نمایشگاه بین المللی دیگر رویدادهای تجاری تخصصی

1403/08/19

شروع نمایشگاه

1403/08/21

پایان نمایشگاه

35000 متر

فضای نمایشگاه

570 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی کسب و کار فراکفورت آلمان ( FEX ) مرکز نمایشگاهی فراکفورت

نمایشگاه بین المللی کسب و کار فراکفورت از تاریخ 18 الی 20 آبان ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی فرانکفورت آلمان برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین المللی کسب و کار فراکفورت آلمان ( FEX ) بزرگترین و تاثیرگذارترین نمایشگاه فرانچایز در آلمان است. نمایشگاهی است برای کسانی که می خواهند کسب و کاری راه بیندازند، کسانی که علاقه مند به فرنچایز هستند.

نمایشگاه بین المللی کسب و کار فراکفورت در مجموع 35000 متر مربع مساحت دارد و 570 غرفه دار از کشورهای چین، آمریکا، مکزیک، استرالیا، روسیه، ژاپن، کره جنوبی، تایلند، هند حضور خواهند داشت.

نمایشگاه بین المللی کسب و کار فراکفورت مکان مناسبی برای کسانی است که می خواهند کسب و کاری راه بیندازند، علاقه مندان به فرانشیز و شرکت هایی که به دنبال گسترش از طریق فرنچایز هستند. فرانچایز فرانکفورت آلمان، فرصت هایی را برای غرفه داران برای سرمایه گذاری همه جانبه در برندهای معروف و برندهای فرنچایز جدید فراهم می کند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی کسب و کار فرانکفورت آلمان شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی کسب و کار فرانکفورت یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های تجاری کسب و کار در جهان است که شرکت‌کنندگان و غرفه‌داران را از سراسر جهان به خود جذب می‌کند. شرکت در نمایشگاه به کسب و کار شما این فرصت را می دهد تا محصولات یا خدمات خود را در معرض دید مخاطبان متنوع و بین المللی قرار دهد.

غرفه شما در این نمایشگاه می تواند به میزان قابل توجهی دید برند شما را افزایش دهد. شما می توانید یک صفحه نمایش حرفه ای و چشم نواز ایجاد کنید تا تأثیری ماندگار بر شرکت کنندگان و مشتریان بالقوه بگذارید.

اگر به دنبال توسعه بین المللی برند خود هستید، نمایشگاه بین المللی کسب و کار فرانکفورت یک پلت فرم ایده آل برای ارتباط با شرکا و مشتریان بالقوه خارج از کشور فراهم می کند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی کسب و کار فرانکفورت آلمان بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی کسب و کار فرانکفورت اغلب شامل سمینارها و کارگاه ها در مورد روندهای کسب و کار است. بازدید از نمایشگاه می تواند به شما کمک کند تا در جریان آخرین تحولات این بخش باشید.

از آخرین روندهای صنعت، از پیشرفت در کسب و کار گرفته تا تغییر در ترجیحات مصرف کننده، مطلع باشید. این دانش می تواند برای برنامه ریزی استراتژیک کسب و کار شما حیاتی باشد.

می توانید از محصولات و ایده های نوآورانه ای که توسط غرفه داران به نمایش گذاشته شده اند، الهام بگیرید. این خلاقیت می تواند به شما کمک کند تا استراتژی های جدیدی را برای کسب و کار خود ایجاد کنید.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی کسب و کار فراکفورت آلمان

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی کسب و کار فراکفورت می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی کسب و کار فراکفورت علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • فرانکفورت آلمان مرکز نمایشگاهی فرانکفورت

آدرس :