1403/06/01

شروع نمایشگاه

1403/06/04

پایان نمایشگاه

20000 متر

فضای نمایشگاه

180 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات اربیل عراق مرکز نمایشگاهی اربیل

نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات اربیل عراق

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه های اربیل عراق یک فرصت خوب و مناسب برای حضور کسب و کار و شرکت شما و ارائه محصولات و خدمات شرکت شما در اربیل عراق است. با توجه به فرصت ارتباط مستقیم بین تامین کننده و خریدار در نمایشگاه های تجاری و بازار بزرگ عراق و ارتباط تجاری مناسب بین دو کشور هرگز فرصت حضور در نمایشگاه های اربیل را در صورت علاقمندی به بازاریابی و فروش بین المللی از دست ندهید.

می توان از نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات اربیل عراق به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های املاک در عراق نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه املاک است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات اربیل عراق ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد املاک عراق است.نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات اربیل عراق بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد املاک و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده املاک با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای املاک است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات املاک می دهد.

نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات اربیل عراق یک موقعیت تجاری ارزشمند است که به فعالان پیشرو در حوزه املاک و مستغلات کمک می کند تا با سرمایه گذاران بالقوه ملاقات کنند. خیالتان راحت باشد که آن ها از شرکت شما به خوبی استقبال می کنند زیرا آنها به دنبال تامین کنندگان، کارشناسان، خدمات و ابزارهایی هستند که برای رسیدن به اهداف سرمایه گذاری خود نیاز داشته باشند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات اربیل عراق شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات اربیل عراق بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار اربیل با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد،اربیل از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های اربیل نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات اربیل عراق مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن املاک اربیل در این نمایشگاه است انجمن املاک اربیل چندین سال است که در اربیل فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات اربیل عراق و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات اربیل عراق بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات اربیل عراق از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه املاک اربیل است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات اربیل عراق با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات املاک آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار املاک را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات اربیل عراق با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات اربیل عراق و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات اربیل عراق

شرکت ها و مؤسسه های سرمایه گذاری و املاک و مستغلات

پروژه های مسکونی و تجاری، برج ها و ساختمان ها

شرکت های ساختمانی آپارتمان و ویلا

پروژه های لوازم جانبی و مصالح ساختمانی

شرکت های پیمانکاری

بانک ها، مؤسسات مالی و اعتبارات

شرکت های املاک و مستغلات و بازاریابی پروژه های مسکونی و تجاری

شرکت های مهندسی خدمات طراحی و دکوراسیون

مراکز فروش و تجاری، موسسات و مراکز خرید

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات اربیل عراق

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات اربیل عراق می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات اربیل عراق علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات اربیل عراق

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

قطر مرکز نمایشگاهی DECC

1403/08/03الی1403/08/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

1402/12/08الی1402/12/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی دهلی نو (Pragati Maidan)

1403/05/12الی1403/05/14

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی کراچی (karachi expo centre)

1402/09/07الی1402/09/09

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی استانبول (CNR Fair Center)

1402/09/02الی1402/09/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی شیراز

1402/08/23الی1402/08/26

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان|نمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژی

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1402/03/16الی1402/03/19

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات اربیل عراق

نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات اربیل عراق از 1 الی 4 شهریور ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی اربیل برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • مرکز نمایشگاهی اربیل عراق

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.