شروع نمایشگاه

پایان نمایشگاه

15000 متر

فضای نمایشگاه

200 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی اسب عرب ( DIHF ) امارات متحده عربی- دبی

نمایشگاه بین المللی اسب عرب امارات متحده عربی- دبی

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

برای بیش از یک دهه و نیم، نمایشگاه بین المللی اسب عرب ( DIHF ) امارات متحده عربی- دبی محل گردهمایی محوری صنعت سوارکاری بوده است. این رویداد تنها و معتبرترین نمایشگاه تجاری در منطقه است که مجموعه متنوعی از تامین کنندگان اسب سواری را با علاقه مندان، مالکان، پرورش دهندگان، اصطبل ها و کلوپ های مشتاق منطقه مرتبط می کند. امارات جایگاه خود را به عنوان یکی از قطب های پیشرو در جهان برای جامعه سوارکاری به دست آورده است. اشتیاق کشور به صنعت اسب، عمیقاً در میراث ما ریشه دارد و این در افزایش بازار سوارکاری در امارات منعکس شده است. مسابقات قهرمانی بین المللی اسب عرب دبی که در کنار DIHF برگزار می شود و با 4 میلیون دلار جایزه، اسب های عرب با شکوهی را به ارزش تقریبی 1 تا 2 میلیون دلار به علاقه مندان به اسب در سراسر جهان هدیه می دهد که زیبایی، چابکی و میراث اسب های اصیل عرب را به نمایش می گذارد. مسابقات قهرمانی بین‌ المللی اسب عرب در سال 2023 در کنار نمایشگاه بین‌ المللی اسب عرب دبی 2023 برگزار می‌ شود و در نهایت به صنعت اسب فرصتی می‌ دهد تا بار دیگر با یکدیگر دیدار کنند و برخی از بهترین اسب‌های جهان را به نمایش بگذارند و فرصتی برای بهترین‌ها فراهم کنند.

می توان از نمایشگاه بین المللی اسب عرب امارات متحده عربی- دبی به عنوان بزرگ‌ ترین تجمع گروه‌ های اسب عرب در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در رشته اسب عرب است که منجر به ارتقا سلامت و دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌ شود. نمایشگاه بین المللی اسب عرب دبی ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد اسب عرب جهان است.همچنین نمایشگاه بین المللی اسب عرب امارات متحده عربی- دبی بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی اسب عرب با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای اسب عرب است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات اسب عرب را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت اسب عرب را می دهد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی اسب عرب ( DIHF ) امارات متحده عربی- دبی شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی اسب عرب دبی بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار دبی با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، امارات از لحاظ جغرافیایی دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های دبی نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرارداد و جلسات به نمایشگاه بین المللی اسب عرب دبی مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن اسب عرب دبی در این نمایشگاه است انجمن اسب عرب دبی چندین سال است که در دبی فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی اسب عرب دبی و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی اسب عرب امارات متحده عربی- دبی بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی اسب عرب دبی از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه اسب عرب دبی است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی اسب عرب امارات متحده عربی- دبی با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات اسب عرب آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار اسب عرب را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توزیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید. توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی اسب عرب دبی با استفاده از تجربیات برگذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی اسب عرب دبی و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی اسب عرب ( DIHF ) امارات متحده عربی- دبی

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی اسب عرب دبی می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی اسب عرب دبی علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی اسب عرب دبی

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت دام وطیور|نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی میلان

1403/03/08الی1403/03/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت دام وطیور

نمایشگاه بین المللی اهواز

1402/11/24الی1402/11/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت دام وطیور

نمایشگاه بین المللی تبریز

1403/04/14الی1403/04/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت دام وطیور

نمایشگاه بین المللی مشهد

1402/10/05الی1402/10/08

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت دام وطیور

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1402/08/08الی1402/08/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت دام وطیور

نمایشگاه بین المللی شیراز

1403/02/28الی1403/02/31

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت دام وطیور

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1403/05/02الی1403/05/05

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی اسب عرب امارات متحده عربی- دبی

نمایشگاه بین المللی اسب عرب دبی برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی دبی - Dubai World Trade Centre

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.