نمایشگاه بین المللی آسانسور، بالابر، پله برقی و صنایع وابسته

1403/04/18

شروع نمایشگاه

1403/04/21

پایان نمایشگاه

23000   متر

فضای نمایشگاه

140   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی آسانسور، بالابر، پله برقی صنایع و تجهیزات وابسته تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

تاریخ برگزاری: 18 الی 21 تیرماه 1403

محل برگزاری: مرکز نمایشگاهی سئول تهران

ساعات بازدید: 8:00 الی 15:00

نمایشگاه بین المللی آسانسور، بالابر، پله برقی صنایع تجهیزات وابسته تهران ایران به عنوان بزرگترین رخداد در حوزه آسانسور و بالابر است. در سال قبل در فضای بالغ بر 20 هزار متر مربع برگزار شد و 110 مشارکت کننده توانمند داخلی و خارجی و بیش از 27 هزار بازدیدکننده در آن حضور داشتند.

نمایشگاه بین المللی آسانسور، بالابر، پله برقی صنایع تجهیزات وابسته تهران ایران، فرصت بسیار مهمی است تا شركت های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

هر ساله در این نمایشگاه کشورهای ایتالیا، تایوان، آلمان، ترکیه، ژاپن، چین، سوییس، کرواسی و کره جنوبی در زمینه تولید انواع آسانسور درب و کابین بالابر پله برقی تابلو فرمان و انواع موتورهای آسانسور و سنگ کف و ماشین آلات مربوطه مشارکت دارند آخرین محصولات خود رادر معرض بازدید علاقه مندان قرار می دهند. اکثر تولیدات و محصولات ارائه شده با همت تولید کنندگان داخلی بومی سازی شده و بدون صرف ارزهای خارجی در کشور به تولید انبوه رسیده است.

نکته اصلی در رابطه با این سالن ها و تاثیر مثبت آن بر نحوه برگزاری نمایشگاه، ارتفاع زیاد سالن ها و عدم وجود ستون های آزار دهنده است که سوار کردن و پیاده سازی قطعات و تجهیزات مرتبط با صنعت آسانسور را در این فضا تسهیل و به نمایش بهتر آن ها نیز کمک می نماید، همچنین وجود تسهیلات و امکانات مناسب برای بازدیدکنندگان نیز دیگر جنبه حائز اهمیت این مرکز نمایشگاهی است.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی آسانسور، بالابر، پله برقی صنایع تجهیزات وابسته تهران ایران شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی آسانسور، بالابر، پله برقی صنایع تجهیزات وابسته تهران ایران در چند سال اخیر در حال رشد کردن است. این نمایشگاه با محصولات و خدمات بسیار، بالا بودن سطح کیفی، ارائه خدمات در سطح جهانی و با شرکت کنندگان بین المللی در این رویداد تاکنون در اوج بوده است.

نمایشگاه بین المللی آسانسور، بالابر، پله برقی صنایع تجهیزات وابسته تهران ایران بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ایران با توجه به جمعیت بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای شرکت کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، ایران از لحاظ جغرافیای دارای همسایگانی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های ایران نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی آسانسور، بالابر، پله برقی صنایع تجهیزات وابسته تهران ایران مراجعه می کنند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی آسانسور، بالابر، پله برقی صنایع تجهیزات وابسته تهران ایران بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی آسانسور،بالابر،پله برقی صنایع تجهیزات وابسته تهران ایران از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه های آسانسور و صنایع وابسته است.

در این چندین سال، فعالان در حوزه آسانسور و پله برقی برای ملاقات با شرکای جدید مثل شما در نمایشگاه بین المللی آسانسور، بالابر، پله برقی صنایع تجهیزات وابسته تهران ایران منتظر هستند، تا روابط جدیدی را در این چارچوب امضا کنند. علاوه بر این، سخنرانان مهم نمایشگاه و سمینارهای آموزشی را نباید فراموش کنید.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی آسانسور،بالابر،پله برقی صنایع تجهیزات وابسته تهران ایران با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی آسانسور، بالابر، پله برقی صنایع تجهیزات وابسته تهران ایران و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف برگزاری نمایشگاه بین المللی آسانسور و تجهیزات جانبی تهران ایران

