1402/11/24

شروع نمایشگاه

1402/11/27

پایان نمایشگاه

10000 متر

فضای نمایشگاه

110 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز ایران

نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز ایران

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز ایران رویدادی تخصصی در زمینه فرش و کفپوش است و با هدف نمایش جدیدترین طرح ها و نقش ها در این زمینه برپا می شود. در نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز، انواع فرش و تابلو فرش، موکت، کفپوش، کاغذ دیواری و همچنین تزئینات داخلی منزل در متنوع ترین و جدیدترین طرح ها به نمایش در می آید. نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز جدیدترین فرش های ماشینی طراحی و تولید شده با بهترین نقشه‌ها و ترکیب رنگ های متنوع و با استفاده از بهترین ماشین‌آلات و مواد اولیه متنوع مانند الیاف اکریلیک، پلی‌استر، پلی‌پروپیلن و … با آخرین نوآوری را‌ در معرض دید متخصصان و مصرف‌کنندگان قرار خواهد داد.

می توان از نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز ایران به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های فرش ماشینی در ایران نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه فرش ماشینی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود. این نمایشگاه، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویدادهای فرش ماشینی ایران است. نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش ایران تبریز بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد فرش ماشینی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده فرش ماشینی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای فرش ماشینی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات فرش ماشینی را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در فرش ماشینی را می دهد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز ایران شرکت کرد؟

 نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش ایران تبریز بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ایران با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های تبریز برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش ایران تبریز مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن فرش ماشینی تبریز در این نمایشگاه است انجمن فرش ماشینی تبریز چندین سال است که در تبریز فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز ایران بازدید کرد؟

 نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش ایران تبریز از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه فرش ماشینی تبریز است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش ایران تبریز با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات فرش ماشینی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش ایران تبریز با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در این نمایشگاه و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

غرفه داران در نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز ایران

 • غرفه انواع فرش های ماشینی
 • غرفه صنایع و تجهیزات وابسته
 • غرفه واحد های تولیدکنندگان نخ
 • غرفه انواع پارکت
 • غرفه واحد های طراحی فرش
 • غرفه دستگاه های خط تولید
 • غرفه انواع کف پوش
 • غرفه موکت
 • غرفه بخش قطعات و ماشین‌آلات مربوطه
 • غرفه مواد اولیه

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز ایران

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز ایران می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز ایران علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و دیوارپوش، سقف تهران

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران

1403/06/18الی1403/06/21

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی لاهور (Expo Centre Lahore)

1403/05/19الی1403/05/21

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

مرکز نمایشگاهی روسیه مسکو

1402/12/21الی1402/12/23

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/06/13الی1403/06/15

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

فرانکفورت آلمان مرکز نمایشگاهی فرانکفورت

1403/02/04الی1403/02/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

فرانکفورت آلمان مرکز نمایشگاهی فرانکفورت

1402/10/19الی1402/10/22

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی|نمایشگاه بین المللی صنعت لباس

ریاض عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

1403/07/18الی1403/07/20

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز ایران

نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز ایران از تاریخ 24 الی 27 بهمن 1402 در نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی تبریز

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.