1402/06/28

شروع نمایشگاه

1402/06/31

پایان نمایشگاه

6000 متر

فضای نمایشگاه

45 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی و صوتی و تصویری شیراز ایران

نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی و صوتی و تصویری ایران شیراز

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

می توان از نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی و صوتی تصویری شیراز به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های لوازم خانگی در ایران نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه لوازم خانگی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی و صوتی تصویری شیراز ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد لوازم خانگی ایران است. نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی و صوتی تصویری شیراز بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد لوازم خانگی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده لوازم خانگی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای لوازم خانگی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات لوازم خانگی می دهد.

صنعت لوازم خانگی یکی از رشته‌های شتاب دهنده توسعه صنعتی است و با برگزاری نمایشگاه  لوازم خانگی صوتی و تصویری می‌توان زمینه کسب و کار مطلوب، افزایش بهره وری فرآیندهای تولیدی، ارتباط مستقیم تولیدکننده و مصرف کننده، معرفی جدید‌ترین محصولات و تکنولوژی‌های روز دنیا و حمایت از تولیدکنندگان داخلی خواهند پرداخت. این نمایشگاه با حضور شرکت های داخلی و خارجی به ارائه آخرین دستاورد‌ها و محصولات جدید خود می‌پردازند.

اهداف نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی و صوتی و تصویری شیراز

از مهمترین اهداف برگزاری نمایشگاه لوازم خانگی و صوتی و تصویری شیراز آشنایی مصرف کنندگان با کالاها و خدمات با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز دنیا، خرید آسان ، مطمئن و سریع، حمایت از تولید ملی و فرهنگ سازی استفاده از کالاهای ایرانی و حمایت و کمک به لوازم خانگی که به عنوان یک نهاد مدرن توزیع کالا نقش مهمی در جلوگیری از کنترل قیمت محصولات و کمک به اقتصاد مصرف‌کنندگان دارند، می باشد.

غرفه داران و گروه های محصول در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی و صوتی و تصویری شیراز

 • غرفه انواع یخچال
 • غرفه فریزر
 • غرفه اجاق گاز
 • غرفه هود
 • غرفه سینک
 • غرفه تلویزیون
 • غرفه ماشین ظرفشویی
 • غرفه لباسشویی
 • غرفه جاروبرقی
 • غرفه سیستم های صوتی
 • غرفه سازی شده برای بخش تصویری خانگی
 • غرفه سازی شده برای بخش فرش ماشینی
 • غرفه سازی شده برای بخش لوازم آشپزخانه

چرا باید در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی و صوتی تصویری شیراز شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی و صوتی تصویری شیراز بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار شیراز با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، شیراز از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های شیراز نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی و صوتی تصویری شیراز مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن لوازم خانگی شیراز در این نمایشگاه است انجمن لوازم خانگی شیراز چندین سال است که در شیراز فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی و صوتی تصویری شیراز و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی و صوتی تصویری شیراز بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی و صوتی تصویری شیراز از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه لوازم خانگی شیراز است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی و صوتی تصویری شیراز با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات لوازم خانگی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار لوازم خانگی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی و صوتی تصویری شیراز با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی و صوتی تصویری شیراز و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی و صوتی و تصویری شیراز

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی و صوتی و تصویری شیراز می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی و صوتی و تصویری شیراز علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه لوازم خانگی و صوتی و تصویری شیراز

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت برق|نمایشگاه بین المللی صنعت رسانه

فرانکفورت آلمان مرکز نمایشگاهی فرانکفورت

1402/12/29الی1403/01/03

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت رسانه

نمایشگاه بین المللی تبریز

1402/09/14الی1402/09/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت رسانه

نمایشگاه بین المللی مشهد

1402/10/26الی1402/10/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت رسانه

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی پکن

1401/06/01الی1401/06/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت رسانه|نمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

محل دائمی نمایشگاه پکن

1400/02/24الی1400/02/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت رسانه|نمایشگاه بین المللی صنعت مارکتینگ

نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب

1397/09/13الی1397/09/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت آموزش و پرورش|نمایشگاه بین المللی صنعت رسانه

نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب

1397/09/13الی1397/09/16

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی و صوتی و تصویری ایران شیراز

نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی و صوتی و تصویری شیراز از تاریخ 28 الی 31 شهریور ماه 1402 در نمایشگاه بین المللی شیراز برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی شیراز

آدرس :

مدت زمان نمایشگاه به پایان رسیده است.

ثبت نام و رزرو غرفه

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.