 1. معرفی خلاقیت‌ها، ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل كشور در زمینه تولید، بازرگانی و خدمات مربوط به صنعت آسانسور، پله برقی، نوار نقاله‌ها و بالابرها مشتمل بر تولید، بازرگانی و خدمات محصول، ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته این صنعت.
 2. شناسایی و معرفی مشكلات، موانع و نقاط ضعف موجود در این صنعت و تلاش در جهت جلب حمایت سازمان‌های دولتی و خصوصی ذیربط و دست اندركاران صنعت مذكور با برگزاری این نمایشگاه.
 3. ایجاد بسترهای مناسب به منظور ترغیب افراد یا واحدهای سرمایه گذار جهت سرمایه گذاری و بهره گیری مناسب از ظرفیت های موجود و ایجاد زمینه‌های اشتغال زایی و كارآفرینی در صنایع موضوع نمایشگاه.
 4. آشنایی دست اندركاران با محصولات، نوآوری‌ها و پیشرفت‌های صنعت آسانسور، پله برقی و بالابرها در سایر كشورها و تلاش برای رسیدن به استانداردهای جهانی مربوطه.
 5. ایجاد زمینه رقابت سالم میان تولید كنندگان داخلی در جهت ارتقاء كیفیت تولیدات.
 6. ایجاد ارتباط مستقیم و رودررو میان تولیدكنندگان و مصرف‌كنندگان به منظور آشنایی بهتر با نیازهای بازار مصرف.
 7. ایجاد و یا ارتقاء رویكرد صادرات محصول به سایر كشورها بالاخص كشورهای همسایه و بازار هدف.
 8. تبادل فكر، فناوری و محصول میان شركت‌كنندگان داخلی و خارجی نمایشگاه و ایجاد ارتباط تجاری میان آنها.
 9. ایجاد بستر لازم جهت معرفی محصولات با كیفیت و استانداردهای مطلوب.
 10. تعامل بخش خصوصی با تشكل‌های فعال این صنعت و مجموعه ادوات دولتی مرتبط.
 11. توجه به توان ساخت داخل و تشویق و ترغیب بومی سازی قطعات و مجموعه‌های آسانسور، پله برقی، نوار نقاله‌ها و بالابرها در كشور.
 12. تبدیل این موضوع نمایشگاهی به عنوان یك رویداد مهم منطقه‌ای در صنعت آسانسورو بالابرها.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی آسانسور و تجهیزات وابسته تهران ایران

با غرفه سازی در نمایشگاه آسانسور و پله برقی تهران می‌توانید محصولات و خدمات خود را به گونه‌ای در معرض نمایش قرار دهید که در گام اول، مراجعه‌کنندگان به صورت کامل با خدمات و مزیت‌های شما در مقایسه با رقبا آشنا شوند و در گام بعدی، برای آشنایی بیشتر به غرفه شما مراجعه کنند.

غرفه سازی مدرن و پیشرفته متناسب با نیازهای شما، در تحقق تمام خواسته‌هایتان در جذب مراجعه‌کنندگان و نمایش توانمندی‌های شما نقش بسزایی خواهد داشت؛ بنابراین در انتخاب شرکت غرفه سازی دقت لازم را داشته باشید. در این راستا، شرکت نمایشگاه سازان با بیش از 15 سال سابقه و تخصص در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی، ثبت نام در نمایشگاه، برگزاری نمایشگاه و ارائه مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه‌ها، هماهنگی جلسات B2B، انتقال ارز، سازماندهی کنفرانس‌ها و سمینارها پاسخگوی نیاز شما در این حوزه خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ررزو غرفه در این نمایشگاه با شماره 02122662845 – 02122662486 تماس بگیرید. 

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه بین المللی آسانسور دبی (elevator show) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/06/26   الی   1403/06/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه بین المللی آسانسور ترکیه استانبول

مرکز نمایشگاهی تویاپ استانبول

1404/02/25   الی   1404/02/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه بین المللی مصالح ساختمانی ( BUILD ASIA ) کراچی پاکستان مرکز نمایشگاهی کراچی

نمایشگاه بین المللی کراچی (karachi expo centre)

1403/09/08   الی   1403/09/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان میلان ایتالیا مرکز نمایشگاهی میلان

نمایشگاه بین المللی میلان

1403/08/25   الی   1403/08/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه بین المللی آسانسور میلان ایتالیا مرکز نمایشگاهی میلان

مرکز نمایشگاهی میلان

1403/08/25   الی   1403/08/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان اهواز ایران

نمایشگاه بین المللی اهواز

1403/09/02   الی   1403/09/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها و تجهیزات جانبی مشهد ایران

نمایشگاه بین‌المللی مشهد

1403/08/04   الی   1403/08/07

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

آدرس : QCR3+96 Tehran, Tehran Province, Iran

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

ثبت نام

گفتگوی آنلاین