نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه ، حمام سونا و استخرنمایشگاه بین المللی ساخت و سازنمایشگاه بین المللی صنعت ساختماننمایشگاه بین المللی صنعت کاشی وسرامیکنمایشگاه بین المللی مصالح ساختمانی

1403/01/28

شروع نمایشگاه

1403/02/02

پایان نمایشگاه

156000 متر

فضای نمایشگاه

1300 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات کاشی،سرامیک حمام و سونا میلان مرکز نمایشگاهی میلان

نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه،حمام،سونا و استخر میلان از 28 فروردین الی 2 اردیبهشت 1403 در نمایشگاه بین المللی میلان برگزار خواهد شد.

 

برگزاری نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات کاشی،سرامیک حمام و سونا میلان از 28 فروردین الی 2 اردیبهشت 1403 در نمایشگاه بین المللی میلان برگزار خواهد شد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات کاشی،سرامیک حمام و سونا میلان شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات کاشی،سرامیک حمام و سونا میلان روز به روز در حال رشد است. این نمایشگاه با محصولات و خدمات بسیار و سطح کیفی بسیار مناسب و ارائه خدمات در سطح جهانی با شرکت کنندگان بین المللی در این رویداد تاکنون در اوج بوده است.نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات کاشی،سرامیک حمام و سونا میلان،بزرگترین و مهم ترین نمایشگاه در ایتالیا است، که تمام اشخاص و افراد حاضر در  این حوزه را گرد هم می آورد ، همچنین با حمایت و سهم متخصصین این بخش نمایشگاه توانسته است هر سال بر تعداد بازدیدکنندگان  و مشارکت کنندگان خود بیفزاید، چنانچه مستحضر هستید بازار ایتالیا با توجه به جمعیت بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه و نمایش محصول می باشد،  ایتالیا از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های ایتالیا نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات کاشی،سرامیک حمام و سونا میلان مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم صنایع مربوطه با نمایشگاه است صنایع ایتالیا بیش از چندین دهه است که در میلان فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات کاشی،سرامیک حمام و سونا میلان با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات کاشی،سرامیک حمام و سونا میلان و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه بسیار کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات کاشی،سرامیک حمام و سونا میلان بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات کاشی،سرامیک حمام و سونا میلان از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه ، حمام ، سونا و استخر ایتالیا است. نه تنها مشتریان از تمام منطقه ایتالیا ، بلکه تولید کنندگان هم به عنوان یک وظیفه مهم برای توزیع کننده مرکزی خدمات و محصولات عمل می کنند.در این چند سال، تولید کنندگان پیشرو صنعت آشپزخانه ، حمام ، سونا و استخر برای ملاقات با شرکای جدید مثل شما در نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات کاشی،سرامیک حمام و سونا میلان منتظر هستند، تا روابط جدیدی را در این چارچوب امضا کنند. علاوه بر این، سخنرانان مهم نمایشگاه و سمینارهای آموزشی را نباید فراموش کنید، توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات کاشی،سرامیک حمام و سونا میلان با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در این نمایشگاه و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات کاشی،سرامیک حمام و سونا میلان

نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات کاشی،سرامیک حمام و سونا میلان با هدف افزایش راندمان تولید کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی، یافتن بازارهای صادراتی، شناسایی و معرفی مشکلات، موانع و نقاط ضعف موجود در این صنعت، ایجاد فضای رقابتی سالم میان تولیدکنندگان داخلی در جهت ارتقاء کیفیت تولید، ایجاد ارتباط مستقیم و رو در رو میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، تبادل فکر، فناوری و محصول میان شرکت کنندگان داخلی و خارجی و آشنایی با محصولات، نوآوری‌ها و ظرفیتهای موجود این صنعت برگزار خواهد شد.

کیفیت تولیدات مربوط به گروههای چهارگانه آشپزخانه، حمام، سونا و استخر طی چند سال اخیر بهبود چشمگیری یافته و این موضوع به خوبی در محصولاتی که در بازار این کالا‌ها عرضه می‌شود قابل ملاحظه است. گرچه ورود کالاهای مشابه از کشورهای چین، تایوان و ترکیه موجب کاهش فعالیت تعدادی از واحدهای تولیدی تازه تأسیس گردید، اما با این وجود شرکت‌ها داخلی همچنان برای حفظ جایگاه خود در بازار، بر اصل ارتقاء کیفیت تأکید کردند و بازهم شاهد افزایش تنوع محصولات در حوزه‌های مختلف این نمایشگاه نسبت به سالهای قبل وجود دارد.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات کاشی،سرامیک حمام و سونا میلان 

 • لوازم جانبی حمام و دستشویی
 • لوازم و تجهیزات حمام و دستشویی
 • اتاقک دوش و سونا
 • لوازم بهداشتی
 • رادیاتورها
 • پوشش دیوار و زمین
 • شیرآلات حمام، دستشویی و آشپزخانه
 • وان حمام و وان جکوزی
 • انجمن‌ها و سازمان‌های تجاری
 • روزنامه‌ها، مجلات و نشریات تجاری
 • گروه کالاهای حمام
 • گروه کالاهای سونا
 • گروه کالاهای مربوط به استخر
 • گروه کالاهای آشپزخانه

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات کاشی،سرامیک حمام و سونا میلان

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات کاشی،سرامیک حمام و سونا میلان می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات کاشی،سرامیک حمام و سونا میلان علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه کار آمد و حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های  شرکت ها در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی املاک

نمایشگاه بین المللی مسکو

1349/10/11الی1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه بین المللی تبریز

1403/03/02الی1403/03/05

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی میلان

آدرس :