1402/07/19

شروع نمایشگاه

1402/07/22

پایان نمایشگاه

100000 متر

فضای نمایشگاه

1200 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی (Eurasia Packaging) ترکیه استانبول مرکز نمایشگاهی تویاپ

نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی (Eurasia Packaging) ترکیه استانبول

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

می توان از نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی ترکیه استانبول (Eurasia Packaging) به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های صنعت بسته بندی در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در رشته صنعت بسته بندی است که منجر به ارتقا سلامت و دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی استانبول، جامع‌ترین نمایشگاه سالانه در صنعت بسته‌بندی، راه‌حل‌هایی را ارائه می‌دهد که تمام مراحل خط تولید را در بر می‌گیرد تا ایده‌ای را در قفسه‌ها زنده کند.

نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی استانبول ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد صنعت بسته بندی جهان است. همچنین نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی ترکیه استانبول بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی صنعت بسته بندی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای صنعت بسته بندی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات صنعت بسته بندی را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در این صنعت را می دهد.

نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی استانبول بزرگترین رویداد بسته بندی ترکیه می باشد. بیش از ١٢٠٠ غرفه دار، برنامه های آموزشی الهام بخش و جوایز و نمایش های ویژه محصولات، نمایشگاه بسته بندی ترکیه را جذاب ترین رویداد در منطقه کرده است. جایی که تولید کنندگان بسته بندی غذایی شرکت می کنند و هزاران راه حل هوشمند برای طراحی جهت رسیدن به تولیدات “برجسته” با در نظر گرفتن تفکر اقتصادی و زمان موثر در بسته بندی ارایه می شود.

برای پاسخگویی به نیاز بازار 22 سال است که نمایشگاه بسته بندی ترکیه ویترینی پیشرو برای رشد صنعت بسته بندی اوراسیا در زمینه ماشین آلات بسته بندی، تولید، پردازش، فناوری، چاپ و طراحی تجهیزات می باشد که شامل ترکیه، خاورمیانه و کشورهای شمال آفریقا، کشورهای مشترک المنافع و روسیه می باشد. در این نمایشگاه هزاران تولید کننده و بیش از ١٢٠٠ تامین کننده از ٤٠ کشور جهان را گرد هم می آیند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی استانبول شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی ترکیه استانبول بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ترکیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، ترکیه از لحاظ جغرافیایی دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی با ترکیه هستند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن صنعت بسته بندی ترکیه در این نمایشگاه است انجمن صنعت بسته بندی ترکیه چندین سال است که در استانبول فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی ترکیه استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی بسته بندی استانبول بازدید کرد؟

این نمایشگاه جذاب ترین رویداد در منطقه می باشد؛ نمایشگاه بسته بندی استانبول همه ی تولیدکنندگان بسته بندی محلی و بین المللی را گرد هم می آورد تا راه حل هایی برای تهیه پروژه کیفیت مطلوب با قیمت مناسب برای بسته بندی موادغذایی ارایه دهند. با بازدید از نمایشگاه بسته بندی استانبول شما فرصت آشنایی با منطقه اوراسیا را خواهید داشت در حالی که هزینه های تحقیق و کاوش خود را برای نیازهای سرمایه گذاری تجارت خود کاهش می دهید. امکان استفاده از این فرصت منحصر به فرد برای دیدار و مذاکره و انجام تجارت در یک بازار پویا را کسب می کنید. بیش از ١٢٠٠ تولید کننده و تامین کننده پیشرو در زمینه بسته بندی از ترکیه، اوراسیا و سراسر جهان به این نمایشگاه توجه دارند.

نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی ترکیه استانبول از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه صنعت بسته بندی ترکیه است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی ترکیه استانبول با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات صنعت بسته بندی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار صنعت بسته بندی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید. توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی ترکیه استانبول با استفاده از تجربیات برگذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی ترکیه استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

گروه محصولات و غرفه داران در نمایشگاه بین المللی بسته بندی استانبول 

 • ماشین آلات بسته بندی
 • تولیدات بسته بندی
 • فرآیند های بسته بندی
 • مواد خام بسته بندی
 • خدمات صنعت بسته بندی
 • فناوری بهبود و بازیافت بسته بندی
 • انبارداری/ ذخیره سازی/ لجستیک/ حمل و نقل
 • تکنولوژی بسته بندی و چاپ

مشخصات بازدیدکنندگان نمایشگاه بین المللی بسته بندی استانبول:

تولیدکنندگان و توزیع کنندگان از بخش های زیر در این نمایشگاه شرکت می کنند:

 • فناوری های محصولات غذایی و آشامیدنی
 • تهیه کنندگان صنعت بسته بندی
 • مواد شیمیایی / دارویی
 • آرایشی و بهداشتی / بهداشت و درمان
 • طراحی آژانس ها و برندهای خلاق
 • خرده فروشان
 • الکترونیک
 • ذخیره سازی و انبار، لجستیک
 • بهداشت و تمیزی

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی ترکیه استانبول

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی ترکیه استانبول می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی ترکیه استانبول علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی بسته بندی اوراسیا ترکیه

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی

نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران

1403/03/31الی1403/04/03

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت بازی و سرگرمی

دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

1402/08/30الی1402/09/02

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1402/09/22الی1402/09/25

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی

نمایشگاه بین المللی لاهور (Expo Centre Lahore)

1403/06/03الی1403/06/04

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی

ریاض عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

1403/02/17الی1403/02/20

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی

دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

1402/10/19الی1402/10/22

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی

نمایشگاه بین المللی مسکو

1402/11/03الی1402/11/06

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی (Eurasia Packaging) ترکیه استانبول

نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی (Eurasia Packaging) ترکیه استانبول از 19 الی 22 مهر 1402 در نمایشگاه بین المللی استانبول برگزار خواهد شد.

 

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی استانبول - (Tuyap Fair Center)

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.