نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های جدیدنمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژینمایشگاه بین المللی کامپیوتر و شبکه

1403/02/04

شروع نمایشگاه

1403/02/06

پایان نمایشگاه

30000 متر

فضای نمایشگاه

300 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات (GISEC) دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

زمان نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات (GISEC) دبی از تاریخ 4 الی 6 اردیبهشت ماه 1403 در دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC برقرار خواهد بود.

نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات ( GISEC ) دبی امارات متحده عربی بیش از 8000 نفر از پیشروترین متخصصان فناوری و IT، رهبران کسب و کار، کارآفرینان و متخصصان ارشد را برای سه روز آموزش، یادگیری و شبکه سازی بی نظیر با مخاطبین کلیدی دولتی و کسب و کارهای برتر از سراسر جهان گرد هم می آورد.همچنین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات دبی به طور رسمی توسط شورای امنیت سایبری امارات متحده عربی، مرکز امنیت الکترونیک دبی، اداره تنظیم مقررات ارتباطات و دیجیتال دولت و پلیس دبی، نظارت و حمایت می شود. این نمایشگاه بیش از هر رویداد امنیتی فناوری دیگری در منطقه از تصمیم گیرندگان دولتی و خریداران راه حل های منحصر به فرد و ایده های نو استقبال می کند.

نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات دبی که در سال 2012 راه اندازی شد، معتبرترین و تأثیرگذارترین نمایشگاه امنیت و فناوری سایبری در منطقه است و یک رویداد کاملاً ضروری برای متخصصان صنعت اطلاعات و ارتباطات در منطقه خاورمیانه است. می توان از نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات دبی به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های فناوری و اطلاعات دبی در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در رشته فناوری و اطلاعات دبی است که منجر به ارتقا سلامت و دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات دبی ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد فناوری و اطلاعات دبی جهان است.همچنین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات دبی بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار فناوری اطلاعات و ارتباطات دبی است.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات دبی امارات متحده عربی شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات دبی بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. با شرکت در این نمایشگاه می توانید با متخصصان، کارشناسان، همکاران و رقبای خود در صنعت اطلاعات و ارتباطات ملاقات کرده و روابط خود را افزایش دهید. با ارائه محصولات و نوآوری های خود در این صنعت، خریداران بین المللی را جذب کرده و کسب و کار خود را گسترش دهید.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات دبی امارات متحده عربی بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات دبی از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه فناوری و اطلاعات دبی است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات دبی با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات فناوری و اطلاعات دبی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

غرفه داران در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات دبی امارات متحده عربی

  • راه‌حل‌های امنیت سایبری: نرم‌افزار، سخت‌افزار و خدمات امنیت سایبری پیشرفته برای محافظت از سازمان‌ها در برابر تهدیدات سایبری.
  • امنیت شبکه: محصولات و خدمات برای ایمن سازی شبکه های کامپیوتری، از جمله فایروال ها، سیستم های تشخیص نفوذ و راه حل های رمزگذاری.
  • حفاظت از داده ها: راه حل های رمزگذاری، پشتیبان گیری و بازیابی داده ها برای محافظت از اطلاعات حساس.
  • اطلاعات امنیتی و مدیریت رویداد :(SIEM)راه حل های SIEM که تجزیه و تحلیل بلادرنگ هشدارهای امنیتی تولید شده توسط سخت افزار و برنامه های کاربردی شبکه را ارائه می دهد.
  • اطلاعات تهدید: خدمات و راه حل هایی برای جمع آوری، تجزیه و تحلیل و به اشتراک گذاری اطلاعات تهدید برای بهبود وضعیت امنیت سایبری.
  • احراز هویت بیومتریک: فناوری‌های بیومتریک مانند تشخیص اثر انگشت و تشخیص چهره برای تأیید هویت

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات دبی امارات متحده عربی

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات دبی می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات دبی علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی، ثبت نام نمایشگاه، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های  شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های جدید

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/10/02الی1403/10/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های جدید

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/11/02الی1403/11/05

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

آدرس :