو شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات (سرمایه گذاری) آذربایجان باکو بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار باکو با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، باکو از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های باکو نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات (سرمایه گذاری) آذربایجان باکو مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن املاک و مستغلات باکو در این نمایشگاه است انجمن املاک و مستغلات باکو چندین سال است که در باکو فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات (سرمایه گذاری) آذربایجان باکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات (سرمایه گذاری) آذربایجان باکو بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات (سرمایه گذاری) آذربایجان باکو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه املاک و مستغلات باکو است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات (سرمایه گذاری) آذربایجان باکو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات املاک و مستغلات آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار املاک و مستغلات را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات (سرمایه گذاری) آذربایجان باکو با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات (سرمایه گذاری) آذربایجان باکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

 

  فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات (سرمایه گذاری) آذربایجان باکو

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات (سرمایه گذاری) آذربایجان باکو

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات (سرمایه گذاری) آذربایجان باکو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات (سرمایه گذاری) آذربایجان باکو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ا ی برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

 

 

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات (سرمایه گذاری) آذربایجان باکو

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

قطر مرکز نمایشگاهی DECC

1403/07/24الی1403/07/26

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

1402/12/08الی1402/12/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی دهلی نو (Pragati Maidan)

1403/05/12الی1403/05/14

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی کراچی (karachi expo centre)

1402/09/07الی1402/09/09

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

مرکز نمایشگاهی اربیل عراق

1403/06/01الی1403/06/04

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی استانبول (CNR Fair Center)

1402/09/02الی1402/09/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی شیراز

1402/08/23الی1402/08/26

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی املاک و سرمایه گذاری

نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات (سرمایه گذاری) آذربایجان باکو در بهمن ماه 1401 در نمایشگاه بین المللی باکو برگزار خواهد شد.

 

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی باکو آذربایجان

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.