1403/02/28

شروع نمایشگاه

1403/02/31

پایان نمایشگاه

6000 متر

فضای نمایشگاه

90 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته شیراز ایران

نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته ایران شیراز

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته شیراز به منظور آشنایی هرچه بیشتر تولید کنندگان، مرغداران و دامداران و کارشناسان محترم صنعت دام در شیراز برگزار می‌شود.

این نمایشگاه فرصت مناسبی برای آشنایی مرغداران و دامداران محترم با جدیدترین تکنولوژی های مورد استفاده در سالن های پرورش دام و طیور می‌باشد. مصرف کنندگان می‌توانند در این فرصت به صورت مستقیم و رو در رو نیازهای خود را با تولیدکنندگان تجهیزات در میان بگذارند. همچنین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان محترم می‌توانند از نظرات کارشناسان بهره ببرند.

شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه جدیدترین محصولات تولیدی و پژوهشی اعم از ماشین ‌آلات، انواع تجهیزات مورد نیاز صنایع دامپروری و مکمل های خوراکی، دامپزشکی و واکسن های دامی، دارو و مکمل های غذایی، تجهیزات و لوازم مرغ داری خود را به نمایش می‌گذارند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته شیراز شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته شیراز بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار شیراز با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های شیراز برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته شیراز مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن دام و طیور شیراز در این نمایشگاه است انجمن دام و طیور شیراز چندین سال است که در شیراز فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته شیراز و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته شیراز بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته شیراز از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته شیراز است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته شیراز با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات دام و طیور آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار دام و طیور را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

اهداف نمایشگاه دام و طیور و صنایع وابسته شیراز

این نمایشگاه بین المللی زمینه برای معرفی توانمندی ها و دستاوردهای متخصصان کشور در حوزه های مختلف و در راستای افزایش سطح مبادلات تجاری فراهم شده است. توسعه صادرات غیر‌نفتی، آشنایی شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان با آخرین دستاوردهای علمی و صنعتی این حوزه ها، اشتغال و کارآفرینی، ارتقای دانش و تبادل اطلاعات بین شرکت کنندگان، از دیگر اهداف این نمایشگاه است.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته شیراز

  • غرفه مکمل های خوراکی
  • غرفه دامپزشکی و واکسن های دامی
  • غرفه دارو و مکمل های غذایی
  • غرفه سازی شده برای بخش تجهیزات و لوازم

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه دام و طیور و صنایع وابسته شیراز

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی دام و طیور شیراز

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت دام وطیور|نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی میلان

1403/03/08الی1403/03/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت دام وطیور

نمایشگاه بین المللی اهواز

1402/11/24الی1402/11/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت دام وطیور

نمایشگاه بین المللی تبریز

1403/04/14الی1403/04/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت دام وطیور

نمایشگاه بین المللی مشهد

1402/10/05الی1402/10/08

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت دام وطیور

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1402/08/08الی1402/08/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت دام وطیور

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1403/05/02الی1403/05/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت دام وطیور|نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

ریاض عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

1403/07/30الی1403/08/03

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته ایران شیراز

نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته شیراز از تاریخ 27 الی 30 اردیبهشت ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی شیراز برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی شیراز

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.