نمایشگاه بین المللی فرش دست بافنمایشگاه بین المللی فرش ماشینینمایشگاه بین المللی ماشین آلات نساجی و بافندگینمایشگاه بین المللی نمایشگاه نساجی, منسوجات خانگی, پارچه

1403/11/23

شروع نمایشگاه

1403/11/26

پایان نمایشگاه

10000 متر

فضای نمایشگاه

110 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز ایران

زمان نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز ایران از تاریخ 23 الی 26 بهمن 1403 در نمایشگاه بین المللی تبریز برقرار خواهد بود.

نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز ایران رویدادی تخصصی در زمینه فرش و کفپوش است و با هدف نمایش جدیدترین طرح ها و نقش ها در این زمینه برپا می شود. در نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز، انواع فرش و تابلو فرش، موکت، کفپوش، کاغذ دیواری و همچنین تزئینات داخلی منزل در متنوع ترین و جدیدترین طرح ها به نمایش در می آید.

نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز جدیدترین فرش های ماشینی طراحی و تولید شده با بهترین نقشه‌ها و ترکیب رنگ های متنوع و با استفاده از بهترین ماشین‌آلات و مواد اولیه متنوع مانند الیاف اکریلیک، پلی‌استر، پلی‌پروپیلن و … با آخرین نوآوری را‌ در معرض دید متخصصان و مصرف‌کنندگان قرار خواهد داد.

می توان از نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز ایران به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های فرش ماشینی در ایران نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه فرش ماشینی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود. این نمایشگاه، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویدادهای فرش ماشینی ایران است.

نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش ایران تبریز بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد فرش ماشینی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده فرش ماشینی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای فرش ماشینی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات فرش ماشینی را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در فرش ماشینی را می دهد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز ایران شرکت کرد؟

 نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش ایران تبریز بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ایران با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های تبریز برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش ایران تبریز مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن فرش ماشینی تبریز در این نمایشگاه است انجمن فرش ماشینی تبریز چندین سال است که در تبریز فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز ایران بازدید کرد؟

 نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش ایران تبریز از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه فرش ماشینی تبریز است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش ایران تبریز با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات فرش ماشینی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

غرفه داران در نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز ایران

 • غرفه انواع فرش های ماشینی
 • غرفه صنایع و تجهیزات وابسته
 • غرفه واحد های تولیدکنندگان نخ
 • غرفه انواع پارکت
 • غرفه واحد های طراحی فرش
 • غرفه دستگاه های خط تولید
 • غرفه انواع کف پوش
 • غرفه موکت
 • غرفه بخش قطعات و ماشین‌آلات مربوطه
 • غرفه مواد اولیه

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز ایران

با غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز ایران می‌توانید محصولات و خدمات خود را به گونه‌ای در معرض نمایش قرار دهید که در گام اول، مراجعه‌کنندگان به صورت کامل از خدمات و مزیت‌های شما در مقایسه با رقبا آشنا شوند و در گام بعدی، برای آشنایی بیشتر به عرفه شما مراجعه کنند.

غرفه سازی مدرن و پیشرفته متناسب با نیازهای شما می‌تواند به تمام خواسته‌های شما در جذب مراجعه‌کنندگان و نمایش توانمندی‌های شما نقش به سزایی داشته باشد؛ بنابراین در انتخاب شرکت غرفه سازی دقت لازم را داشته باشید. در این راستا، شرکت نمایشگاه سازان با بیش از 15 سال سابقه و تخصص در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی، ثبت نام در نمایشگاه، برگزاری نمایشگاه و ارائه مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه‌ها، هماهنگی جلسات B2B، انتقال ارز، سازماندهی کنفرانس‌ها و سمینارها پاسخگوی نیاز شما در این حوزه خواهد بود.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی فرش دست باف

نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه ایران

نمایشگاه بین المللی کرمانشاه

1403/04/12   الی   1403/04/15

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما، پسته، فرش) کرمان ایران

نمایشگاه بین المللی کرمان

1403/11/24   الی   1403/11/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی فرش دست باف

نمایشگاه بین المللی فرش دستباف و تابلو فرش اهواز ایران

نمایشگاه بین المللی اهواز

1403/08/14   الی   1403/08/20

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز ایران

نمایشگاه بین المللی تبریز

1403/04/20   الی   1403/04/23

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمايشگاه بین المللی فرش دستباف اصفهان ایران

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1403/11/09   الی   1403/11/14

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی فرش دست باف

نمایشگاه بین المللی فرش دستباف مشهد ایران

نمایشگاه بین المللی مشهد

1403/09/10   الی   1403/09/13

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی فرش دست باف

نمایشگاه بین المللی فرش دستباف تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/06/08   الی   1403/06/11

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی تبریز

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

ثبت نام

گفتگوی آنلاین