نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگینمایشگاه بین المللی لوازم خانگی, مبلمان و طراحی داخلی

1402/12/02

شروع نمایشگاه

1402/12/06

پایان نمایشگاه

12000 متر

فضای نمایشگاه

120 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمايشگاه بين المللی لوازم خانگی اصفهان ایران

نمايشگاه بين المللی لوازم خانگی اصفهان ایران  از تاریخ 2 الی 6 اسفند ماه 1402 در نمایشگاه بین المللی اصفهان برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی اصفهان، با هدف نمایش جدیدترین محصولات در زمینه لوازم خانگی برپا گردیده است. در نمایشگاه لوازم خانگی اصفهان، انواع برندهای مطرح داخلی و خارجی در حوزه لوازم خانگی شرکت می نمایند و جدیدترین محصولاتشان را ارائه می دهند. نمایشگاه لوازم خانگی اصفهان، از معتبرترین نمایشگاه های حوزه محصولات لوازم خانگی در اصفهان می باشد.

چرا باید در نمايشگاه بين المللی لوازم خانگی اصفهان ایران شرکت کرد؟

نمايشگاه بين المللی لوازم خانگی اصفهان ایران بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ایران با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های ایران برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمايشگاه بين المللی لوازم خانگی اصفهان مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن لوازم خانگی اصفهان در این نمایشگاه است. انجمن لوازم خانگی اصفهان چندین سال است که در اصفهان فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند. توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمايشگاه بين المللی لوازم خانگی اصفهان و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمايشگاه بين المللی لوازم خانگی اصفهان ایران بازدید کرد؟

نمايشگاه بين المللی لوازم خانگی اصفهان از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه لوازم خانگی اصفهان است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمايشگاه بين المللی لوازم خانگی اصفهان با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات لوازم خانگی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار لوازم خانگی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

اهداف نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی اصفهان ایران 

نمایشگاه لوازم خانگی اصفهان، با هدف نمایش جدیدترین محصولات در زمینه لوازم خانگی برپا گردیده است . در این نمایشگاه، انواع برندهای مطرح داخلی و خارجی در حوزه لوازم خانگی شرکت می نمایند و جدیدترین محصولاتشان را ارائه می دهند. تغییرات روزافزون تكنیك، ظهور كالاهای جدید، متنوع بودن كالاها، عدم آشنایی مصرف‌كننده توام با رقابت شدید و نامطلوب تولید‌كنندگان و… از مهمترین علل لزوم برگزاری نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی است.

غرفه داران نمايشگاه بين المللی لوازم خانگی اصفهان ایران 

  • غرفه یخچال و فریزر
  • غرفه اجاق گاز
  • غرفه بلور و چینی
  • غرفه لوازم برقی خانگی
  • غرفه بخاری
  • غرفه تلویزیون
  • غرفه کولر گازی
  • غرفه چرخ خیاطی

اهمیت غرفه سازی در نمايشگاه بين المللی لوازم خانگی اصفهان ایران  

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمايشگاه بين المللی لوازم خانگی اصفهان میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمايشگاه بين المللی لوازم خانگی اصفهان علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمايشگاه بين المللی اصفهان

آدرس :

مدت زمان نمایشگاه به پایان رسیده است.

سفارش غرفه سازی

ثبت نام

گفتگوی آنلاین