نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)نمایشگاه بین المللی صنایع دستی, هدیه و سوغاتینمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگینمایشگاه بین المللی صنعت غذانمایشگاه بین المللی صنعت گردشگرینمایشگاه بین المللی صنعت مواد غذایی و آشامیدنینمایشگاه بین المللی فرش دست باف

1403/05/20

شروع نمایشگاه

1403/05/23

پایان نمایشگاه

23000   متر

فضای نمایشگاه

190   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما، پسته، فرش) کرمان ایران

تاریخ برگزاری: 20 الی 23 مرداد 1403

محل برگزاری: نمایشگاه بین‌المللی کرمان

ساعات بازدید: 14:00 الی 20:00

می توان از نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما، پسته، فرش) کرمان ایران به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های توانمندی های صادراتی در ایران نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه توانمندیهای صادراتی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی کرمان بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد توانمندی های صادراتی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده توانمندیهای صادراتی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای توانمندیهای صادراتی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات توانمندیهای صادراتی می دهد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی کرمان شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی کرمان بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار کرمان با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، کرمان از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های کرمان نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی کرمان مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن توانمندیهای صادراتی کرمان در این نمایشگاه است.انجمن توانمندیهای صادراتی کرمان چندین سال است که در کرمان فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی کرمان بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی کرمان از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه توانمندیهای صادراتی کرمان است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی کرمان با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات توانمندیهای صادراتی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار توانمندیهای صادراتی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید.

اهداف نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی کرمان

با توجه به سهم 95 درصدی صنایع کوچک از کل صنایع موجود در استان کرمان، نمایشگاه توانمندی های صادراتی کرمان میتواند فرصت مناسبی برای فعالان صنعتی اقتصادی و تولیدی فراهم کند تا علاوه بر آشنایی با توانمندی‌ها و ظرفیت‌های موجود در واحدهای صنعتی کوچک و متوسط استان کرمان، از این توانمندی‌ها در راستای توسعه بازار ارتقای صادرات و نیز تکمیل زنجیره تولید با بهره گیری از تولیدات استان استفاده کنند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی کرمان

با غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما، پسته، فرش) کرمان ایران می‌توانید محصولات و خدمات خود را به گونه‌ای در معرض نمایش قرار دهید که در گام اول، مراجعه‌کنندگان به صورت کامل با خدمات و مزیت‌های شما در مقایسه با رقبا آشنا شوند و در گام بعدی، برای آشنایی بیشتر به غرفه شما مراجعه کنند.

غرفه سازی مدرن و پیشرفته متناسب با نیازهای شما، در تحقق تمام خواسته‌هایتان در جذب مراجعه‌کنندگان و نمایش توانمندی‌های شما نقش بسزایی خواهد داشت؛ بنابراین در انتخاب شرکت غرفه سازی دقت لازم را داشته باشید. در این راستا، شرکت نمایشگاه سازان با بیش از 15 سال سابقه و تخصص در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی، ثبت نام در نمایشگاه، برگزاری نمایشگاه و ارائه مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه‌ها، هماهنگی جلسات B2B، انتقال ارز، سازماندهی کنفرانس‌ها و سمینارها پاسخگوی نیاز شما در این حوزه خواهد بود.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)

نمایشگاه بین المللی مواد غذایی، نوشیدنی، مواد اولیه غذا روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/11/15   الی   1403/11/19

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های جدید

نمایشگاه بین المللی فناوری های مواد غذایی استانبول ترکیه (Tuyap Fair Center)

نمایشگاه بین المللی استانبول - (Tuyap Fair Center)

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)

نمایشگاه صنایع و مواد غذایی (آگروفود) استانبول (Tuyap Fair Center)

نمایشگاه بین المللی استانبول - Tuyap Fair Center

1400/06/18   الی   1400/06/21

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)

نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات و ماشین آلات مربوطه تبریز

نمایشگاه بین المللی تبریز

1404/02/03   الی   1404/02/06

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)

نمایشگاه بین المللی موادغذایی، کشاورزی، دام و طیور، چاپ وبسته بندی و صنایع وابسته کراچی

نمایشگاه بین المللی تبریز

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)

نمایشگاه بین المللی فرآورده های غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته تبریز

نمایشگاه بین المللی تبریز

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)

نمایشگاه بین المللی نان و شیرینی ترکیه، استانبول (CNR Fair Center)

نمایشگاه بین المللی استانبول - CNR Fair Center

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در  نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما، پسته، فرش) کرمان ایران

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین‌المللی کرمان

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

ثبت نام

گفتگوی آنلاین