نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرمنمایشگاه بین المللی ماشین آلات کیف و کفش وچرمنمایشگاه بین المللی نمایشگاه چرمنمایشگاه بین المللی نمایشگاه کیف و کفش

1403/05/10

شروع نمایشگاه

1403/05/13

پایان نمایشگاه

13000   متر

فضای نمایشگاه

162   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمايشگاه بین المللي ملزومات چرم، کیف و کفش و ماشین آلات مربوطه ايران تبريز

تاریخ برگزاری: 10 الی 13 مرداد 1403

محل برگزاری: نمایشگاه بین‌المللی تبریز

ساعات بازدید: 16:00 الی 21:00

هر ساله در نمایشگاه بین المللی ملزومات چرم، کیف و کفش تبریز، نمایندگی هایی از کشورهای چین، ترکیه، هند، ایتالیا و پاکستان و استان های آذربایجان شرقی و غربی، تهران، اصفهان، مازندران، خراسان رضوی، زنجان، همدان، قم، جزیره قشم و البرز شرکت دارند. شرکت کنندگان در نمايشگاه بین المللي ملزومات چرم، کیف و کفش و ماشین آلات مربوطه ايران تبريز، محصولات خود را در زمینه های چرم، مواد شیمیایی، ماشین آلات چرمسازی و شیمیایی، رنگ، انواع کفش، کفی و زیره، گرانول، یراق آلات کیف و کفش، انواع ورق های فوم و مواد اولیه کیف و کفش به نمایش گذاشته اند.

در این نمایشگاه همچنین پلاک های فلزی، هدایای تبلیغاتی چرمی، ملزومات کفش، دستگاه های حکاکی، برش لیزر، ماشین آلات کیف و کفش، منسوجات نبافته، زیره ترمو و کفی طبی پی یو، چسب های صنعتی و تخصصی کیف و کفش، چرم مصنوعی و کمربند به نمایش گذاشته خواهد شد.

نمایشگاه بین المللی ملزومات چرم، کیف و کفش تبریز رویدادی تخصصی و معتبر در حوزه ملزومات چرمی، کیف و کفش است که در آن بزرگترین و معروفترین شرکت ها و برندها از استان ها و کشورهای مختلف به عنوان شرکت کننده یا بازدید کننده حضور دارند و جدیدترین محصولات این حوزه را ارائه می دهند. می توان از نمایشگاه بین المللی ملزومات چرم، کیف و کفش ایران تبریز به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های کیف و کفش چرم در ایران نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه کیف و کفش چرم است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

چرا باید در نمايشگاه بین المللي ملزومات چرم، کیف و کفش تبريز ایران شرکت کرد؟

 نمایشگاه بین المللی ملزومات چرم، کیف و کفش ایران تبریز بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار تبریز با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های تبریز برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی ملزومات چرم، کیف و کفش ایران تبریز مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن کیف و کفش چرم تبریز در این نمایشگاه است انجمن کیف و کفش چرم تبریز چندین سال است که در تبریز فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند.

چرا باید از نمايشگاه بین المللي ملزومات چرم، کیف و کفش تبريز ایران بازدید کرد؟

 نمایشگاه بین المللی ملزومات چرم، کیف و کفش تبریز از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه کیف و کفش چرم تبریز است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی ملزومات چرم، کیف و کفش ایران تبریز با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات کیف و کفش چرم آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

هدف نمايشگاه بین المللي ملزومات چرم، کیف و کفش تبريز ایران

نقش پررنگ صنعت چرم، کیف و کفش و صنایع وابسته به آن در کشور، آذربایجان شرقی را یکی از به قطب‌های تولید کیف و کفش و چرم در ایران تبدیل کرده است. برگزاری این دست نمایشگاه‌ها می‌تواند از یک سو به افزایش بهره‌وری در این صنایع و از سوی دیگر افزایش کیفیت در حوزه چرم و کیف و کفش منجر شود که این امر به نوبه خود زمینه تقویت تولید داخلی و به تبع آن اجرای منویات رهبر معظم انقلاب در راستای عمل به شعار حمایت از کالای ایرانی را فراهم می‌کند.

غرفه داران در نمايشگاه بین المللي ملزومات چرم، کیف و کفش تبريز ایران

 • کیف چرم مردانه و زنانه
 • محصولات چرمی
 • چمدان
 • کیف
 • کوله پشتی
 • چمدان
 • کیف های دستی خانمها
 • کیف پول
 • کیف های دستی
 • کیف کلید چرم
 • ماشین آلات چرم و کفش

اهمیت غرفه سازی در نمايشگاه بین المللي ملزومات چرم، کیف و کفش ايران تبريز

با غرفه سازی در نمايشگاه بین المللي ملزومات چرم، کیف و کفش و ماشین آلات مربوطه ايران تبريز می‌توانید محصولات و خدمات خود را به گونه‌ای در معرض نمایش قرار دهید که در گام اول، مراجعه‌کنندگان به صورت کامل با خدمات و مزیت‌های شما در مقایسه با رقبا آشنا شوند و در گام بعدی، برای آشنایی بیشتر به غرفه شما مراجعه کنند.

غرفه سازی مدرن و پیشرفته متناسب با نیازهای شما، در تحقق تمام خواسته‌هایتان در جذب مراجعه‌کنندگان و نمایش توانمندی‌های شما نقش بسزایی خواهد داشت؛ بنابراین در انتخاب شرکت غرفه سازی دقت لازم را داشته باشید. در این راستا، شرکت نمایشگاه سازان با بیش از 15 سال سابقه و تخصص در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی، ثبت نام در نمایشگاه و تور نمایشگاهی، برگزاری نمایشگاه و ارائه مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه‌ها، هماهنگی جلسات B2B، انتقال ارز، سازماندهی کنفرانس‌ها و سمینارها پاسخگوی نیاز شما در این حوزه خواهد بود.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی کفش میلان (Micam) مرکز نمایشگاهی میلان

مرکز نمایشگاهی میلان

1403/11/30   الی   1403/12/03

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی چرم میلان ایتالیا مرکز نمایشگاهی میلان

نمایشگاه بین المللی میلان

1403/12/02   الی   1403/12/04

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرمی روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1403/08/01   الی   1403/08/04

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی مگا چرم لاهور پاکستان مرکز نمایشگاهی لاهور

نمایشگاه بین المللی لاهور (Expo Centre Lahore)

1403/11/07   الی   1403/11/09

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی کفش و چرم گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون

گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون

1403/06/14   الی   1403/06/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی کیف و کفش و محصولات چرم مشهد ایران

نمایشگاه بین‌المللی مشهد

1403/09/20   الی   1403/09/23

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، چرم و صنایع وابسته شیراز ایران

نمایشگاه بین‌المللی شیراز

1403/10/11   الی   1403/10/14

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی تبریز

آدرس :