نمایشگاه بین المللی پوشاک, مد و لوازم جانبینمایشگاه بین المللی صنعت لباسنمایشگاه بین المللی نمایشگاه نساجی, منسوجات خانگی, پارچه

1403/09/24

شروع نمایشگاه

1403/09/27

پایان نمایشگاه

18000 متر

فضای نمایشگاه

300 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی مد و نساجی ( ERBIL STYLE ) اربیل عراق مرکز نمایشگاهی اربیل

نمایشگاه بین المللی مد و نساجی اربیل عراق از 23 الی 26 آذر ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی اربیل برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین‌المللی مد و نساجی اربیل با حضور بیش از 300 غرفه‌دار و برند از جمله معتبرترین تولیدکنندگان مد و منسوجات منطقه در محل نمایشگاه بین‌المللی اربیل افتتاح می‌شود. نمایشگاه اربیل استایل که با گردآوری متخصصان مد و خریداران مناسب منسوجات از عراق در کنار کشورهای خاورمیانه و خلیج فارس، هزاران محصول جدید نساجی را به نمایش می گذارد.

چرا باید در نمایشگاه بین‌المللی مد و نساجی اربیل شرکت کرد؟

نمایشگاه بین‌المللی مد و نساجی اربیل یکی از مهمترین رویدادهای صنعت منسوجات و پوشاک در عراق و منطقه است. این نمایشگاه دارای مزایای زیر برای تولیدکنندگان، تاجران و علاقه‌مندان به صنعت نساجی و منسوجات می‌باشد:

نمایش محصولات و طرح‌های جدید: این نمایشگاه به تولیدکنندگان امکان می‌دهد تا آخرین مدل‌ها، طراحی‌ها و منسوجات خانگی را به نمایش بگذارند. این امکان به تازه ‌ترین مدل‌های پوشاک و تزئینات خانگی دسترسی فراهم می‌کند.

شبکه‌سازی و برقراری ارتباطات تجاری: حضور در این نمایشگاه به تولیدکنندگان و تاجران فرصتی فراهم می‌کند تا با همکاران، مشتریان و همکاران بین‌المللی ارتباط برقرار کنند. این ارتباطات می‌توانند به توسعه تجارت و همکاری‌های بین‌المللی مناسب کمک کنند.

آشنایی با تکنولوژی جدید: تولیدکنندگان می‌توانند از نمایشگاه به منظور آشنایی با مواد و تکنولوژی‌های جدید در صنعت منسوجات بهره‌برداری کنند که می‌تواند به بهبود کیفیت تولیدات آن‌ها کمک کند.

تبلیغات و بازاریابی: شرکت در نمایشگاه به تولیدکنندگان امکان می‌دهد تا تصویر برند خود را تقویت کرده و محصولات خود را به دست مشتریان جدید معرفی کنند.

چرا باید از نمایشگاه بین‌المللی مد و نساجی اربیل بازدید کرد؟

با توجه به این مزایا، نمایشگاه بین‌المللی مد و نساجی اربیل یک فرصت بی‌نظیر برای تولیدکنندگان، تاجران و اشخاص علاقه‌مند به این صنعت برای بهبود تجارت، ارتباطات تجاری و اطلاعات تخصصی است.

با بازدید از نمایشگاه بین‌المللی مد و نساجی اربیل میتوانید اطلاعات زیادی در این حوزه کسب کرده و با تولیدکنندگان این صنف بیشتر آشنا شوید.

اهداف نمایشگاه بین‌المللی مد و نساجی اربیل

هدف از نمایشگاه بین‌المللی مد و نساجی اربیل آشنا شدن بازدیدکنندگان با شرکت های جدید و محصولات و تجهیزات بروز نساجی است. هر ساله در این نمایشگاه مهم، افراد بسیاری از کشورهای مختلف جهان شرکت می کنند که می توانند زمینه را برای تبادل آخرین اطلاعات و دستاوردها در این زمینه فراهم سازند و فرصت های تجاری مهمی را رقم بزنند.

 غرفه داران نمایشگاه بین المللی مد و نساجی اربیل

  • پارچه و نخ
  • لوازم جانبی نساجی
  • پوشاک
  • پوشاک زنانه و مردانه

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی مد و نساجی اربیل

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی مد و نساجی اربیل می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی مد و نساجی اربیل علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه 

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • مرکز نمایشگاهی اربیل

آدرس :