نمایشگاه بین المللی درب و پنجرهنمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

1403/08/26

شروع نمایشگاه

1403/08/29

پایان نمایشگاه

40000 متر

فضای نمایشگاه

700 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی پنجره (eurasia window) ترکیه استانبول مرکز نمایشگاهی تویاپ

زمان نمایشگاه بین المللی پنجره (eurasia window) ترکیه استانبول از 26 الی 29 آبان 1403 در مرکز نمایشگاه بین المللی tuyap استانبول برقرار خواهد بود.

می توان از نمایشگاه بین المللی پنجره ترکیه استانبول (eurasia window) به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های پنجره در جهان نام برد که شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در رشته پنجره است که منجر به ارتقا سلامت و دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی پنجره استانبول از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد پنجره جهان است .همچنین نمایشگاه بین المللی پنجره استانبول بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای پنجره است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات پنجره را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در این صنعت را می دهد.

همچنین نمایشگاه بین المللی پنجره استانبول طیف گسترده ای از محصولات از قبیل: پنجره ها، پروفیل های پنجره، انواع کرکره، مواد خام اولیه، و محصولات و لوازم کمکی، مکانیزم، سیستم های نما، عایق و آلومینیوم – فن آوری پردازش کامپوزیت را ارائه می دهد. شما در نمایشگاه پنجره استانبول، مخاطبان بین المللی این صنعت را خواهید دید.

نمایشگاه بین المللی پنجره استانبول دومین و بزرگترین نمایشگاه صنعت پنجره درترکیه و منطقه می باشد که ، ٥٥٠٠٠ فعال حرفه ای این حوزه را از حدود ١٠٠ کشور دنیا به خود جذب می کند و برای شما بستر تجاری بی نظیری فراهم می آورد. این رویداد بیش از یک نمایشگاه تجاری است. نمایشگاه بین المللی پنجره همزمان با نمایشگاه بین المللی درب و نمایشگاه بین المللی شیشه برگزار خواهد شد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی پنجره استانبول شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی پنجره ترکیه استانبول بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ترکیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، ترکیه از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های ترکیه نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی پنجره ترکیه استانبول مراجعه می کنند.

یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن پنجره استانبول در این نمایشگاه است انجمن پنجره ترکیه چندین سال است که در استانبول فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی پنجره استانبول بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی پنجره ترکیه استانبول از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه پنجره استانبول است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی پنجره ترکیه استانبول با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات پنجره آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار پنجره را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید. توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی پنجره استانبول با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی پنجره استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

گروه غرفه داران در نمایشگاه بین المللی پنجره استانبول

 • پروفیل پنجره، شرکت های پردازش مشخصات
 • پیمانکاران پنجره
 • مکانیسم پنجره
 • پردازش مواد اولیه
 • پروفیل، شرکت های تولید ماشین آلات و قطعات پنجره
 • سیستم های پنجره، کرکره و محصولات تکمیلی
 • سیستم های نما
 • شرکت های عایق
 • فن آوری های پردازش آلومینیوم، ماشین آلات، محصولات، لوازم جانبی و صنایع خام
 • صنعت جانبی پنجره

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی پنجره استانبول با نمایشگاه سازان؟

با طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی پنجره ترکیه می‌توان محصولات را بهتر به نمایش گذاشت و موفقیت در این نمایشگاه نیازمند غرفه‌ای حرفه‌ای برای نمایش اجناس است. در این راستا، شرکت نمایشگاه سازان با بیش از 20 سال سابقه و تخصص در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی، ثبت نام در نمایشگاه، برگزاری نمایشگاه و ارائه مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه‌ها، هماهنگی جلسات B2B، انتقال ارز، سازماندهی کنفرانس‌ها و سمینارها پاسخگوی نیاز شما در این حوزه خواهد بود.

 • سابقه طولانی حضور در بازار کار و شناخت بازار هدف
 • برخورداری از طراحانی با بیش از 10 سال سابقه فعالیت
 • به‌کارگیری ماشین‌آلات CNC
 • آگاهی از نیاز مخاطب برای بهتر پاسخ گرفتن در حوزه شرکت در نمایشگاه‌ها
 • طراحی و ساخت غرفه مطابق با آخرین متدهای بازاریابی جهانی
 • شناخت دقیق مصالح و توانایی در طراحی و پیاده سازی انواع سازه‌های نمایشگاهی
 • ارائه مشاوره برای موفقیت در نمایشگاه‌ها و جذب مشتری
 • تعرفه مناسب در مقایسه با دیگر فعالان این حوزه و تضمین کیفیت کار در اجرای غرفه نمایشگاهی
 • ارائه تور نمایشگاهی برای بازدید به همراه مترجم و لیدر
 • ررزو مکان های VIP و CIP برای پذیرایی از مهمانان و بازدیدکنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرارداد با آنها و تنظیم فرصت همکاری b2b و قرار ملاقات نمایشگاهی
 • رضایت درصد بالایی از مشتریان و کاربران در حوزه‌های مختلف نمایشگاهی
برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه بین المللی تبریز

1403/03/02الی1403/03/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی درب و پنجره

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/03/08الی1403/03/11

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی استانبول Tuyap Fair Center

آدرس :