نمایشگاه بین المللی آب و فاضلاب

1403/08/24

شروع نمایشگاه

1403/08/27

پایان نمایشگاه

10000 متر

فضای نمایشگاه

80 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت آب و فاضلاب اصفهان ایران

نمایشگاه بین المللی تاسیسات آب و صنعت آب و فاضلاب اصفهان از تاریخ 23 الی 26 آبان 1402 محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین المللی صنعت آب و فاضلاب اصفهان ایران با هدف ارتقا سطح کیفی و کمی انواع شیرآلات صنعتی، پمپ های صنعتی و اتصالات مرتبط و مخازن، لوله و اتصالات چدنی، سامانه های تصفیه آب و فاضلاب، انواع سامانه های آبیاری، پمپاژ، انتقال، آبرسانی، توزیع و جمع آوری و آب شیرین کن ها در  محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان با فضایی بالغ بر 10 هزار متر مربع و تعداد 80 غرفه گذار از کشور برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه شرکت های مشاور و پیمانکار، ادارات دولتی مرتبط، شرکت های دانش بنیان و دانشکده های علمی در زمینه آب و صنعت آب و فاضلاب، جراید و رسانه ها حضور دارند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنعت آب و فاضلاب اصفهان ایران شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت آب و فاضلاب اصفهان ایران در چند سال اخیر در حال رشد کردن است. این نمایشگاه با محصولات و خدمات بسیار، بالا بودن سطح کیفی، ارائه خدمات در سطح جهانی و با شرکت کنندگان بین المللی در این رویداد تاکنون در اوج بوده است.

نمایشگاه بین المللی صنعت آب و فاضلاب اصفهان ایران بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ایران با توجه به جمعیت بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای شرکت کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، ایران از لحاظ جغرافیای دارای همسایگانی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های ایران نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی صنعت آب و فاضلاب اصفهان ایران مراجعه می کنند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنعت آب و فاضلاب اصفهان ایران بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت آب و فاضلاب اصفهان ایران از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه در حوزه صنعت آب و فاضلاب است.

در این چندین سال، فعالان در حوزه صنعت آب و فاضلاب برای ملاقات با شرکای جدید مثل شما در نمایشگاه بین المللی صنعت آب و فاضلاب اصفهان ایران منتظر هستند، تا روابط جدیدی را در این چارچوب امضا کنند. علاوه بر این، سخنرانان مهم نمایشگاه و سمینارهای آموزشی را نباید فراموش کنید.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت آب و فاضلاب اصفهان ایران با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت آب و فاضلاب اصفهان ایران  و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

غرفه داران در نمایشگاه بین المللی صنعت آب و فاضلاب اصفهان ایران

 • غرفه فن آوری آب
 • غرفه شرکت های سازنده بطری آب
 • غرفه سیستم های آبیاری
 • غرفه تجهیزات باغبانی و کشاورز ی
 • غرفه راه اندازی و روکش کردن خط لوله
 • غرفه حفاری و تجهیزات ساخت و ساز
 • غرفه پمپ و سیستم های مکانیکی
 • غرفه تجهیزات و مواد تصفیه آب و فاضلات
 • غرفه سازی شده برای بخش سیستم کلرزنی
 • غرفه سازی شده برای بخش تجهیزات صرفه جویی آب

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت آب و فاضلاب اصفهان ایران

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی صنعت آب و فاضلاب اصفهان ایران میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی صنعت آب و فاضلاب اصفهان ایران علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی آب و فاضلاب

نمایشگاه بین المللی کرمان

1402/10/26الی1402/10/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آب و فاضلاب

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/11/02الی1403/11/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آب و فاضلاب

نمایشگاه بین المللی شیراز

1349/10/11الی1349/10/11

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی اصفهان

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

ثبت نام

گفتگوی آنلاین