1403/02/06

شروع نمایشگاه

1403/02/08

پایان نمایشگاه

30000 متر

فضای نمایشگاه

700 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی ( Expomed Eurasia ) ترکیه استانبول مرکز نمایشگاهی تویاپ

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی ترکیه استانبول (Tuyap Fair Center)

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی ترکیه استانبول (Expomed Eurasia) به مدت ٢٢ سال نمایشگاه پیشرو منطقه در زمینه آنالیز پزشکی، تشخیص، درمان، محصولات توانبخشی، دستگاه ها، سیستم ها، فن آوری، تجهیزات و راه حل های بیمارستانی بوده است. نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی استانبول، به عنوان رویداد برتر ترکیه در حوزه بهداشت و درمان، تامین کنندگان بخش پزشکی را با صاحبان مشاغل در ترکیه و بازارهای درحال رشد کشورهای همسایه اوراسیایی مرتبط می سازد. بیش از ٩١٠ شرکت و نمایندگان شرکتی از ٤١ کشور جهان و بازدیدکنندگانی حرفه ای که به دنبال آخرین فن آوری درصنعت بهداشت و درمان هستند، در این رویداد حضور دارند.

گروه غرفه داران و محصولات در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی استانبول

  • دستگاه‌های تصویربرداری: شامل اسکنرهای پزشکی، دستگاه‌های رادیولوژی، ایکوگرافی و دستگاه‌های تصویربرداری پیشرفته برای تشخیص دقیق بیماری‌ها
  • وسایل جراحی: ابزارها و وسایل مورد نیاز جهت انجام عملیات‌های جراحی مانند ابزارهای جراحی دقیق، لیزرها، سیستم‌های جراحی رباتیک
  • تجهیزات دندانپزشکی: دستگاه‌ها و وسایل مورد نیاز برای انجام خدمات دندانپزشکی اعم از دستگاه‌های دیاگنوستیک، لیزرها، وسایل تمیز کننده
  • تجهیزات پزشکی قلبی و عروقی: دستگاه‌ها و تجهیزات مورد نیاز جهت تشخیص و درمان اختلالات قلبی و عروقی مانند دستگاه‌های الکتروکاردیوگرافی (ECG)، دستگاه‌های اکوکاردیوگرافی
  • تجهیزات تشخیصی: شامل دستگاه‌ها و وسایل مورد نیاز برای تشخیص دقیق بیماری‌ها از طریق آزمایش‌های آزمایشگاهی، بیماری‌شناسی مولکولی
  • تجهیزات بیمارستانی: شامل تجهیزات و وسایل مورد نیاز در محیط بیمارستانی مانند تخت‌های بیمارستانی، دستگاه‌های تنفسی، دستگاه‌های نظافتی
  • تجهیزات بهداشتی و دستگاه‌های پزشکی: شامل وسایل و دستگاه‌های مرتبط با بهداشت و پیشگیری از انتقال عفونت‌ها مانند دستگاه‌های ضدعفونی، دستگاه‌های شستشو
  • تکنولوژی‌های پزشکی نوین: شامل دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های نوآورانه مانند واقعیت مجازی در پزشکی، تجهیزات پیشرفته برای پزشکی هوشمند

چرا باید در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی ترکیه استانبول شرکت کنید؟

شما می توانید شبکه خود را از مشتریان در داخل کشور و خارج از کشور گسترش دهید.Yurt içindeki ve yurt dışındaki müşteri ağınızı genişletebilirsiniz.
شما می توانید محصولات جدید خود را در محدوده فعالیت هایی قرار دهید که در  صنعت آن در حال ظهور است.Yeni ürünlerinizin lansmanını sektörün bir araya geldiği böyle bir etkinlik kapsamında yapabilirsiniz.
شما می توانید تحولات در بخش در ترکیه و در سراسر جهان دنبال کنید.Türkiye ve dünyadaki sektörel gelişmeleri takip edebilirsiniz.
شما می توانید توزیع کنندگان در مناطق هدف خود را پیدا کنید و یا شبکه گسترش توزیع خود را گسترش دهید.Hedeflediğiniz bölgelerde distribütör bulabilir veya mevcut distribütör ağınızı genişletebilirsiniz.
شما می توانید با تجزیه و تحلیل وضعیت این بخش یک قدم جلوتر از رقبای خود باشید.Sektörün durumunu yerinde ve doğru analiz ederek rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی استانبول بازدید کنیم؟

