نمایشگاه بین المللی دام و طیورنمایشگاه بین المللی صنعت دام وطیور

1404/02/25

شروع نمایشگاه

1404/02/28

پایان نمایشگاه

6000 متر

فضای نمایشگاه

90 شرکت

شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته شیراز ایران

تاریخ برگزاری: 25 الی 28 اردیبهشت 1404

محل برگزاری: نمایشگاه بین‌المللی شیراز

ساعات بازدید: 16:00 الی 21:00

نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته شیراز به منظور آشنایی هرچه بیشتر تولید کنندگان، مرغداران و دامداران و کارشناسان محترم صنعت دام در شیراز برگزار می‌شود. این نمایشگاه فرصت مناسبی برای آشنایی مرغداران و دامداران محترم با جدیدترین تکنولوژی های مورد استفاده در سالن های پرورش دام و طیور می‌باشد. مصرف کنندگان می‌توانند در این فرصت به صورت مستقیم و رو در رو نیازهای خود را با تولیدکنندگان تجهیزات در میان بگذارند. همچنین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان محترم می‌توانند از نظرات کارشناسان بهره ببرند.

شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جدیدترین محصولات تولیدی و پژوهشی اعم از ماشین ‌آلات، انواع تجهیزات مورد نیاز صنایع دامپروری و مکمل های خوراکی، دامپزشکی و واکسن های دامی، دارو و مکمل های غذایی، تجهیزات و لوازم مرغ داری خود را به نمایش می‌گذارند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته شیراز شرکت کنید؟

بازار شیراز با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های شیراز برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته شیراز مراجعه می کنند.

یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن دام و طیور شیراز در این نمایشگاه است انجمن دام و طیور شیراز چندین سال است که در شیراز فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته شیراز و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته شیراز بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته شیراز از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته شیراز است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته شیراز با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات دام و طیور آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار دام و طیور را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

اهداف نمایشگاه دام و طیور و صنایع وابسته شیراز

این نمایشگاه بین المللی زمینه برای معرفی توانمندی ها و دستاوردهای متخصصان کشور در حوزه های مختلف و در راستای افزایش سطح مبادلات تجاری فراهم شده است. توسعه صادرات غیر‌نفتی، آشنایی شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان با آخرین دستاوردهای علمی و صنعتی این حوزه ها، اشتغال و کارآفرینی، ارتقای دانش و تبادل اطلاعات بین شرکت کنندگان، از دیگر اهداف این نمایشگاه است.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته شیراز

  • مکمل های خوراکی
  • دامپزشکی و واکسن های دامی
  • دارو و مکمل های غذایی
  • تجهیزات و لوازم

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه دام و طیور و صنایع وابسته شیراز

با غرفه سازی در نمایشگاه دام و طیور شیراز می‌توانید محصولات و خدمات خود را به گونه‌ای در معرض نمایش قرار دهید که در گام اول، مراجعه‌کنندگان به صورت کامل با خدمات و مزیت‌های شما در مقایسه با رقبا آشنا شوند و در گام بعدی، برای آشنایی بیشتر به غرفه شما مراجعه کنند.

غرفه سازی مدرن و پیشرفته متناسب با نیازهای شما در تحقق تمام خواسته‌های شما در جذب مراجعه‌کنندگان و نمایش توانمندی‌هایتان نقش بسزایی خواهد داشت؛ بنابراین در انتخاب شرکت غرفه سازی دقت لازم را داشته باشید. در این راستا، شرکت نمایشگاه سازان با بیش از 15 سال سابقه و تخصص در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی، ثبت نام در نمایشگاه، برگزاری نمایشگاه و ارائه مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه‌ها، هماهنگی جلسات B2B، انتقال ارز، سازماندهی کنفرانس‌ها و سمینارها پاسخگوی نیاز شما در این حوزه خواهد بود.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی اسب عرب دبی (DIHF) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/12/27   الی   1403/12/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی دام و طیور

نمایشگاه بین المللی صنعت گوشت میلان (MEAT-TECH) ایتالیا مرکز نمایشگاهی میلان

نمایشگاه بین المللی میلان

1403/03/08   الی   1403/03/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی دام و طیور

نمایشگاه بین المللی دام و طیور اهواز ایران

نمایشگاه بین المللی اهواز

1403/11/24   الی   1403/11/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی دام و طیور

نمایشگاه بین المللی صنعت دام، طیور، آبزیان و صنایع وابسته تبریز ایران

نمایشگاه بین المللی تبریز

1403/03/30   الی   1403/04/02

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی دام و طیور

نمایشگاه بین المللی دام، طیور و آبزیان مشهد ایران

نمایشگاه بین‌المللی مشهد

1403/09/10   الی   1403/09/13

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی دام و طیور

نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و آبزیان اصفهان ایران

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1403/06/17   الی   1403/06/20

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته تهران-ایران

نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/04/30   الی   1403/05/02

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین‌المللی شیراز

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

ثبت نام

گفتگوی آنلاین