1402/09/28

شروع نمایشگاه

1402/10/01

پایان نمایشگاه

19000 متر

فضای نمایشگاه

150 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش ایران

نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش ایران در تاریخ 28 آذرماه الی 1 دی ماه 1402در نمایشگاه بین المللی کیش با فضایی بالغ بر 4هزار و 200 مترمربع و تعداد 90 شرکت انجام شد.

کمک به توسعه و رونق صنعت عمران، ساختمان، گردشگری در منطقه آزاد تجاری کیش، توجه به جایگاه ویژه این منطقه در صادرات کالا و خدمات و توسعه زیر ساخت های عمرانی از اهداف نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش عنوان شده است.

نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش، رویدادی سالانه است كه فعالان ساختمان در منطقه و بهترین و جدیدترین راهكارهای ساختمان را برای تجربه ای كه شما و كسب و كارتان را پیشگام بازار می نماید، گرد هم می آورد. نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و صنایع وابسته کیش رویدادی برای پیشرو نمودن شما و دیده شدن برندتان به حساب می آید. درنمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش تجربه ای فراموش نشدنی از یافتن منابع، یادگیری و ارتباطات جدید در انتظار شماست.

متخصصان این صنعت ادعا می کنند که نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش دارای پتانسیل تجاری بسیار بالایی می باشد و دریافته اند که می توانند منافع بیشتری از نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش کسب کنند. این گروه همچنین از نتایج و کیفیت خدمات ارائه شده نیز رضایت دارند.

تمامی کسانی که در جستجوی ایجاد روابط تجاری مشترک و پرسود با همکاران خود ویا مشارکت فعال در اجرای برنامه های وسیع توسعه شهری در ایران هستند از نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش بازدید خواهند نمود. نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش بهترین فرصت را برای مشارکت کنندگان و بازدید کنندگان محلی و بین المللی خود قرار خواهد داد تا به ایجاد روابط تجاری جدید،برقراری ارتباط با پیشروان بازار ساختمان سازی در ایران و منطقه ،کسب سهم چشمگیری از بازار،ارزیابی ساختمان سازی در ایران و یافتن آخرین محصولات و راهکارها در یکی از پرتکاپو ترین بازارها ،بپردازند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار کیش با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، کیش از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های کیش نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن صنعت ساختمان کیش در این نمایشگاه است انجمن صنعت ساختمان کیش چندین سال است که در کیش فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه صنعت ساختمان ایران است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات صنعت ساختمان آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار صنعت ساختمان را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش

نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش با هدف کمک به رونق ساخت و ساز، شناخت توانمندی‌ها و کمبودهای صنعت ساختمان، آشنایی با پیشرفت‌های روز این صنعت در ایران و جهان، توسعه و گسترش سبک‌سازی، مقاوم‌سازی، اشتغالزایی و ایجاد یک فضای اقتصادی و تجاری ویژه برای رویارویی شرکت‌های فعال در زمینه ماشین‌آلات، تجهیزات، مصالح، خدمات و تکنولوژی صنعت ساختمان و عمران برگزار می‌شود.

نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش یکی از نمایشگاه جامع صنعت ساختمان است و شما می توانید در نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش با آخرین تحولات صنعت بتن ،سطوح بتنی ،بتن تزئینی ،تولید بتن ،مصالح ساختمانی ،تجهیزات ساخت و ساز و ماشین آلات ساخت بتن آشنا شوید.

می توانید در نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش دانش خود را بروز گردانید و از تحولات جهانی این حوزه مطلع گردید . در نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش شما می توانید با شرکت های مختلف که از کشور و کشورهای خارجی شرکت کرده اند آشنا شوید و مشتریان زیادی را جذب نمایید و محصولات خود را نیز معرفی نمایید

غرفه داران نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش

 • ابزارها، تجهیزات و ماشین آلات راه سازی و ساختمان سازی
 • تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی
 • تجهیزات ایمنی کار (چکمه، لباس، ماسک و)
 • در، پنجره، شیشه و ماشین آلات مرنبط
 • درهای اتوماتیک و درهای بالا رونده
 • صنعتی سازی و تکنولوژی های جدید
 • بالابر ها و آسانسورها
 • رنگ، چسب، رزین، عایق های صوتی و حرارتی
 • معماری، دکوراسیون، نمای ساختمان، و محوطه سازی
 • آهن آلات، میله، تیر و صنایع مرتبط
 • سنگ، لوازم و محصولات بهداشتی و ماشین آلات و ابزارهای مرتبط
 • لوله و اتصالات، سیستم های تصفیه فاضلاب
 • صنایع آب، فاضلاب، و گاز
 • پوشش های سقف و دیوار و کاشی های پیش ساخته (پنل های ساندویچی و…)، کفپوش ها (کاشی، سرامیک، پارکت و)
 • مصالح اولیه ساختمان (بتن، گچ، آجر و)
 • حمام، سونا و آشپزخانه
 • تجهیزات گرمایشی و سرمایشی
 • فلز آلات ساختمان (قفل، دستگیره و)

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و صنایع وابسته کیش

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی کراچی (karachi expo centre)

1402/09/07الی1402/09/09

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی میلان

1402/08/24الی1402/08/27

مشاهده جزئیات

مرکز نمایشگاهی میلان

1402/08/24الی1402/08/26

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی تبریز

1403/03/02الی1403/03/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی اهواز

1402/09/01الی1402/09/04

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی مشهد

1402/08/03الی1402/08/06

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1403/04/24الی1403/04/27

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش

نمایشگاه بین المللی صنعت و مصالح ساختمان کیش در تاریخ 28 آذر الی 1دی 1402در نمایشگاه بین المللی کیش برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی کیش

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.