نمایشگاه بین المللی تجهیزات،ابزار آلات و یراق آلات صنعتینمایشگاه بین المللی صنعت چوبنمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان منزل ، چوب و ماشین آلات وابسته

1403/05/09

شروع نمایشگاه

1403/05/13

پایان نمایشگاه

17000 متر

فضای نمایشگاه

170 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی مبلمان،صنایع چوب و دکوراسیون داخلی کرمانشاه ایران

نمایشگاه بین المللی مبلمان ، صنایع چوب و کوراسیون داخلی کرمانشاه ایران در تاریخ 9 الی 13  مرداد ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی کرمانشاه برگزار خواهد شد.

در نمایشگاه بین المللی مبلمان ، صنایع چوب و دکوراسیون داخلی کرمانشاه ایران از استان های آذربایجان شرقی، غربی، تهران، البرز، خراسان رضوی، اصفهان، شیراز، مازندران، گیلان، اردبیل، قزوین، یزد، کرمانشاه، زنجان و همدان حضور خواهند داشت. نمایشگاه‌‌ های تجاری فرصت‌ بسیار ارزشمندی را برای صاحبان صنایع فراهم می‌آورند تا محصولات و توانمندی‌های خود را در سطح وسیعی عرضه نموده و با فعالان حوزه‌ی کاری خود ارتباط برقرار کنند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی مبلمان و دکوراسیون داخلی کرمانشاه شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی مبلمان ، صنایع چوب و دکوراسیون داخلی کرمانشاه ایران بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار کرمانشاه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های کرمانشاه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی مبلمان ، صنایع چوب و دکوراسیون داخلی کرمانشاه مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن دکوراسیون داخلی کرمانشاه در این نمایشگاه است انجمن دکوراسیون داخلی کرمانشاه چندین سال است که در کرمانشاه فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی مبلمان ، صنایع چوب و دکوراسیون داخلی کرمانشاه ایران و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی مبلمان و دکوراسیون داخلی کرمانشاه بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی مبلمان ، صنایع چوب و دکوراسیون داخلی کرمانشاه ایران از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه دکوراسیون داخلی کرمانشاه است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی مبلمان ، صنایع چوب و دکوراسیون داخلی کرمانشاه ایران با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات دکوراسیون داخلی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار دکوراسیون داخلی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

اهداف نمایشگاه بین المللی مبلمان و دکوراسیون داخلی کرمانشاه

می توان از نمایشگاه بین المللی مبلمان ، صنایع چوب و دکوراسیون داخلی کرمانشاه به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های دکوراسیون داخلی در ایران نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه دکوراسیون داخلی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی مبلمان و دکوراسیون داخلی کرمانشاه ایران ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد دکوراسیون داخلی ایران است. نمایشگاه بین المللی مبلمان و دکوراسیون داخلی کرمانشاه بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد دکوراسیون داخلی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده دکوراسیون داخلی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای دکوراسیون داخلی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات دکوراسیون داخلی را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در دکوراسیون داخلی را می دهد.

غرفه داران در نمایشگاه بین المللی مبلمان و دکوراسیون داخلی کرمانشاه

  • غرفه مبلمان راحتی
  • غرفه کلاسیک
  • غرفه مبلمان استیل
  • غرفه سرویس خواب
  • غرفه سرویس جهیزیه
  • غرفه میز نهارخوری
  • غرفه سازی شده برای بخش تجهیزات و دکوراسیون داخلی
  • غرفه سازی شده برای بخش تجهیزات مبلمان اداری و سینمایی

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی مبلمان و دکوراسیون داخلی کرمانشاه 

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی مبلمان ، صنایع چوب و دکوراسیون داخلی کرمانشاه ایران می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی مبلمان ، صنایع چوب و دکوراسیون داخلی کرمانشاه ایران علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی تجهیزات و ماشین آلات صنعتی

نمایشگاه بین المللی اهواز

1403/08/04الی1403/08/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی املاک

نمایشگاه بین المللی مسکو

1349/10/11الی1349/10/11

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی کرمانشاه

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

ثبت نام

گفتگوی آنلاین