1402/11/17

شروع نمایشگاه

1402/11/20

پایان نمایشگاه

30000 متر

فضای نمایشگاه

600 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم ( emitt ) ترکیه استانبول مرکز نمایشگاهی تویاپ

نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم ترکیه استانبول (emitt)

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

می توان از نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم ترکیه استانبول (emitt) به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌ های گردشگری و توریسم در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در صنعت گردشگری و توریسم است که منجر به ارتقا دانش شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم استانبول ترکیه ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد گردشگری و توریسم جهان است . همچنین نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم استانبول ترکیه بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای گردشگری و توریسم است.

نمایشگاه گردشگری استانبول برزگترین در منطقه مدیترانه شرقی و منطقه اوراسیا است. هر سال مخاطبین می توانند کسب و کار خود را به نمایش گذاشته و الهام بخش تعطیلات در این نمایشگاه شوند. به همین دلیل این نمایشگاه برای مقصد ها و شرکت های خدمات مسافرتی ضروری است تا حضور خود را در منطقه مدیترانه شرقی و اوراسیا افزایش دهند. پس از بهبودی در بازار مسافرتی ترکیه که در سال 2017 پس از رکود اقتصادی 2016 دیده می شود، این صنعت در حال پیش رفتن است. در طول شش ماه اول سال 2018، ترکیه میزبان 16 میلیون گردشگر خارجی بود که در مدت مشابه سال 2017 افزایش 30.4 درصدی داشته است.

در کنار بهبود بخش گردشگری ترکیه، بخش خارج از کشور نیز دستاوردهای زیادی را به دست آورده، که در طی 15 سال گذشته به طور پیوسته رشد چشمگیری داشته است. نمایشگاه گردشگری استانبول شانس شما را برای بهره گیری از این پیشرفت زیاد می کند. با دسترسی به بیش از 54،000 بازدید کننده، همه به دنبال مقصد های جدید و فرصت های سفر هستند، نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم استانبول ترکیه بهترین مکان برای دیدار با مشتریان آینده خود است. نه تنها شما می توانید به عنوان یک غرفه دار با هزاران نفر از بازدید کنندگان در این نمایشگاه دیدار کنید،همچنین فرصتی برای برگزاری جلسات با گروه مورد علاقه خود از خریداران اصلی از 85 کشور مختلف را خواهید داشت.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم استانبول ترکیه شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم استانبول ترکیه بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ترکیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، ترکیه از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های استانبول نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم استانبول ترکیه مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن گردشگری و توریسم استانبول در این نمایشگاه است انجمن گردشگری و توریسم استانبول چندین سال است که در ترکیه فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم ترکیه استانبول بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم استانبول ترکیه از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه گردشگری و توریسم استانبول است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند که شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم استانبول ترکیه با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات گردشگری و توریسم آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید. توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم استانبول ترکیه با استفاده از تجربیات برگذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم استانبول ترکیه و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

گروه غرفه داران در نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم استانبول ترکیه

  • شرکت‌ های تور مسافرتی: ارائه‌دهندگان تور‌های مسافرتی داخلی و خارجی، تورهای مذهبی، تورهای ماجراجویی.
  • هتل‌ها و اقامتگاه‌ها: نمایندگان انواع هتل‌ها، رستوران‌ها و اقامتگاه‌ها با انواع خدمات را ارائه می‌دهند.
  • شرکت‌های هواپیمایی و حمل‌ونقل: شرکت‌های هواپیمایی داخلی و بین‌المللی، شرکت‌های حمل‌ونقل زمینی.
  • آژانس‌های مسافرتی: آژانس‌های مسافرتی که خدمات گردشگری و توریستی را ارائه می‌دهند.
  • شرکت‌های فناوری و نرم‌افزار: شرکت‌هایی که به توسعه نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های مرتبط با گردشگری می‌پردازند.
  • مجموعه‌های فرهنگی و تاریخی: نمایندگان از موزه‌ها، مکان‌های تاریخی، فرهنگی و گردشگری معرفی می‌شوند.
  • مشاوران گردشگری: ارائه‌دهندگان خدمات مشاوره و مدیریت در حوزه گردشگری و توریسم.
  • مراکز تبلیغاتی و تبلیغ‌گران: شرکت‌ها و مراکزی که به تبلیغات و ترویج مقاصد گردشگری می‌پردازند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم استانبول ترکیه

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم استانبول ترکیه می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم ترکیه استانبول علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

آمار و ارقام مربوط به صنعت گردشگری و توریسم در کشور ترکیه

تعداد گردشگران هر ساله افزایش پیدا می کند مثلا در سال ۲۰۱۵ تعداد گردشگران کل در ترکیه بالغ بر ۲۵.۳ میلیون نفر بوده است در حالی که در سال ۲۰۱۶ به ۳۶.۲۰۰ میلیون و در حال حاضر به بالای ۴۰ میلیون گردشگر در سال رسیده است.

ترکیه با دارا بودن بیش از ۶۰۰ هتل بین المللی ۵ ستاره در سطح بین الملل گام بزرگی را در جذب گردشگران خارجی برداشته است. سازمان آمار ترکیه اعلام کرد که درآمد کشور از صنعت گردشگری در سال 2022 نسبت به سال پیش از آن 53.4 درصد افزایش یافته و به 46 میلیارد و 284 میلیون و 907 هزار دلار رسید. طبق این آمار 51 میلیون و 369 هزار و 26 گردشگر خارجی از ترکیه بازدید کرده‌اند. درآمد ترکیه از صنعت گردشگری در سال 2022 با 53.4 درصد افزایش نسبت به سال پیش از آن به 46 میلیارد و 284 میلیون و 907 هزار دلار رسید.

صنعت گردشگری و توریسم در ترکیه با ترکیبی از تاریخ، فرهنگ، طبیعت و تسهیلات توریستی پیشرفته، به عنوان یکی از عوامل مهم توسعه اقتصادی و تبادل فرهنگی در این کشور شناخته می‌شود. میتوانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم ترکیه استانبول با صنعت توریسم ترکیه بیشتر آشنا شوید، همچنین با شرکت در این نمایشگاه میتوانید حرفه و فعالیت خود را در حوزه صنعت توریسم به دیگر کشور های معرفی کنید و سهمی در این صنعت بزرگ داشته باشید.

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم ترکیه استانبول

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو|نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1402/09/10الی1402/09/12

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران

1402/10/27الی1402/10/30

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

نمایشگاه بین المللی شیراز

1402/11/10الی1402/11/13

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

نمایشگاه بین المللی مشهد

1402/07/04الی1402/07/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

1402/06/06الی1402/06/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

مرکز نمایشگاهی شانگهای

1401/03/27الی1401/03/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

1401/01/10الی1401/01/12

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم ترکیه استانبول (emitt)

نمایشگاه بین المللی گردشگری و توریسم ترکیه، استانبول (emitt) از 17 الی 20 بهمن 1402 در نمایشگاه بین المللی استانبول برگزار خواهد شد.

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی استانبول Tuyap Fair Center

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.