1403/03/11

شروع نمایشگاه

1403/03/13

پایان نمایشگاه

15000 متر

فضای نمایشگاه

120 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات لجستیک آذربایجان باکو مرکز نمایشگاهی باکو

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات لجستیک آذربایجان باکو

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

می توان از نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات لجستیک آذربایجان باکو به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌ های حمل و نقل در آذربایجان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه حمل و نقل است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات لجستیک آذربایجان باکو ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد حمل و نقل آذربایجان است.همچنین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات لجستیک آذربایجان باکو بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد حمل و نقل و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده حمل و نقل با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای حمل و نقل است. این نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات حمل و نقل می دهد.

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات لجستیک باکو آذربایجان یکی از رویدادهای مهم حمل و نقل در منطقه خزر است. این نمایشگاه مقامات کلیدی حمل و نقل عمومی و سازمان های تجاری درگیر در بخش ریلی، صنعت دریایی، هوانوردی، وسایل نقلیه تجاری و خدمات حمل و نقل و لجستیک را گرد هم می آورد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات لجستیک آذربایجان باکو شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات لجستیک آذربایجان باکو بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار باکو با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، باکو از لحاظ جغرافیایی دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های باکو نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات لجستیک آذربایجان باکو مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن حمل و نقل باکو در این نمایشگاه است انجمن حمل و نقل باکو چندین سال است که در باکو فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات لجستیک آذربایجان باکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات لجستیک آذربایجان باکو  بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات لجستیک آذربایجان باکو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه حمل و نقل باکو است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات لجستیک آذربایجان باکو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات حمل و نقل آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار حمل و نقل را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توزیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات لجستیک آذربایجان باکو با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات لجستیک آذربایجان باکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات لجستیک باکو آذربایجان

  • حمل و نقل دریایی و ریلی
  • لوکوموتیوها
  • واگن های مسافری و باری
  • تعمیر وسایل حمل و نقل ریلی
  • تجهیزات و قطعات حمل و نقل ریلی
  • کشتی سازی و تعمیر کشتی
  • بنادر و خدمات بندری
  • لوازم جانبی وسایل نقلیه تجاری
  • و …

در این نمایشگاه همراه با شرکت های تجاری، سازه های حمل و نقل عمومی مانند: راه آهن آذربایجان، بندر تجارت دریایی بین المللی باکو، شرکت کشتیرانی دریای خزر آذربایجان، اداره دریایی دولتی جمهوری آذربایجان و راه آهن اوکراین گرد هم می آیند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات لجستیک آذربایجان باکو

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات لجستیک آذربایجان باکو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات لجستیک آذربایجان باکو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه 

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات لجستیک باکو

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل|نمایشگاه بین المللی مدیریت و خدمات شهری

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1403/02/07الی1403/02/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل

گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون

1403/03/09الی1403/03/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل

شانگهای چین مرکز نمایشگاهی DLG

1403/01/06الی1403/01/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل

نمایشگاه بین المللی تبریز

1402/10/12الی1402/10/15

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل|نمایشگاه بین المللی مدیریت و خدمات شهری

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1403/05/11الی1403/05/14

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل|نمایشگاه بین المللی مدیریت و خدمات شهری

نمایشگاه بین المللی مشهد

1402/09/28الی1402/10/01

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل

نمایشگاه بین المللی باکو آذربایجان - (baku expo center)

1402/07/27الی1402/07/29

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات لجستیک آذربایجان باکو

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات لجستیک باکو آذربایجان از 11 الی 13 خرداد 1403 در نمایشگاه بین المللی باکو برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی باکو آذربایجان - (baku expo center)

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.