نمایشگاه بین المللی صنعت معدننمایشگاه بین المللی ماشین آلات معدنینمایشگاه بین المللی معدن و سنگهای معدنی

1403/08/22

شروع نمایشگاه

1403/08/25

پایان نمایشگاه

10000 متر

فضای نمایشگاه

100 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی، تجهیزات سنگبری و ماشین آلات وابسته شیراز ایران

زمان نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی، تجهیزات سنگبری و ماشین آلات وابسته شیراز ایران از تاریخ 22 الی 25 آبان ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی شیراز برقرار خواهد بود.

یافتن بازارهای جدید و توسعه صادرات مواد سنگی جمهوری اسلامی ایران به کشورهای مختلف جهان، تلاش برای رونق و توسعه تولید ملی، بهبود فضای کسب و کار و معرفی ظرفیت‏های کشورمان در حوزه این صنعت برای جهانیان برخی از اهداف برگزاری نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی، تجهیزات سنگبری و ماشین آلات وابسته شیراز است.

نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی، تجهیزات سنگبری و ماشین آلات وابسته شیراز یک جایگاه منحصر به فرد برای به نمایش گذاشتن محصولات معدنی و سنگی تمام شده و نیمه تمام و آخرین طرح ها و تکنولوژی ها در صنعت معدن و سنگ را فراهم کرده است. نمایشگاه سنگ های تزئینی، تجهیزات سنگبری و ماشین آلات وابسته شیراز یک رویداد چند وجهی است که به طراحان، معماران و دیگر تصمیم گیرندگان، و نیز تولید کنندگان و تأمین کنندگان دسترسی بی مانندی می دهد تا فرصت هایی برای ایجاد ارتباط با دیگران را داشته باشند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی شیراز شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی، تجهیزات سنگبری و ماشین آلات وابسته شیراز از سال های اخیر در حال رشد کردن است. این نمایشگاه با محصولات و خدمات بسیار، بالا بودن سطح کیفی، ارائه خدمات در سطح جهانی و با شرکت کنندگان بین المللی در این رویداد تاکنون در اوج بوده است.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی شیراز بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی، تجهیزات سنگبری و ماشین آلات وابسته شیراز از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه سنگهای تزئینی، معدن، ماشین آلات است. در این چند سال، تولید کنندگان پیشرو صنعت سنگ های ساختمانی، معدن، ماشین آلات برای ملاقات با شرکای جدید مثل شما در نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی، تجهیزات سنگبری و ماشین آلات وابسته شیراز منتظر هستند، تا روابط جدیدی را در این چارچوب امضا کنند. علاوه بر این، سخنرانان مهم نمایشگاه و سمینارهای آموزشی را نباید فراموش کنید.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی شیراز

  • کارخانه‌های سنگبری
  • معادن سنگ
  • سازندگان ماشین‌آلات معدن و حفاری و فرآوری سنگ
  • تولیدکنندگان ابزارآلات فرآوری معدن
  • صادرکنندگان و واردکنندگان
  • انواع سنگ

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی شیراز 

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی، تجهیزات سنگبری و ماشین آلات وابسته شیراز میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در  نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی، تجهیزات سنگبری و ماشین آلات وابسته شیراز علاوه بر شرکت در نمایشگاه، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد. در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی، ثبت نام نمایشگاه، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی شیراز

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین