1402/12/28

شروع نمایشگاه

1403/01/02

پایان نمایشگاه

540000 متر

فضای نمایشگاه

3200 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان و طراحی داخلی گوانگژو چین ( CIFF ) مرکز نمایشگاهی کانتون

نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان و طراحی داخلی گوانگژو چین

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان و طراحی داخلی گوانگژو چین برجسته ترین رویداد آسیا در زمینه تولید مبلمان و طراحی داخلی می باشد. نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان و طراحی داخلی گوانگژو برای اولین بار در سال 2014 در بازار چین معرفی شد. این رویداد از سری رویدادهای interzum محسوب می شود که مجری آن شرکت Koelnmesse، یکی از بزرگترین شرکت های نمایشگاه تجاری در جهان با 90 سال سابقه حرفه ای است، می باشد..

نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان و طراحی داخلی گوانگژو در سال گذشته بیش از 100000 بازدید کننده را جذب خود کرد که این رقم رکورد های قبلی را شکست. نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان و طراحی داخلی گوانگژو یک بستر ایده آل برای کل صنعت تولید لوازم خانه می باشد. اگر شما مایل به فروش محصولات خود در بازار آسیا هستید یا قصد گسترش تجارت خود در منطقه را دارید، این نمایشگاه بستر درستی برای هدفتان می باشد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان و طراحی داخلی گوانگژو چین شرکت کرد؟

 • مرکز تولیدی مبلمان خانه: در استان گوانگدونگ چین (مرکز این استان گوانگژو، همچنین معروف به “کانتون”) یکی از بزرگترین مناطق تولیدی و مصرفی لوازم خانه در جهان و یکی از توسعه یافته ترین مناطق در چین با اقتصاد پر رونق حضور داشته باشید.
 • شبکه Interzum: این نمایشگاه به عنوان یکی از رویدادهای interzum شرکت نمایشگاهی کلن آلمان، برای نیازهای متفاوت بازار منطقه ای چین و آسیا، رونمایی از روند های صنعتی منطقه ای و نمایش بهترین طراحی ها، محصولات و فناوری ها، تاسیس شده است.
 • نمایش بین المللی: میتوانید با شرکت در این نمایشگاه با بیش از 1300 تامین کننده از 35 کشور و مناطق مختلف و بیش از 70000 خریدار حرفه ای از بیش از 140 کشور در این نمایش بین المللی در آسیا دیدار نمایید.
 • پاویون های بین المللی: نمایشگاه مبلمان منزل و طراحی داخلی گوانگجو، سالانه شامل تعداد زیادی از پاویون های بین المللی می باشد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان و طراحی داخلی گوانگژو چین بازدید کرد؟

 نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان و طراحی داخلی گوانگژو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه صنعت مبلمان و طراحی داخلی گوانگژو است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان و طراحی داخلی گوانگژو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات صنعت مبلمان و طراحی داخلی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

غرفه داران در نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان و طراحی داخلی گوانگژو چین:

 • مبلمان مدرن: مبلمان اتاق نشیمن، اتاق خواب، اتاق ناهارخوری، مبلمان کودک، مبلمان نوجوان و مبلمان سفارشی
 • مبلمان کلاسیک: مبلمان به سبک اروپایی، سبک آمریکایی، نئو کلاسیک، کلاسیک و مبلمان چوب ماهون چینی
 •  منسوجات خانگی: نورپردازی، نقاشی های تزئینی، ظروف تزئینی، سرامیک های روزانه، قاب عکس، گل های مصنوعی، مجسمه ها، گرامافون، تلفن، ساعت، قطعات کوچک مبلمان، پارچه دکوراسیون منزل، ملافه، منسوجات خانگی صنایع دستی، فرش
 • محوطه نمایشگاه خانه در فضای باز: مبلمان باغ، میز و صندلی های اوقات فراغت، تجهیزات آفتابگیر، اثاثیه و لوازم فضای باز، لوازم باربیکیو، چادر، دکوراسیون باغبانی، ابزار و تجهیزات، برنامه ریزی و نگهداری باغ، تجهیزات نگهداری گل و گیاه، ابزار باغبانی

بازدید کنندگان نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان و طراحی داخلی گوانگژو چین:

این نمایشگاه با بیش از 66700 بازدید کننده محلی و بین المللی از سرتاسر دنیا، به شما این اطمینان را می دهد که با مخاطبان خود حتما ملاقات داشته باشید.

 • تولیدکنندگان مبلمان منزل
 • تجار چوب
 • موسسات طراحی و معماری داخلی
 • تولیدکنندگان چوب
 • عمده فروشی و خرده فروشی های لوازم خانگی
 • طراحان داخلی

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان و طراحی داخلی گوانگژو چین

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان و طراحی داخلی گوانگژو با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان و طراحی داخلی گوانگژو رسیدن به اهداف بازاریابی و فروش، مشاوره و خدمات کمک کند که در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های شما فراتر از انتظارتان می باشدبا طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان و طراحی داخلی گوانگژو  میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار دادموفقیت در نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان و طراحی داخلی گوانگژو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد.

برچسب ها:

لوازم خانگی-مبلمان و طراحی داخلی

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت چوب|نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

تهران ایران مرکز نمایشگاهی شهرآفتاب

1402/09/29الی1402/10/02

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1402/09/03الی1402/09/06

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

مرکز نمایشگاهی بین المللی سئول تهران

1402/10/22الی1402/10/25

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

مرکز نمایشگاهی بین المللی سئول تهران

1402/11/12الی1402/11/15

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

1403/03/15الی1403/03/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

1403/06/27الی1403/06/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

نمایشگاه بین المللی مسکو

1402/08/29الی1402/09/03

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان و طراحی داخلی گوانگژو چین

نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان و طراحی داخلی گوانگژو از تاریخ 28 اسفند ماه 1402 الی 2 فروردین 1403 در گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون برگزار خواهد شد.

 

محل برگزاری نمایشگاه

 • گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.