1402/08/08

شروع نمایشگاه

1402/08/10

پایان نمایشگاه

10000 متر

فضای نمایشگاه

200 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی ( Beautyworld ) امارات متحده عربی- دبی

نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی امارات متحده عربی- دبی

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

می توان از نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی ( Beautyworld ) امارات متحده عربی- دبی به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌ های آرایشی و بهداشتی در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌ های علمی در رشته آرایشی و بهداشتی است که منجر به ارتقا سلامت و دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌ شود. همچنین نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دبی بزرگترین نمایشگاه تجاری برای محصولات زیبایی، مو، عطر و سلامتی در خاورمیانه است. در مقیاس جهانی تعداد کمی رویداد تجاری را می توان یافت که از نظر تاثیرگذاری و اعتبار با نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دبی در صنعت زیبایی قابل مقایسه باشد.

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی هزاران بازدید کننده تجاری آینده نگر دارد که برای یافتن محصولات و خدماتی که شرکت کنندگان جهانی به آنها عرضه می کنند، در آن شرکت می کنند. در طی ١٩ سال متوالی و پرثمر از زمان آغاز این رویداد، نمایشگاه لوازم آرایشی دبی پیوسته تکامل یافته و به عنوان نماینده ای از صنایع زیبایی، مو، عطر و سلامتی برای منطقه وسیع خاور میانه، نقشی اساسی را در توسعه و رشد این صنعت ایفا کرده است. نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دبی، رویدادی حقیقتا بین المللی است که برای بازدید کنندگان تجاری تسهیلاتی را برای ملاقات با بیش از 1200 شرکت به صورت رو در رو در طی سه روز فراهم می کند.

گروه محصولات نمایشگاه Beauty world دبی:

 • لوازم مو، ناخن و سالن ها
 • لوازم آرایشی، محصولات مراقبت از پوست
 • تجهیزات حرفه ای و اسپا
 • ماشین آلات، بسته بندی و مواد اولیه
 • عطر

مشخصات بازدید کنندگان نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی امارات متحده عربی- دبی:

 • خریداران / معامله گران
 • تولید کنندگان
 • خرده فروشان / عمده فروشان
 • واردکنندگان / صادرکنندگان
 • اتحادیه های صنفی، نمایندگان دولتی و رسانه ها
 • توزیع کنندگان
 • توسعه دهندگان هتل/ اسپا
 • مشاوران / مربیان
 • متخصصین آرایش و زیبایی

نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی دبی 

خاور میانه یکی از بازار های در حال رشد سریع در صنعت سالن، اسپا و سلامتی است که چالش های خاص خود را دارد و برای دستیابی به موفقیت در این منطقه، مدیران سالن و اسپا ها باید مجهز به ابزاری مناسب باشند. این نشست جایگاهی مناسب برای تبادل ایده ها و همگام شدن با روندهایی به سوی سلامتی، اسپا و سالن ها است. این نشست رهبران و متفکرانی که به طور مثبت بر آینده صنایع جهانی سلامتی اثر می گذارند را گرد هم می آورد. گردهمایی ایده آلی را برای سالن های حرفه ای و اسپا برای توسعه دانش، خلاقیت و توانایی کسب و کار آنها به منظور برآورده کردن انتظارات و ارائه خدمات در سطح جهانی فراهم می کند.

چه کسانی باید در نمایشگاه محصولات آرایشی و زیبایی دبی شرکت کنند؟

 •  صاحبان و مدیران سالن زیبایی و اسپا
 • هتل داران
 • صاحبان اسپا و مدیران سالن ها
 • متخصصان سلامتی
 • مشاوران سلامتی، اسپاو سالن
 • مدیران عامل / رئیس ها / مدیران عملیاتی در اسپا، سالن ها و مراکز سلامتی
 • اپراتورهای بهداشت و تناسب اندام

نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی دبی ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد آرایشی و بهداشتی جهان است.همچنین نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی دبی بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی آرایشی و بهداشتی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای آرایشی و بهداشتی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات آرایشی و بهداشتی را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت آرایشی و بهداشتی را می دهد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی ( Beauty world ) امارات متحده عربی- دبی شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی دبی بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار دبی با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، امارات از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه  های دبی نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی دبی مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن آرایشی و بهداشتی دبی در این نمایشگاه است انجمن آرایشی و بهداشتی دبی چندین سال است که در دبی فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند، توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در  برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان  و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی دبی و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

