نمایشگاه بین المللی آب و فاضلابنمایشگاه بین المللی صنعت آب

1403/09/08

شروع نمایشگاه

1403/09/11

پایان نمایشگاه

11000 متر

فضای نمایشگاه

100 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت آب،تاسیسات آب و فاضلاب تبریز ایران

نمایشگاه بین المللی صنعت آب،تاسیسات آب و فاضلاب تبریز ایران از تاریخ 7 الی 10 آذر 1402 در نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار خواهد شد.

در نمایشگاه بین المللی صنعت آب،تاسیسات آب و فاضلاب تبریز محصولاتی نظیر لوله و اتصالات پليمري، تصفيه آب، فيلتراسيون و آب‌شيرين‌كن، شيرآلات، اتوماسيون و سيستم ابزار دقيق، تجهيزات آزمايشگاهي و سيستم‌هاي اندازه‌گيري، تجهیزات صنعتی، لوله و اتصالات فلزی و… به نمایش گذاشته خواهد شد

به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه است كه سالانه با حضور جمع كثیری از شركت های توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت آب و فاضلاب برپا می گردد فرصت بسیار مغتنمی است تا شركت های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

حضور شرکت های الکتریکی برجسته، تولیدکنندگان و فروشندگان تجهیزات در این نمایشگاه، فرصتی را برای شرکت کنندگان جهت آشنایی با فن آوری و تکنیک های جدید، تبادل نظر و بحث فراهم می کند. در این راستا مجری این نمایشگاه قصد دارد با رویكردی متفاوت خدمات ویژه ای را جهت هرچه بهتر معرفی كردن شركت كنندگان در این نمایشگاه ارائه نماید. هدف از برگزاری این رویداد بزرگ، برداشتن گامی رو به جلو در راستای انعكاس هر چه بیشتر توانمندی های این صنعت در ایران و جهان می باشد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنعت آب، تاسیسات آب و فاضلاب تبریز ایران شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت آب،تاسیسات آب و فاضلاب تبریز ایران در چند سال اخیر در حال رشد کردن است. این نمایشگاه با محصولات و خدمات بسیار، بالا بودن سطح کیفی، ارائه خدمات در سطح جهانی و با شرکت کنندگان بین المللی در این رویداد تاکنون در اوج بوده است.

نمایشگاه بین المللی صنعت آب،تاسیسات آب و فاضلاب تبریز ایران بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ایران با توجه به جمعیت بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای شرکت کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، ایران از لحاظ جغرافیای دارای همسایگانی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های ایران نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی صنعت آب،تاسیسات آب و فاضلاب تبریز ایران مراجعه می کنند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنعت آب، تاسیسات آب و فاضلاب تبریز بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت آب،تاسیسات آب و فاضلاب تبریز ایران از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه در حوزه صنعت آب و فاضلاب است.

در این چندین سال، فعالان در حوزه صنعت آب و فاضلاب برای ملاقات با شرکای جدید مثل شما در نمایشگاه بین المللی صنعت آب،تاسیسات آب و فاضلاب تبریز ایران منتظر هستند، تا روابط جدیدی را در این چارچوب امضا کنند. علاوه بر این، سخنرانان مهم نمایشگاه و سمینارهای آموزشی را نباید فراموش کنید.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت آب،تاسیسات آب و فاضلاب تبریز ایران با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت آب،تاسیسات آب و فاضلاب تبریز ایران  و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

غرفه داران در نمایشگاه بین المللی صنعت آب، تاسیسات آب و فاضلاب تبریز ایران

 • غرفه فن آوری آب
 • غرفه شرکت های سازنده بطری آب
 • غرفه سیستم های آبیاری
 • غرفه تجهیزات باغبانی و کشاورز ی
 • غرفه راه اندازی و روکش کردن خط لوله
 • غرفه حفاری و تجهیزات ساخت و ساز
 • غرفه پمپ و سیستم های مکانیکی
 • غرفه تجهیزات و مواد تصفیه آب و فاضلات
 • غرفه سازی شده برای بخش سیستم کلرزنی
 • غرفه سازی شده برای بخش تجهیزات صرفه جویی آب
 • تجهیزات صرفه جویی آب – مطلوب سازی و بهینه سازی استفاده از منابع آب
 • مدیریت فاضلاب
 • تصفیه آب – تجهیزات و كالاهای صرفه جویی آب –نشت بابی با دقت بالا – مخازن آب باران
 • فناوری آب شیرین كن

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت آب،تاسیسات آب و فاضلاب تبریز ایران

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی صنعت آب،تاسیسات آب و فاضلاب تبریز میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی صنعت آب،تاسیسات آب و فاضلاب تبریز علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی آب و فاضلاب

نمایشگاه بین المللی کرمان

1402/10/26الی1402/10/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آب و فاضلاب

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1403/08/24الی1403/08/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آب و فاضلاب

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/11/02الی1403/11/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آب و فاضلاب

نمایشگاه بین المللی شیراز

1349/10/11الی1349/10/11

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی تبریز

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

ثبت نام

گفتگوی آنلاین