نمایشگاه بین المللی تجهیزات و ماشین آلات صنعتینمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلاتنمایشگاه بین المللی صنعت معدننمایشگاه بین المللی ماشین آلات معدنینمایشگاه بین المللی معدن و سنگهای معدنی

1403/03/23

شروع نمایشگاه

1403/03/26

پایان نمایشگاه

13000 متر

فضای نمایشگاه

150 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی معدن، ماشین آلات راه سازی و صنایع وابسته کرمان ایران

زمان نمایشگاه بین المللی معدن، ماشین آلات راه سازی و صنایع وابسته کرمان ایران از تاریخ 23 الی 26 خرداد 1403 در نمایشگاه بین المللی کرمان برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه بین المللی معدن، ماشین آلات راه سازی و صنایع وابسته کرمان ایران از تاریخ 23 الی 26 خرداد 1402 در نمایشگاه بین المللی کرمان انجام شد.نمایشگاه بین المللی معدن، ماشین آلات راه سازی و صنایع وابسته کرمان ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در حوزه صنایع معدنی است كه در سال قبل در فضای بالغ بر 13 هزار متر مربع برگزار شد و 146 مشارکت کننده توانمند داخلی و خارجی و بیش از 25 هزار بازدیدکننده در آن حضور داشتند.نمایشگاه بین المللی معدن، ماشین آلات راه سازی و صنایع وابسته کرمان ، فرصت بسیار مهمی است تا شركت های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

نمایشگاه بین المللی معدن، ماشین آلات راه سازی و صنایع وابسته کرمان ایران نمایشگاه تجاری برجسته منطقه برای بخش های بین المللی ماشین آلات ساخت و ساز، تجهیزات معدن، ساختمان و سنگ طبیعی است. نمایشگاه معدن کرمان جایگاهی معتبر برای ارائه محصولات، نوآوری ها و راهکارهای شما به مشتریانی باکیفیت در یکی از ممترین بازارهای در حال رشد و همراه با فرصت های تجاری بی نظیر است. گردهمایی معدن در کنار نمایشگاه معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات، تجهیزات کرمان برگزار می شود که برای غرفه داران، اتحادیه های تجاری و شرکا، جایگاه ارتباطی بین المللی جهت نمایش آخرین توسعه محصولات، گرایش ها و تحلیل های بازار در قالب ارائه و میزگرد را فراهم می آورد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی معدن، ماشین آلات راه سازی کرمان شرکت کرد؟

 • ارتقاء نام و برند: شرکت در نمایشگاه به شما امکان می‌دهد تا نام و برند شرکت خود را به مخاطبان و بازدیدکنندگان ارتقاء دهید. این افزایش شناخت‌ پذیری به افزایش اعتماد و تجارت منجر می‌شود.
 • معرفی محصولات و خدمات: غرفه شما به عنوان یک فضای نمایشی بهترین مکان برای معرفی محصولات و خدمات شما به مخاطبان است. این فرصت را به شما می‌دهد تا محصولاتتان را به نمایش بگذارید و مشتریان جدید جذب کنید.
 • شبکه‌سازی: غرفه در نمایشگاه به شما امکان می‌دهد تا با سایر تولیدکنندگان، تاجران، متخصصان، و مشتریان در صنعت معدن شبکه‌سازی کنید. این ارتباطات می‌تواند به تبادل دانش و تجربیات و همکاری‌های استراتژیک منجر شود.
 • آموزش و نشر دانش: غرفه شما می‌تواند به عنوان یک منبع آموزشی برای بازدیدکنندگان عمل کند. اینجا می‌توانید دانش فنی و اطلاعات مفید را با دیگران به اشتراک بگذارید.
 • فرصت تجاری: با غرفه در نمایشگاه، شما می‌توانید معاملات تجاری جدید را شروع کنید و با مشتریان و همکاران جدید ارتباط برقرار کنید.
 • معرفی به بازار جدید: اگر شما قصد توسعه کسب و کار به بازار‌های جدید را دارید، نمایشگاه به عنوان یک فرصت برای معرفی به بازار جدید عمل می‌کند.
 • بهبود روابط مشتری: این نمایشگاه به شما امکان می‌دهد تا با مشتریان فعلی خود در یک محیط غیررسمی و صمیمی دیدار کنید و روابطتان را بهبود دهید.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی معدن، ماشین آلات راه سازی کرمان بازدید کرد؟

 • آشنایی با آخرین توسعه‌ها: با بازدید از نمایشگاه می‌توانید با آخرین توسعه‌ها، تکنولوژی‌ها و نوآوری‌های مرتبط با صنعت معدن و صنایع معدنی آشنا شوید. این اطلاعات برای بهبود عملکرد شغلی و تصمیم‌گیری‌های استراتژیک در کسب و کار شما بسیار مفید خواهد بود.
 • معرفی محصولات و خدمات جدید: در این نمایشگاه، شما می‌توانید محصولات و خدمات جدیدی که توسط شرکت‌ها و تولیدکنندگان در زمینه معدن و صنایع معدنی ارائه می‌شوند را مشاهده کنید. این محصولات ممکن است به بهبود عملکرد و کیفیت کسب و کار شما کمک کنند.
 • شبکه‌سازی و تعامل با صنعتیان: این نمایشگاه به شما فرصت می‌دهد تا با تولیدکنندگان، مهندسان، مشاوران و اهالی صنعت معدن در ارتباط باشید. شبکه‌سازی در این رویداد می‌تواند به تعامل‌های تجاری و همکاری‌های استراتژیک منجر شود.
 • آموزش و کارگاه‌های آموزشی: برگزاری کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های تخصصی در این نمایشگاه به شما امکان می‌دهد تا مهارت‌ها و دانش فنی خود را ارتقاء دهید.
 • بهره‌برداری از دانش تخصصی: این نمایشگاه فرصتی مناسب برای بهره‌برداری از دانش تخصصی متخصصان و اساتید در زمینه معدن و صنایع معدنی فراهم می‌کند.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی معدن، ماشین آلات راه سازی و صنایع وابسته کرمان 

 • غرفه تجهیزات ساخت و ساز و ماشین آلات مصالح ساختمانی
 • غرفه تجهیزات و ماشین آلات معدن
 • غرفه صنعت سرامیک
 • غرفه صنعت سنگ طبیعی

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی معدن، ماشین آلات راه سازی کرمان ایران

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی معدن، ماشین آلات راه سازی و صنایع وابسته کرمان ایران می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی معدن، ماشین آلات راه سازی و صنایع وابسته کرمان علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه 

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی تجهیزات و ماشین آلات صنعتی

نمایشگاه بین المللی اهواز

1403/08/04الی1403/08/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی املاک

نمایشگاه بین المللی مسکو

1349/10/11الی1349/10/11

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی کرمان

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

ثبت نام

گفتگوی آنلاین