نمایشگاه بین المللی روشنایی و نورپردازی

1403/10/27

شروع نمایشگاه

1403/10/29

پایان نمایشگاه

25000 متر

فضای نمایشگاه

350 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت روشنایی و نورپردازی دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

زمان نمایشگاه بین المللی صنعت روشنایی و نورپردازی دبی از تاریخ 27 الی 29 دی ماه 1403 در دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC برقرار خواهد بود.

 

می توان از نمایشگاه بین المللی صنعت روشنایی و نورپردازی دبی امارات متحده عربی به عنوان بزرگ‌ ترین تجمع گروه‌ های روشنایی در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه، ارائه تازه‌ های علمی در رشته روشنایی است که منجر به ارتقا دانش شرکت کنندگان در این نمایشگاه می‌ شود. نمایشگاه بین المللی صنعت روشنایی و نورپردازی دبی با بیش از 350 غرفه دار از 32 کشور میزبان 7000 بازدید کننده تجاری از 83 کشور جهان، خود را به عنوان پلت فرم شماره یک شبکه و منبع یابی منطقه برای کل حوزه راه حل های روشنایی تزئینی، معماری، فضای باز و داخلی تثبیت کرده است. این رویداد سه روزه فرصتی برای یادگیری از رهبران صنعت و کارگاه های دارای گواهینامه و شرکت در یک مسابقه طراحی در Ready Steady Light را ارائه می دهد.

نمایشگاه بین المللی صنعت روشنایی و نورپردازی دبی، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد روشنایی جهان است. همچنین بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای روشنایی است.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنعت روشنایی و نورپردازی دبی امارات شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت روشنایی و نورپردازی دبی بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است.  چنانچه مستحضر هستید بازار دبی با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، امارات از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های دبی نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی صنعت روشنایی و نورپردازی دبی مراجعه می کنند.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت روشنایی و نورپردازی دبی و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنعت روشنایی و نورپردازی دبی امارات بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت روشنایی و نورپردازی دبی از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه روشنایی دبی است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت روشنایی و نورپردازی دبی با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات روشنایی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

غرفه داران در نمایشگاه بین المللی صنعت روشنایی و نورپردازی دبی امارات

 • روشنایی: محصولات و وسایل روشنایی LED کم مصرف برای تنظیمات مختلف.
 • کنترل‌های روشنایی: سیستم‌های کنترل برای تنظیم سطوح روشنایی، از جمله دیمرها، سنسورها و کنترل‌های روشنایی هوشمند.
 • سیستم‌های روشنایی روز: فناوری‌هایی که از نور طبیعی برای روشن کردن فضاهای داخلی استفاده می‌کنند و در عین حال مصرف انرژی را به حداقل می‌رسانند.
 • راه حل های ساختمان هوشمند: سیستم های اتوماسیون و مدیریت ساختمان برای کنترل روشنایی، تهویه مطبوع و سیستم های امنیتی.
 • اتوماسیون خانگی: فناوری‌های خانه هوشمند، از جمله کنترل روشنایی، امنیت و سیستم‌های سرگرمی خانگی.
 • طراحی نور: خدمات و نرم افزار طراحی نور برای ایجاد طرح های نورپردازی زیبا و کاربردی.
 • روشنایی فضای باز و منظره: راه حل های روشنایی برای کاربردهای فضای باز و منظره، از جمله نورپردازی باغ و معماری.
 • روشنایی اضطراری: سیستم های روشنایی اضطراری و علائم خروج برای ایمنی و انطباق.
 • مدیریت ساختمان هوشمند: راه حل هایی برای مدیریت و بهینه سازی عملیات ساختمان از طریق فناوری های هوشمند.
 • سنسورهای هوشمند: فناوری‌های حسگر برای تشخیص اشغال، سنجش حرکت و نظارت بر محیط.
 • راه حل های IoT (اینترنت اشیا): دستگاه ها و سیستم های مجهز به اینترنت اشیا که به ساختمان های هوشمند و متصل کمک می کنند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت روشنایی و نورپردازی دبی امارات

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی صنعت روشنایی و نورپردازی دبی می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی صنعت روشنایی و نورپردازی دبی علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی، ثبت نام نمایشگاه، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های  شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی الکترونیک و مهندسی برق

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/08/23الی1403/08/26

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

 • دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

آدرس :