نمایشگاه بین المللی روشنایی و نورپردازینمایشگاه بین المللی صنعت برق

1403/03/15

شروع نمایشگاه

1403/03/18

پایان نمایشگاه

6200 متر

فضای نمایشگاه

330 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق، نورپردازی، اتوماسیون ساختمانی روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق، نورپردازی، اتوماسیون ساختمانی روسیه مسکو (exhibition for interior goods, décor, lighting for home and textiles) از 15 الی 18 خردادماه  1403 در نمایشگاه بین المللی مسکو برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

می توان از نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق، نورپردازی، اتوماسیون ساختمانی روسیه مسکو به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های تجهیزات  نورپردازی در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق، نورپردازی، اتوماسیون ساختمانی روسیه مسکو ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد تجهیزات نورپردازی جهان است. نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق، نورپردازی، اتوماسیون ساختمانی روسیه مسکو بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد تجهیزات نورپردازی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده تجهیزات نورپردازی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای تجهیزات نورپردازی است. نمایشگاه به بازدید کنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات تجهیزات نورپردازی را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت تجهیزات نورپردازی را می دهد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق، نورپردازی، اتوماسیون ساختمانی مسکو شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق، نورپردازی، اتوماسیون ساختمانی روسیه مسکو بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار روسیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، روسیه از لحاظ جغرافیایی دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های روسیه نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق، نورپردازی، اتوماسیون ساختمانی روسیه مسکو مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن تجهیزات نورپردازی روسیه در این نمایشگاه است. انجمن تجهیزات نورپردازی روسیه چندین سال است که در روسیه فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق، نورپردازی، اتوماسیون ساختمانی روسیه مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق، نورپردازی، اتوماسیون ساختمانی مسکو بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق، نورپردازی، اتوماسیون ساختمانی روسیه مسکو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه تجهیزات نورپردازی روسیه است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق، نورپردازی، اتوماسیون ساختمانی روسیه مسکو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات نورپردازی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار تجهیزات نورپردازی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

اهداف نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق، نورپردازی، اتوماسیون ساختمانی مسکو

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق، نورپردازی، اتوماسیون ساختمانی روسیه مسکو ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه تجهیزات نورپردازی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق، نورپردازی، اتوماسیون ساختمانی مسکو 

  • تامین برق
  • تجهیزات ولتاژ بالا
  • تجهیزات ولتاژ پایین
  • مهندسی روشنایی الکتریکی
  • محصولات کابل هادی
  • محصولات و ابزار نصب و راه اندازی برق و سیم کشی
  • محصولات تاسیسات برقی
  • دستگاه های اندازه گیری، کنترل و اندازه گیری
  • اتوماسیون ساختمان ها و سازه ها.بهره وری انرژی.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق، نورپردازی، اتوماسیون ساختمانی روسیه مسکو

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق، نورپردازی، اتوماسیون ساختمانی روسیه مسکو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق، نورپردازی، اتوماسیون ساختمانی روسیه مسکو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه 

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی الکترونیک و مهندسی برق

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/08/23الی1403/08/26

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی مسکو

آدرس :