نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه و ظروف شیشه ای

1403/11/03

شروع نمایشگاه

1403/11/06

پایان نمایشگاه

15000 متر

فضای نمایشگاه

140 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی ظروف چینی، سرامیکی، بلور و کریستال تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

زمان نمایشگاه بین المللی ظروف چینی، سرامیکی، بلور و کریستال تهران ایران از تاریخ 3 الی 6 بهمن ماه 1403 در مرکز نمایشگاهی بین المللی سئول تهران برقرار خواهد بود.

هدف اصلی از برگزاری نمایشگاه بین المللی ظروف چینی، سرامیکی، بلور و کریستال تهران ایران، ارائه توانایی ها و توانمندی های صنعت چینی، کریستال و ظروف شیشه ای کشور و فراهم کردن زمینه تعامل میان تولید کنندگان فعال در این صنعت با رقبا و همکاران خارجی آن ها می باشد.

خوشبختانه این صنعت طی سال های اخیر درحوزه های مختلف از رشد نسبتاً خوبی در کشور ما برخوردار بوده و در حال حاضر بیش از 500 تولید کننده این صنعت، انواع محصولات را روانه بازار می کنند که تعداد قابل توجهی از این تولید کنندگان در زمره واحدهای تولیدی بزرگ با تولید قابل توجه به شمار می روند و تعداد زیادی از آنان نیز، بخشی از تولید خود را به کشورهای دیگر صادر می کنند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی ظروف چینی، سرامیکی، بلور و کریستال تهران ایران شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی ظروف چینی، سرامیکی، بلور و کریستال تهران ایران در چند سال اخیر در حال رشد کردن است. این نمایشگاه با محصولات و خدمات بسیار، بالا بودن سطح کیفی، ارائه خدمات در سطح جهانی و با شرکت کنندگان بین المللی در این رویداد تاکنون در اوج بوده است.

نمایشگاه بین المللی ظروف چینی، سرامیکی، بلور و کریستال تهران ایران بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ایران با توجه به جمعیت بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای شرکت کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، ایران از لحاظ جغرافیای دارای همسایگانی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های ایران نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی ظروف چینی، سرامیکی، بلور و کریستال تهران ایران مراجعه می کنند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی ظروف چینی، سرامیکی، بلور و کریستال تهران ایران بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی ظروف چینی، سرامیکی، بلور و کریستال تهران ایران  از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه در زمینه ظروف چینی، سرامیکی، بلور و کریستال است. در این چندین سال، فعالان در حوزه ظروف چینی، سرامیکی، بلور و کریستال برای ملاقات با شرکای جدید مثل شما در نمایشگاه بین المللی ظروف چینی، سرامیکی، بلور و کریستال تهران ایران منتظر هستند، تا روابط جدیدی را در این چارچوب امضا کنند. علاوه بر این، سخنرانان مهم نمایشگاه و سمینارهای آموزشی را نباید فراموش کنید.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی ظروف چینی، سرامیکی، بلور و کریستال تهران ایران با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی ظروف چینی، سرامیکی، بلور و کریستال تهران ایران و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی ظروف چینی، سرامیکی، بلور و کریستال تهران ایران

با طراحی و ساخت غرفه در نمایشگاه ظروف چینی و سرامیکی، بلور و کریستال تهران می‌توان محصولات را بهتر به نمایش گذاشت و موفقیت در این نمایشگاه نیازمند غرفه‌ای حرفه‌ای برای نمایش اجناس است. در این راستا، شرکت نمایشگاه سازان با بیش از 15 سال سابقه و تخصص در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی، ثبت نام در نمایشگاه، برگزاری نمایشگاه و ارائه مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه‌ها، هماهنگی جلسات B2B، انتقال ارز، سازماندهی کنفرانس‌ها و سمینارها پاسخگوی نیاز شما در این حوزه خواهد بود.

 • سابقه طولانی حضور در بازار کار و شناخت بازار هدف
 • برخورداری از طراحانی با بیش از 10 سال سابقه فعالیت
 • به‌کارگیری ماشین‌آلات CNC
 • آگاهی از نیاز مخاطب برای بهتر پاسخ گرفتن در حوزه شرکت در نمایشگاه‌ها
 • طراحی و ساخت غرفه مطابق با آخرین متدهای بازاریابی جهانی
 • شناخت دقیق مصالح و توانایی در طراحی و پیاده سازی انواع سازه‌های نمایشگاهی
 • ارائه مشاوره برای موفقیت در نمایشگاه‌ها و جذب مشتری
 • تعرفه مناسب در مقایسه با دیگر فعالان این حوزه و تضمین کیفیت کار در اجرای غرفه سازی در تهران
 • ارائه خدمات تور نمایشگاهی برای بازدید به همراه مترجم و لیدر
 • ررزو مکان های VIP و CIP برای پذیرایی از مهمانان و بازدیدکنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرارداد با آنها و تنظیم فرصت همکاری b2b و قرار ملاقات نمایشگاهی
 • رضایت درصد بالایی از مشتریان و کاربران در حوزه‌های مختلف نمایشگاهی
برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

 • مرکز نمایشگاهی بین المللی سئول تهران

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

ثبت نام

گفتگوی آنلاین