نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

1403/07/19

شروع نمایشگاه

1403/07/22

پایان نمایشگاه

18000 متر

فضای نمایشگاه

110 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان ایران

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان ایران از تاریخ 18 الی 21  مهر ماه 1402 در نمایشگاه بین المللی اصفهان برگزار خواهد شد.

در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان انبوه‌سازان، تعاونی‌های ساختمانی، نشریات ساختمانی، مشاوران ساختمانی، شرکت‌های برق ساختمانی، شرکت‌های سیمانی و بتن و شرکت‌های نماسازی و در و پنجره و صنایع مرتبط حضور و مشارکت دارند. برگزاری چند همایش و نشست علمی، آموزشی با حضور مهندسان، صاحب نظران و استادان دانشگاه ها و مقامات مرتبط برخی از برنامه های جانبینمایشگاه بین‌المللی جامع صنعت ساختمان است.

 چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار اصفهان با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، اصفهان از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های اصفهان نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن صنعت ساختمان اصفهان در این نمایشگاه است انجمن صنعت ساختمان اصفهان چندین سال است که در اصفهان فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه صنعت ساختمان ایران است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات صنعت ساختمان آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار صنعت ساختمان را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان با هدف کمک به رونق ساخت و ساز، شناخت توانمندی‌ها و کمبودهای صنعت ساختمان، آشنایی با پیشرفت‌های روز این صنعت در ایران و جهان، توسعه و گسترش سبک‌سازی، مقاوم‌سازی، اشتغالزایی و ایجاد یک فضای اقتصادی و تجاری ویژه برای رویارویی شرکت‌های فعال در زمینه ماشین‌آلات، تجهیزات، مصالح، خدمات و تکنولوژی صنعت ساختمان و عمران برگزار می‌شود.

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان یکی از نمایشگاه جامع صنعت ساختمان است و شما می توانید در نمایشگاه بین المللی جامع صنعت ساختمان اصفهان با آخرین تحولات صنعت بتن ،سطوح بتنی ،بتن تزئینی ،تولید بتن ،مصالح ساختمانی ،تجهیزات ساخت و ساز و ماشین آلات ساخت بتن آشنا شوید.

می توانید در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان دانش خود را بروز گردانید و از تحولات جهانی این حوزه مطلع گردید . در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان شما می توانید با شرکت های مختلف که از کشور و کشورهای خارجی شرکت کرده اند آشنا شوید و مشتریان زیادی را جذب نمایید و محصولات خود را نیز معرفی نمایید

غرفه داران و گروه های محصول در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان

  • غرفه دکوراسیون داخلی خانه و آشپزخانه
  • غرفه سبک‌سازی و مقاوم‌سازی ساختمان
  • غرفه مصالح اولیه ساختمانی
  • غرفه بهینه‌سازی مصرف انرژی در ساختمان
  • غرفه سازی شده برای بخش نما و پوشش‌های خارجی ساختمان
  • غرفه سازی شده برای بخش تجهیزات الکتریکی و مکانیکی

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی املاک

نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات دبی (IPS) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/12/08   الی   1403/12/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی ساخت و ساز

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان دبی (Big 5) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/09/06   الی   1403/09/09

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه بین المللی آسانسور دبی (elevator show) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/06/26   الی   1403/06/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه ، حمام سونا و استخر

نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات حمام، سونا و استخر تهران ایران مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب

نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب تهران

1403/10/26   الی   1403/10/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران-ایران

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران ایران

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/05/12   الی   1403/05/15

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته تهران-ایران

نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه و تجهیزات وابسته تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/03/08   الی   1403/03/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، دیوارپوش و سقف کاذب

نمایشگاه بین المللی مصالح ساختمانی (RosBuild) روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/12/21   الی   1403/12/24

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی اصفهان

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

ثبت نام

گفتگوی آنلاین