1403/04/21

شروع نمایشگاه

1403/04/24

پایان نمایشگاه

7000 متر

فضای نمایشگاه

60 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت (تجهیزات صنعتی و کارگاهی) اصفهان ایران

نمایشگاه بین المللی صنعت (تجهیزات صنعتی و کارگاهی) ایران اصفهان

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت (تجهیزات صنعتی و کارگاهی) اصفهان نمایشگاه مهم و استراتژیکی است که هر ساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار می شود. این نمایشگاه می تواند زمینه را برای فعالان این صنعت فراهم سازد تا بتوانند در فضایی رقابتی با آخرین تجهیزات و ماشین آلات این حوزه آشنا شده دانش فنی خود را افزایش دهند.

نمایشگاه صنعت به ویژه در استانی مانند اصفهان که با داشتن هزاران واحد کوچک و بزرگ صنعتی، دانشگاه های معتبر، مراکز علمی-تحقیقاتی گسترده، شهرک های صنعتی وسیع و مدیران شاخص کشوری در این حوزه بخش مهمی از ظرفیـت های صنعتی کشور را به خود اختصاص داده است، نمایشگاهی مهم و راهبردی است.می توان از نمایشگاه بین المللی صنعت (تجهیزات صنعتی و کارگاهی) اصفهان به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های صنعت در ایران نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه صنعت است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی صنعت (تجهیزات صنعتی و کارگاهی) اصفهان ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد صنعت ایران است. نمایشگاه بین المللی صنعت اصفهان بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد صنعت و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده صنعت با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای صنعت است.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنعت اصفهان ایران شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت اصفهان بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ایران با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، اصفهان از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های ایران نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی صنعت (تجهیزات صنعتی و کارگاهی) اصفهان مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن صنعت اصفهان در این نمایشگاه است انجمن صنعت اصفهان چندین سال است که در اصفهان فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنعت اصفهان ایران بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت اصفهان از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه صنعت اصفهان است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت اصفهان با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات صنعت آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار صنعت را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت اصفهان با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت اصفهان و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

گروه غرفه داران در نمایشگاه بین المللی صنعت اصفهان ایران

  • تولیدکنندگان تجهیزات صنعتی: کارخانجات و واحدهای تولیدی که تجهیزات و دستگاه‌های مورد نیاز برای صنایع مختلف را تولید می‌کنند.
  • عرضه‌کنندگان تجهیزات کارگاهی: شرکت‌ها و فروشگاه‌هایی که ابزار و تجهیزات مورد نیاز برای کارگاه‌ها و کارخانه‌ها را عرضه می‌کنند.
  • تجار و توزیع‌کنندگان تجهیزات صنعتی: کسب‌وکارهایی که تجهیزات و ماشین‌آلات صنعتی را تجارتی می‌کنند و به مشتریان مختلف عرضه می‌کنند.
  • مشاوران و خدمات فنی: افراد و شرکت‌ها که خدمات مشاوره و پشتیبانی فنی در زمینه تجهیزات و فرآیندهای صنعتی ارائه می‌دهند.
  • تخصصی‌های مرتبط: مهندسین صنعتی، تکنسین‌ها، متخصصان ایمنی و بهداشت شغلی، و افراد متخصص در حوزه‌های مرتبط با صنعت و تجهیزات.
  • تولیدکنندگان مواد اولیه: شرکت‌ها که مواد اولیه مورد نیاز صنعت و تجهیزات را تولید می‌کنند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت اصفهان ایران 

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی صنعت اصفهان می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی صنعت اصفهان علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی صنعت (تجهیزات صنعتی و کارگاهی) ایران اصفهان

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت|نمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران

1403/06/01الی1403/06/04

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

مرکز نمایشگاهی nesco بمبئی هند

1403/06/08الی1403/06/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت|نمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

نمایشگاه بین المللی اهواز

1403/08/04الی1403/08/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت|نمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

شنزن چین مرکز نمایشگاهی Baoan

1403/08/09الی1403/08/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

فرانکفورت آلمان مرکز نمایشگاهی فرانکفورت

1402/08/16الی1402/08/19

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد|نمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون

1402/12/14الی1402/12/16

مشاهده جزئیات

شنژن چین مرکز نمایشگاهی Baoan

1403/01/09الی1403/01/12

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

نمایشگاه بین المللی صنعت (تجهیزات صنعتی و کارگاهی) ایران اصفهان

نمایشگاه صنعت (تجهیزات صنعتی و کارگاهی) اصفهان از تاریخ 21 الی 24تیر ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی اصفهان برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی اصفهان

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.