نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

1403/09/27

شروع نمایشگاه

1403/09/29

پایان نمایشگاه

2000 متر

فضای نمایشگاه

110 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن و فرآورده های مرتبط روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن و فرآورده های مرتبط مسکو از 27 الی 29 آذر ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی مسکو برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

می توان از نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن و فرآورده های مرتبط مسکو به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های سیمان و بتن در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن و فرآورده های مرتبط مسکو ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد سیمان و بتن جهان است. نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن و فرآورده های مرتبط مسکو بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد سیمان و بتن و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده سیمان و بتن با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای سیمان و بتن است.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن و فرآورده های مرتبط مسکو شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن و فرآورده های مرتبط مسکو بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار مسکو با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، مسکو از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های مسکو نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن و فرآورده های مرتبط مسکو مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن سیمان و بتن مسکو در این نمایشگاه است. انجمن سیمان و بتن مسکو چندین سال است که در روسیه فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن و فرآورده های مرتبط مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن و فرآورده های مرتبط مسکو بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن و فرآورده های مرتبط روسیه مسکو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه سیمان و بتن مسکو است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن و فرآورده های مرتبط مسکو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات سیمان و بتن آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار سیمان و بتن را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات سیمان و بتن را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت سیمان و بتن را می دهد.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن و فرآورده های مرتبط مسکو با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن و فرآورده های مرتبط مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن و فرآورده های مرتبط مسکو

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن و فرآورده های مرتبط مسکو ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه سیمان و بتن است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن و فرآورده های مرتبط مسکو 

  • بسته بندی، حمل و نقل
  • افزودنی های بتن و سیمان، رنگدانه ها، سنگدانه ها
  • تجهیزات آزمایشگاهی و تحلیلی
  • مواد اولیه و تجهیزات برای تهیه سیمان، آهک و گچ
  • سیلو، میکسر، دیسپنسر
  • سیستم های مدیریت و کنترل کیفیت محصول
  • فناوری های کارآمد انرژی و اتوماسیون در ساخت و ساز
  • آرماتور و قالب

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن و فرآورده های مرتبط مسکو

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن و فرآورده های مرتبط روسیه مسکو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن و فرآورده های مرتبط روسیه مسکو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

آدرس :