 • به رهنمودهای خردمندانه کارشناسان صنعت در مورد چگونگی رشد کسب و کار و نگه داشتن آن در خط مقدم این صنعت رقابتی دست یابید.
 • سخنرانی های بین المللی در مورد موضوعات به هنگام به منظور کمک به افزایش مهارت های حرفه ای را بشنوید.
 • بخشی از جلسات تعاملی با استراتژی های متنوع مدیریتی و تکنیک هایی برای کارشناسان اسپا، سالن ها و سلامتی باشید.
 • طیف وسیعی از موضوعات از جمله استراتژی کسب و کار، خدمات به مشتریان و مدیریت را پوشش دهید.
 • ایده هایی عملی را برای بهبود سریع و بازده عملکرد سالن و اسپا خود را به خانه ببرید.
 • چگونگی گسترش طیف وسیعی از خدمات آرایشگری و سالن زیبایی را بیابید.
 • چگونگی اضافه کردن خدمات سلامتی به سرویس سالن با حداقل سرمایه گذاری را کشف کنید
 • با متخصصان پیشرو در صنعت ارتباط برقرار کنید

چرا باید از نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی دبی بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی دبی از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه آرایشی و بهداشتی دبی است. این نمایشگاه دارای تنوع  محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی دبی با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات آرایشی و بهداشتی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار آرایشی و بهداشتی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی دبی با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان  و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی دبی و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی ( Beauty world ) امارات متحده عربی- دبی

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی دبی می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی دبی علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های  شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برخی از آمار و ارقام لوازم آرایشی و بهداشتی در دبی:

صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی در دبی یکی از بخش‌های مهم و رونق‌آور اقتصادی است. این صنعت در دبی به طور گسترده‌ای توسعه یافته و به یکی از عوامل اصلی تأمین درآمد و اشتغال در این شهر و منطقه تبدیل شده است.

در دبی، تولیدات لوازم آرایشی و بهداشتی شامل محصولات گوناگونی از جمله آرایش صورت، مراقبت از پوست، محصولات مراقبت از مو و بدن، عطر و ادکلن، و محصولات بهداشتی مختلف می‌شود. این محصولات با توجه به کیفیت بالا و طراحی‌های متنوع، در بازارهای داخلی و بین‌المللی به استقبال گرفته می‌شوند.

دبی با توجه به موقعیت جغرافیایی برجسته، امکانات تجاری مدرن، ویزیتوری و فرهنگ متنوع، به یک مقصد مهم برای تجارت و بازاریابی محصولات لوازم آرایشی و بهداشتی تبدیل شده است. نمایشگاه‌ها، رویدادها و فرصت‌های تبلیغاتی در دبی، به شرکت‌ها و برندهای این صنعت فرصتی مناسب برای ارتقاء کسب و کار و تعامل با مشتریان به همراه می‌آورند. شرکت های فعال در زمینه زیبایی سعی دارند تا با شرکت در نمایشگاه ها، کنگره ها همانند:  محصولات خود را تبلیغ کرده و به دیگر کشورها معرف کنند. شما نیز می توانید با شرکت در این نمایشگاه سهمی در بازار بزرگ صنعت زیبایی دبی داشته باشید.

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی شنزن چین مرکز نمایشگاه جهانی شنزن
تور نمایشگاهی
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی

مرکز نمایشگاه جهانی شنزن

1403/06/08الی1403/06/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی نوآوری های پزشکی (MEDINEX) باکو آذربایجان مرکز نمایشگاهی باکو
تور نمایشگاهی
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی

نمایشگاه بین المللی باکو آذربایجان - (baku expo center)

1402/08/11الی1402/08/13

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، مهندسی پزشکی، محصولات و مواد مصرفی روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو
تور نمایشگاهی
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی

نمایشگاه بین المللی مسکو

1402/09/13الی1402/09/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت سلامت و بهداشت روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو
تور نمایشگاهی
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی

نمایشگاه بین المللی مسکو

1402/09/13الی1402/09/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی خدمات پزشکی و درمانی(MedTravelExpo) روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو
تور نمایشگاهی
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1402/09/13الی1402/09/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت سلامت و بهداشت پکن چین مرکز نمایشگاهی پکن
تور نمایشگاهی
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی

نمایشگاه بین المللی پکن

1402/08/17الی1402/08/19

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی ( CMEH ) پکن چین مرکز نمایشگاهی پکن
تور نمایشگاهی
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی

نمایشگاه بین المللی پکن

1402/07/04الی1402/07/06

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی امارات متحده عربی- دبی

نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی و بهداشتی دبی از تاریخ 8 آبان الی 10 آبان 1402 برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی دبی - Dubai World Trade Centre

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.