1403/04/22

شروع نمایشگاه

1403/04/25

پایان نمایشگاه

13000 متر

فضای نمایشگاه

162 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمايشگاه بین المللي ملزومات چرم، کیف و کفش و ماشین آلات مربوطه ايران تبريز

نمایشگاه بین المللی ملزومات چرم، کیف و کفش تبریز ایران

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

هر ساله در نمایشگاه بین المللی ملزومات چرم، کیف و کفش تبریز، نمایندگی هایی از کشورهای چین، ترکیه، هند، ایتالیا و پاکستان و استان های آذربایجان شرقی و غربی، تهران، اصفهان، مازندران، خراسان رضوی، زنجان، همدان، قم، جزیره قشم و البرز شرکت دارند. شرکت کنندگان در نمايشگاه بین المللي ملزومات چرم، کیف و کفش و ماشین آلات مربوطه ايران تبريز، محصولات خود را در زمینه های چرم، مواد شیمیایی، ماشین آلات چرمسازی و شیمیایی، رنگ، انواع کفش، کفی و زیره، گرانول، یراق آلات کیف و کفش، انواع ورق های فوم و مواد اولیه کیف و کفش به نمایش گذاشته اند. در این نمایشگاه همچنین پلاک های فلزی، هدایای تبلیغاتی چرمی، ملزومات کفش، دستگاه های حکاکی، برش لیزر، ماشین آلات کیف و کفش، منسوجات نبافته، زیره ترمو و کفی طبی پی یو، چسب های صنعتی و تخصصی کیف و کفش، چرم مصنوعی و کمربند به نمایش گذاشته خواهد شد.

نمایشگاه بین المللی ملزومات چرم، کیف و کفش تبریز رویدادی تخصصی و معتبر در حوزه ملزومات چرمی، کیف و کفش است که در آن بزرگترین و معروفترین شرکت ها و برندها از استان ها و کشورهای مختلف به عنوان شرکت کننده یا بازدید کننده حضور دارند و جدیدترین محصولات این حوزه را ارائه می دهند. می توان از نمایشگاه بین المللی ملزومات چرم، کیف و کفش ایران تبریز به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های کیف و کفش چرم در ایران نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه کیف و کفش چرم است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

چرا باید در نمايشگاه بین المللي ملزومات چرم، کیف و کفش تبريز ایران شرکت کرد؟

 نمایشگاه بین المللی ملزومات چرم، کیف و کفش ایران تبریز بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار تبریز با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های تبریز برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی ملزومات چرم، کیف و کفش ایران تبریز مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن کیف و کفش چرم تبریز در این نمایشگاه است انجمن کیف و کفش چرم تبریز چندین سال است که در تبریز فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند.

چرا باید از نمايشگاه بین المللي ملزومات چرم، کیف و کفش تبريز ایران بازدید کرد؟

 نمایشگاه بین المللی ملزومات چرم، کیف و کفش تبریز از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه کیف و کفش چرم تبریز است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی ملزومات چرم، کیف و کفش ایران تبریز با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات کیف و کفش چرم آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی ملزومات چرم، کیف و کفش تبریز با استفاده از تجربیات برگذارکنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی ملزومات چرم، کیف و کفش تبریز و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

هدف نمايشگاه بین المللي ملزومات چرم، کیف و کفش تبريز ایران

نقش پررنگ صنعت چرم، کیف و کفش و صنایع وابسته به آن در کشور، آذربایجان شرقی را یکی از به قطب‌های تولید کیف و کفش و چرم در ایران تبدیل کرده است. برگزاری این دست نمایشگاه‌ها می‌تواند از یک سو به افزایش بهره‌وری در این صنایع و از سوی دیگر افزایش کیفیت در حوزه چرم و کیف و کفش منجر شود که این امر به نوبه خود زمینه تقویت تولید داخلی و به تبع آن اجرای منویات رهبر معظم انقلاب در راستای عمل به شعار حمایت از کالای ایرانی را فراهم می‌کند.

غرفه داران در نمايشگاه بین المللي ملزومات چرم، کیف و کفش تبريز ایران

 • غرفه کیف چرم مردانه و زنانه
 • غرفه محصولات چرمی
 • غرفه چمدان
 • غرفه کیف
 • غرفه کوله پشتی
 • غرفه چمدان
 • غرفه کیف های دستی خانمها
 • غرفه کیف پول
 • غرفه کیف های دستی
 • غرفه کیف کلید چرم
 • غرفه ماشین آلات چرم و کفش

اهمیت غرفه سازی در نمايشگاه بین المللي ملزومات چرم، کیف و کفش ايران تبريز

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی ملزومات چرم، کیف و کفش تبریز می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی ملزومات چرم، کیف و کفش تبریز علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی ملزومات چرم، کیف و کفش تبریز

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

مرکز نمایشگاهی میلان

1402/11/29الی1402/12/02

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی میلان

1402/12/01الی1402/12/03

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1402/12/22الی1402/12/25

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی لاهور (Expo Centre Lahore)

1402/11/06الی1402/11/08

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون

1403/06/14الی1403/06/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی مشهد

1402/09/28الی1402/10/01

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش و چرم

نمایشگاه بین المللی شیراز

1402/10/13الی1402/10/16

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

نمایشگاه بین المللی ملزومات چرم، کیف و کفش تبریز ایران

نمایشگاه بین المللی ملزومات چرم، کیف و کفش تبریز از تاریخ 22 الی 25 تیر 1403 در نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی تبریز

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.