شما می توانید با بیش از 1000 شرکت و نمایندگان شرکت های ترکیه و خارجی تماس بگیرید.1000’in üzerinde Türk ve yabancı firma ve firma temsilcisi ile görüşebilirsiniz.
شما می توانید فرصت های کسب و کار جدید ایجاد کنید.Yeni iş fırsatları yaratabilirsiniz.
شما می توانید آخرین پیشرفت های فن آوری در بخش پزشکی را دنبال کنید.Medikal sektördeki en son teknolojik gelişmeleri takip edebilirsiniz.
شما می توانید محصولات مناسب را از طیف وسیعی از محصولات انتخاب کنید.Çok geniş bir ürün gamı içerisinden kendinize en uygun ürünleri seçebilirsiniz.
شما می توانید با همکاران خود در این صنعت ملاقات کنید.Sektördeki meslektaşlarınız ile bir araya gelebilirsiniz.
شما می توانید به طور مستقیم به منبع محصولات خارجی دسترسی داشته باشید.Yabancı ürünlerin kaynağına doğrudan ulaşabilirsiniz.
شما می توانید به صورت رایگان به فعالیت های علمی بپیوندید.Bilimsel etkinliklere ücretsiz katılabilirsiniz.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی استانبول

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی استانبول با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی استانبول و رسیدن به اهداف بازاریابی و فروش آنالیز پزشکی، تشخیص، درمان، محصولات توانبخشی، دستگاه ها و سیستم ها کمک کند که در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های شما فراتر از انتظارتان می باشد.

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی حرفه ای در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی ترکیه استانبول میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی ترکیه استانبول علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد.

آمار و ارقام مربوط به تجهیزات پزشکی در کشور ترکیه

تجهیزات پزشکی در ترکیه از نظر گوناگونی و کیفیت، در سطح بالایی قرار دارند. این تجهیزات شامل وسایل و تکنولوژی‌های پزشکی برای تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری‌ها می‌شود. ترکیه یکی از کشورهای پیشرو در تولید و صادرات تجهیزات پزشکی در منطقه خاورمیانه و جهان است.

صنعت تجهیزات پزشکی در ترکیه شامل محصولات متنوعی از جمله دستگاه‌های تصویربرداری مانند اسکنرها و رادیولوژی، وسایل جراحی مانند ابزارهای جراحی پیشرفته، تجهیزات دندانپزشکی، دستگاه‌های پزشکی قلبی و عروقی، وسایل تنفسی و بیمارستانی، تجهیزات تشخیصی مختلف می باشد، که میتوانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی استانبول تمامی این محصولات و تکنولوژی های تجهیزات پزشکی ترکیه را از نزدیک مشاهده کنید.

همچنین با شرکت و غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی استانبول میتوانید محصولات خود را در این نمایشگاه به نمایش گذاشته و سهمی در بازار بزرگ تجهیزات پزشکی ترکیه داشته باشید.

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی ترکیه استانبول

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی شنزن چین مرکز نمایشگاه جهانی شنزن
تور نمایشگاهی
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی

مرکز نمایشگاه جهانی شنزن

1403/06/08الی1403/06/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، مهندسی پزشکی، محصولات و مواد مصرفی روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو
تور نمایشگاهی
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی

نمایشگاه بین المللی مسکو

1402/09/13الی1402/09/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آزمایشگاهی ( Arablab ) امارات متحده عربی- دبی
تور نمایشگاهی
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی

نمایشگاه بین المللی دبی - Dubai World Trade Centre

1402/06/28الی1402/06/30

مشاهده جزئیات

نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی

نمایشگاه بین المللی تهران-سئول

1402/10/12الی1402/10/15

مشاهده جزئیات

نمايشگاه بین المللی صنايع و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمايشگاهی اصفهان ایران
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1402/11/24الی1402/11/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آزمایشگاهی و توانبخشی شیراز ایران
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی

نمایشگاه بین المللی شیراز

1402/07/05الی1402/07/08

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، داروئی و آزمایشگاهی تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1403/03/07الی1403/03/10

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی ترکیه استانبول (Tuyap Fair Center)

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی ترکیه، استانبول (Tuyap Fair Center) از 6 الی 8 اردیبهشت ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی استانبول برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی استانبول - Tuyap Fair Center

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.