1402/11/24

شروع نمایشگاه

1402/11/27

پایان نمایشگاه

23000 متر

فضای نمایشگاه

190 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته ، فرش) کرمان ایران

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته ، فرش) کرمان ایران

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

می توان از نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته ، فرش) کرمان ایران به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های توانمندیهای صادراتی در ایران نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه توانمندیهای صادراتی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی کرمان بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد توانمندیهای صادراتی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده توانمندیهای صادراتی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای توانمندیهای صادراتی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات توانمندیهای صادراتی می دهد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی کرمان شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی کرمان بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار کرمان با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، کرمان از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های کرمان نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی کرمان مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن توانمندیهای صادراتی کرمان در این نمایشگاه است.انجمن توانمندیهای صادراتی کرمان چندین سال است که در کرمان فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی کرمان و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی کرمان بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی کرمان از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه توانمندیهای صادراتی کرمان است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی کرمان با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات توانمندیهای صادراتی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار توانمندیهای صادراتی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

اهداف نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی کرمان

با توجه به سهم 95 درصدی صنایع کوچک از کل صنایع موجود در استان کرمان، نمایشگاه توانمندی های صادراتی کرمان میتواند فرصت مناسبی برای فعالان صنعتی اقتصادی و تولیدی فراهم کند تا علاوه بر آشنایی با توانمندی‌ها و ظرفیت‌های موجود در واحدهای صنعتی کوچک و متوسط استان کرمان، از این توانمندی‌ها در راستای توسعه بازار ارتقای صادرات و نیز تکمیل زنجیره تولید با بهره گیری از تولیدات استان استفاده کنند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی کرمان

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی کرمان می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی کرمان علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه 

1.برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2.برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی کرمان

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب

1402/12/03الی1402/12/06

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

مرکز نمایشگاهی nesco بمبئی هند

1403/07/04الی1403/07/06

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی مشهد

1402/11/26الی1401/11/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/10/04الی1403/10/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی تبریز

1400/04/30الی1400/05/02

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا|نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

مرکز نمایشگاهی شانگهای

1401/02/16الی1401/02/19

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا|نمایشگاه بین المللی صنعت مارکتینگ

مرکز نمایشگاهی شانگهای

1401/01/18الی1401/01/20

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته ، فرش) کرمان ایران

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته ، فرش) کرمان از تاریخ 24 الی 27 بهمن ماه در مرکز نمایشگاهی کرمان برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی کرمان

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.