1402/08/02

شروع نمایشگاه

1402/08/05

پایان نمایشگاه

13000 متر

فضای نمایشگاه

140 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت، پرده و کفپوش شیراز ایران

نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت، پرده و کفپوش شیراز ایران

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

می توان از نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت، پرده و کفپوش شیراز ایران به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های فرش ماشینی در ایران نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه فرش ماشینی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت، پرده و کفپوش شیراز، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد فرش ماشینی ایران است. نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت، پرده و کفپوش شیراز بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد فرش ماشینی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده فرش ماشینی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای فرش ماشینی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات فرش ماشینی می دهد.

درنمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت، پرده و کفپوش شیراز جدیدترین فرش‌های ماشینی طراحی و تولید شده با بهترین نقشه‌ها و ترکیب رنگ‌های متنوع و با استفاده از بهترین ماشین‌آلات و مواد اولیه متنوع مانند الیاف اکریلیک، پلی‌استر، پلی‌پروپیلن و … با آخرین نوآوری را‌ در معرض دید متخصصان و مصرف‌کنندگان قرار خواهد گرفت.

چرا باید در نمایشگاه فرش ماشینی ، موکت، کفپوش و پرده شیراز شرکت کرد؟

نمایشگاه فرش ماشینی ، موکت، کفپوش و پرده شیراز بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار شیراز با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، شیراز از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های شیراز نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه فرش ماشینی ، موکت، کفپوش و پرده شیراز مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن فرش ماشینی شیراز در این نمایشگاه است انجمن فرش ماشینی شیراز چندین سال است که در شیراز فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه فرش ماشینی ، موکت، کفپوش و پرده شیراز و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه فرش ماشینی ، موکت، کفپوش و پرده شیراز بازدید کرد؟

نمایشگاه فرش ماشینی ، موکت، کفپوش و پرده شیراز از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه فرش ماشینی شیراز است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه فرش ماشینی ، موکت، کفپوش و پرده شیراز با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات فرش ماشینی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار فرش ماشینی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید.

اهداف نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت، پرده و کفپوش شیراز

افزایش راندمان تولید، توجه به توسعه‌ی این صنعت، یافتن بازارهای جدید صادراتی، آشنائی با نوین‌ترین صنایع و تجهیزات صنعت فرش ماشینی‌، موکت و کفپوش در جهان، و افزایش و بالا رفتن سطح اطلاعات و دانش عمومی، علمی و فنی بازدیدکنندگان، مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت، پرده و کفپوش شیراز 

 • غرفه انواع فرش‌های ماشینی
 • غرفه صنایع و تجهیزات وابسته
 • غرفه واحدهای تولیدکنندگان نخ
 • غرفه انواع پارکت
 • غرفه واحدهای طراحی فرش
 • غرفه دستگاه‌های خط تولید
 • غرفه انواع کف پوش
 • غرفه موکت
 • غرفه قطعات و ماشین‌آلات مربوطه
 • غرفه سازی شده برای بخش مواد اولیه
 • غرفه سازی شده برای بخش تولید فرش‌های ضدلک، ضد آب، ضد میکروب
 • غرفه سازی شده برای بخش انواع فرش‌های باعرض بلند، با استفاده از الیاف اکریلیک، پلی‌استر، پلی‌پروپیلن

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه فرش ماشینی ، موکت، کفپوش و پرده شیراز با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه فرش ماشینی ، موکت، کفپوش و پرده شیراز و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه فرش ماشینی، موکت، پرده شیراز

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه فرش ماشینی، موکت، پرده شیراز می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه فرش ماشینی، موکت، پرده شیراز علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه فرش ماشینی ، موکت، کفپوش و پرده شیراز

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران

1403/06/18الی1403/06/21

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی لاهور (Expo Centre Lahore)

1403/05/19الی1403/05/21

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

مرکز نمایشگاهی روسیه مسکو

1402/12/21الی1402/12/23

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/06/13الی1403/06/15

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

فرانکفورت آلمان مرکز نمایشگاهی فرانکفورت

1403/02/04الی1403/02/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

فرانکفورت آلمان مرکز نمایشگاهی فرانکفورت

1402/10/19الی1402/10/22

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی|نمایشگاه بین المللی صنعت لباس

ریاض عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

1403/07/18الی1403/07/20

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت، پرده و کفپوش شیراز ایران

نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت، پرده و کفپوش شیراز ایران از تاریخ 2 الی 5 آبان ماه 1402 در نمایشگاه بین المللی شیراز برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی شیراز

آدرس :

مدت زمان نمایشگاه به پایان رسیده است.

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.