1403/07/18

شروع نمایشگاه

1403/07/22

پایان نمایشگاه

30000 متر

فضای نمایشگاه

930 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنایع و مواد غذایی(AGROPRODMASH) روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی صنایع و مواد غذایی مسکو

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنایع و مواد غذایی (AGROPRODMASH) مسکو یک نمایشگاه بین المللی برای تجهیزات، فناوری ها، مواد اولیه و مواد اولیه صنایع غذایی است که از تاریخ 18الی 22 مهر 1403 برگزار خواهد شد این یک نمایشگاه موثر در حوزه موادی عذایی برای ورود به بازار روسیه و همچنین برای خریدارن روسی می باشد.

می توان نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی (AGROPRODMASH) مسکو به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های صنایع غذایی در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه صنایع غذایی است که منجر به ارتقا صنعت مواد غذایی می‌شود.

نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی مسکو ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد های صنایع غذایی جهان است. نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی مسکو بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی صنایع غذایی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه صنایع غذایی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات صنایع غذایی را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت صنایع غذایی را می دهد.

بیش از 930 شرکت از 33 کشور، در نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی مسکو  شرکت خواهند کرد و همچنین بیش از 26600 بازدید کننده حرفه ای از سراسر روسیه و 74 کشور جهان از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد.

نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی مسکو مزیت های زیادی داشته و منحصر به فرد است زیرا تجهیزات، فناوری ها و راه حل ها را برای هر مرحله از تولید و توزیع مواد غذایی از تولید مواد اولیه و مواد اولیه تا تولید محصولات نهایی، بسته بندی، کنترل کیفیت، تبرید، ذخیره سازی و تدارکات را به نمایش می گذارد.

این نمایشگاه به عنوان یک فرصت برای کشاورزان، تولیدکنندگان مواد غذایی، توزیع‌کنندگان، واردکنندگان و صنایع وابسته به اشتراک‌ گذاری تجربیات، نمایش محصولات جدید، برقراری ارتباطات تجاری و کسب اطلاعات از آخرین تحولات در این صنعت می‌پردازد.

نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی مسکو در مسکو فرصتی است برای نمایش غنای تولیدات کشاورزی، تبادل دانش و فناوری، معرفی محصولات بومی و وارداتی، برگزاری کارگاه‌ها و همایش‌های تخصصی و به اشتراک ‌گذاری رویکردها و استراتژی‌های نوین در حوزه مواد غذایی و کشاورزی.

محصولات و خدمات ارائه شده در نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی مسکو:

 •  مواد خام
 • تجهیزات برای فرآوری گوشت و سوسیس سازی
 • تجهیزات کشتار و فرآوری اولیه گوشت
 • فرآورده های دام و تیور
 • فرآوری ماهی و غذاهای دریایی
 • تجهیزات شیرینی پزی
 • نانوایی و تجهیزات نانوایی
 • فرآوری غلات، تولید آرد، ماکارونی
 • فرآوری میوه و سبزیجات
 • تجهیزات کنسرو
 • تولید لبنیات و پنیر
 • بطری سازی
 • تجهیزات و فناوری برای تولید و بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی های مایع و ویسکوز
 • تجهیزات و فناوری برای تولید نوشیدنی
 • تجهیزات بستنی
 • مواد افزودنی ادویه ها
 • تجهیزات برودتی، سیستم های تهویه هوا
 • بسته بندی تجهیزات و مواد بسته بندی، تجهیزات قطعه بندی، بطری، برچسب زدن
 • تجهیزات توزین و اندازه گیری
 • لجستیک
 • تجهیزات انبار، لجستیک، حمل و نقل
 • راه حل های اتوماسیون
 • ایمنی مواد غذایی وکنترل کیفیت
 • بازیافت
 • قطعات، ماشین آلات و مواد برای تولید مواد غذایی

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی مسکو شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی مسکو بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار روسیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، روسیه از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های روسیه نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی روسیه مسکو مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن صنایع غذایی روسیه در این نمایشگاه است انجمن صنایع غذایی روسیه چندین سال است که در روسیه فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات برگذارکنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی، تجهیزات و فناوری روسیه مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی مسکو بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی مسکو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه صنایع غذایی روسیه است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی روسیه مسکو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات صنایع غذایی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، مجموعه هایی برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار صنایع غذایی را تصاحب کنند، پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توزیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی مسکو با استفاده از تجربیات برگذارکنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی روسیه مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی مسکو

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی مسکو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی روسیه مسکو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برخی از آمار و ارقام صنعت موادغذایی روسیه

روسیه یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات کشاورزی در جهان است. تراکنش‌های مواد غذایی آن شامل طیف گسترده‌ای از محصولات از جمله غلات، گوشت، لبنیات و مواد غذایی فرآوری‌شده می‌شود. بخش کشاورزی و مواد غذایی در اقتصاد روسیه نقش مهمی را ایفا می‌کند و به اشتغال، تجارت و پایداری اقتصادی کلان کشور کمک می‌کند.

صادرات مواد غذایی روسیه شامل محصولات متنوعی از غلات، گوشت، محصولات لبنی، محصولات دریایی و سایر مواد غذایی فرآوری‌شده می‌شود. این صادرات به کشورهای مختلف جهان انجام می‌شود و نقش مهمی در تعادل تجارت جهانی ایفا می‌کند.

 • غلات: روسیه تولیدکننده غلاتی همچون گندم، ذرت، جو، سویا و جوانه می‌باشد که به کشورهای دیگر صادر می‌شوند.
 • میوه‌ها و سبزیجات: روسیه میوه‌های متنوعی از جمله سیب، گلابی، خرما و همچنین سبزیجات را به کشورهای دیگر صادر می‌کند.
 • محصولات دامی و لبنیات: صادرات گوشت مرغ، گوسفند، گاو و محصولات لبنی از جمله شیر و محصولات فرآوری‌شده دامی نیز بخش مهمی از تجارت کشاورزی روسیه به دیگر کشورهاست.
 • گیاهان دارویی: تولید و صادرات گیاهان دارویی و گیاهان آروماتیک نیز جزء فعالیت‌های کشاورزی روسیه می‌باشد.
برچسب ها:

صنایع غذایی، تجهیزات و فناوری روسیه

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران

1403/06/29الی1403/07/01

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران

1403/04/20الی1403/04/23

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب

1402/12/03الی1402/12/06

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی پکن

1403/01/04الی1403/01/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

مرکز نمایشگاهی nesco بمبئی هند

1403/06/07الی1403/06/09

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1402/11/02الی1402/11/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

مرکز نمایشگاهی nesco بمبئی هند

1403/07/04الی1403/07/06

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی صنایع و مواد غذایی مسکو

نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی روسیه مسکو از 17 الی 21 مهر ماه 1402 در نمایشگاه بین المللی مسکو برگزارخواهد شد.

 

 

 

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.