نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگینمایشگاه بین المللی لوازم خانگی, مبلمان و طراحی داخلی

1403/06/21

شروع نمایشگاه

1404/06/24

پایان نمایشگاه

300000 متر

فضای نمایشگاه

2500 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی مبلمان شانگهای چین مرکز نمایشگاهی SNIEC

نمایشگاه بین المللی مبلمان شانگهای چین از 20 الی 25 شهریور 1402 در نمایشگاه بین المللی شانگهای برگزار خواهد شد.

 

 

نمایشگاه بین المللی مبلمان شانگهای چین از بدو تاسیس، همراه با صنعت مبلمان چینی در حال پیشرفت و رشد بوده است. نمایشگاه بین‌المللی مبلمان چین که ریشه در شانگهای دارد، با تکیه بر مزایای بی‌نظیر منابع، به مدت 27 جلسه با موفقیت برگزار شد و از یک پلت‌فرم تجارت آفلاین B2B به یک پلتفرم کامل پیوندی تبدیل شده است که B2B2P2C آنلاین و آفلاین را با چرخه دوگانه صادرات ترکیب می‌کند.

انجمن مبلمان چین و شرکت نمایشگاه UBM شانگهای اولین نمایشگاه بین المللی مبلمان چین (نمایشگاه مبلمان شانگهای) را در سال 1993 برگزار کردند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی مبلمان شانگهای بازدید کرد؟

نمایشگاه مبلمان پیشرو آسیا

صادرات همیشه نقطه قوت مبلمان چین بوده است و دسترسی بین المللی آن یکی از بهترین ها در این صنعت است. منحنی رشد حضور خریداران حرفه ای در خارج از کشور Furniture China یکی از دقیق ترین شاخص های صادرات مبلمان چین است.

گستره محصولات گسترده

این نمایشگاه بالادست و پایین دست زنجیره صنعت را پوشش می دهد و نمایشگاه ها را در طیف گسترده ای گرد هم می آورد و منابع جامع و راحت تری را برای خریداران فراهم می کند!

طیف گسترده ای از فعالیت های در محل

رویدادهای در محل نیز نقطه قوت اصلی Furniture China هستند. برگزارکنندگان میزبان چهره‌های مشهور از تمام جنبه‌های صنعت مبلمان چینی خواهند بود تا بینش جامعی از آینده بازار مبلمان چین به شرکت‌کنندگان ارائه دهند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی مبلمان  شانگهای

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی مبلمان شانگهای با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی مبلمان شانگهای و رسیدن به اهداف بازاریابی و فروش مبلمان مرتبط می کند که در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های شما فراتر از انتظارتان می باشد.

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه مبلمان میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار دادموفقیت در نمایشگاه مبلمان  شانگهای علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • مرکز نمایشگاهی جدید شانگهای چین

آدرس :