1402/08/02

شروع نمایشگاه

1402/08/04

پایان نمایشگاه

15000 متر

فضای نمایشگاه

240 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد کیش ایران

نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد (سمپوزیوم فولاد) کیش ایران

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

می توان از نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد کیش ایران به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های فولاد در ایران نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه فولاد است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد کیش، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد فولاد ایران است. نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد کیش بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد فولاد و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده فولاد با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای فولاد است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات فولاد را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در فولاد را می دهد.

نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد کیش در محل نمایشگاه بین المللی کیش با حضور 240 شرکت کننده داخلی، در فضایی بالغ بر 15000 متر مربع با یاری شرکت فولاد خوزستان، فولاد مبارکه، فولاد آلیاژی ایران، تهیه و تولید مواد معدنی ایران و یزد آخرین دستاوردهای خود را در زمینه تجهیزات خطوط تولید ، مواد اولیه ، فراورده های دیرگداز و روانسازها عرضه خواهند کرد.

نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد کیش بزرگترین نمایشگاه فولاد کشور در 13 سال گذشته است که با هدف تعامل بیشتر فعالان صنعت فولاد، واحدهاي توليد كننده فولاد در بخش های دولتي، نيمه خصوصي و خصوصي، شركتهاي مرتبط با اين صنعت، صنايع بالادستي و پايين دستي و ارائه آخرین تجهیزات مورد نیاز صنعت فولاد برگزار می گردد.

صنایع گسترش معدنی کاوه پارس، فولاد مبارکه اصفهان، فولاد خوزستان، فولاد اکسین خوزستان، پیشگام تجهیز سهند، سهامی ذوب آهن اصفهان، گروه ملی صنعتی فولاد ایران، یگانه صنعت اندیش از حامیان این رویداد بودند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد کیش شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد کیش بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار کیش با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، کیش از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های کیش نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد کیش مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن فولاد کیش در این نمایشگاه است انجمن فولاد کیش چندین سال است که در کیش فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد کیش و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد کیش بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد کیش از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه فولاد کیش است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد کیش با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات فولاد آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار فولاد را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

شرکت کنندگان خارجی نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد کیش، این نمایشگاه را فرصت ارزشمندی برای معرفی توانمندی های ایران در زمینه صنعت فولاد و توسعه تجارت بین المللی کشورمان عنوان کردند.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد کیش با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد کیش و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد کیش

  • توسعه تجارت داخلی و بین المللی
  • نمایش جدید ترین محصولات تولید شده
  • ارائه محصولات نرم افزاری و سخت افزاری در زمینه تولید فولاد
  • بررسی موانع و چالش ها
  • ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشی
  • تعامل با دیگر فعالان این صنعت
  • راهکارهایی برای پیشرفت

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد کیش

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی سمپوزیوم فولاد ایران کیش می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی سمپوزیوم فولاد ایران کیش علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی فولاد و متالوژی ایران کیش

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد

مرکز نمایشگاهی بین المللی سئول تهران

1402/10/02الی1402/10/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد

نمایشگاه بین المللی تهران مرکز نمایشگاهی سئول

1402/09/03الی1402/09/06

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1403/03/15الی1403/03/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/02/31الی1403/03/04

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد

ریاض عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

1403/07/22الی1403/07/25

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد

نمایشگاه بین المللی مسکو

1402/08/16الی1402/08/19

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد|نمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون

1402/12/14الی1402/12/16

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد (سمپوزیوم فولاد) کیش ایران

نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد کیش از 2 الی 4 آبان ماه 1402 در نمایشگاه بین المللی کیش برگزار خواهد شد.

 

 

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی کیش

آدرس :

مدت زمان نمایشگاه به پایان رسیده است.

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.