1403/07/14

شروع نمایشگاه

1403/07/23

پایان نمایشگاه

25000 متر

فضای نمایشگاه

400 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی خودرو دوحه قطر مرکز نمایشگاهی DECC

نمایشگاه بین المللی خودرو دوحه- قطر مرکز نمایشگاهی DECC

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه بین المللی خودرو دوحه- قطر مرکز نمایشگاهی DECC از 14 الی 23 مهر 1403 در نمایشگاه بین المللی دوحه DECC انجام خواهد شد. نمایشگاه بین المللی خودرو دوحه- قطر، بزرگترین رویداد بین المللی خودرو در سراسر خاورمیانه و شمال آفریقا است. در طول سال‌ها، این نمایشگاه تولید کنندگان، توزیع‌ کنندگان، متخصصان صنعت، خریداران کلیدی و ارتشی از علاقه‌مندان به موتورسواری را گرد هم آورده است تا از عرضه‌های انحصاری خودرو، نمایش‌های تعاملی و ویژگی‌های هیجان‌انگیز لذت ببرند. نمایشگاه بین‌المللی خودرو دوحه دارای غرفه‌های اختصاصی برای همه علاقه‌مندان به موتورسواری است، از اتومبیل‌ های فوق‌العاده و دوچرخه‌های سفارشی گرفته تا مناطق تخصصی برای تنظیم و سفارشی‌سازی.

می توان از نمایشگاه بین المللی خودرو دوحه به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های خودرویی در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در رشته خودرویی است که منجر به ارتقا سلامت و دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی خودرو دوحه- قطر مرکز نمایشگاهی DECC شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی خودرو دوحه- قطر مرکز نمایشگاهی DECC بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار دوحه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، قطر از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های دوحه نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی خودرو دوحه مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن خودرویی دوحه در این نمایشگاه است انجمن خودرویی دوحه چندین سال است که در قطر فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی خودرو دوحه و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی خودرو دوحه- قطر بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی خودرو دوحه از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه خودرویی قطر  است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی خودرو دوحه با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات خودرویی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار خودرویی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توزیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید. توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی خودرو دوحه با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی خودرو دوحه و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی خودرو دوحه- قطر 

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی خودرو دوحه می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی خودرو دوحه علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

  1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی
  2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها
  3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره
  4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی
  5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان
برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی خودرو دوحه

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو

نمایشگاه بین المللی پکن

1403/02/06الی1403/02/15

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو

نمایشگاه بین المللی پکن

1402/12/09الی1402/12/12

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو

نمایشگاه بین المللی کراچی (karachi expo centre)

1402/12/17الی1402/12/19

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/05/29الی1403/06/01

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو

فرانکفورت آلمان مرکز نمایشگاهی فرانکفورت

1403/06/20الی1403/06/23

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو

شنزن چین مرکز نمایشگاهی Baoan

1403/08/16الی1403/08/18

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو

نمایشگاه بین المللی دهلی نو (Pragati Maidan)

1402/11/12الی1402/11/14

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی خودرو دوحه- قطر مرکز نمایشگاهی DECC

 نمایشگاه بین المللی خودرو دوحه- قطر مرکز نمایشگاهی DECC از 14 الی 23 مهر 1403 در نمایشگاه بین المللی دوحه DECC برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

  • قطر مرکز نمایشگاهی DECC

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.