نمایشگاه بین المللی صنایع شیمیایی

1403/06/20

شروع نمایشگاه

1403/06/22

پایان نمایشگاه

10000 متر

فضای نمایشگاه

130 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی پلی اورتان (MEFPU) امارات متحده عربی دبی

زمان نمایشگاه بین المللی پلی اورتان دبی (MEFPU) امارات متحده عربی از تاریخ 20 الی 22 شهریور 1403 در مرکز نمایشگاهی DWTC دبی برقرار خواهد بود.

نمایشگاه بین المللی پلی اورتان (MEFPU) امارات متحده عربی دبی و چسب‌های درزگیر و باندینگ اکسپو خاورمیانه که برای اولین بار در منطقه در سال 2022 آغاز شد، اولین رویداد صنعتی در نوع خود بوده است. پلی یورتان ها به طور گسترده در بسیاری از پیشرفته ترین محصولات امروزی، داخل خودرو، دستگاه های پزشکی، منسوجات، مبلمان و از کفش گرفته تا عایق ها، چسب ها و پوشش ها استفاده می شوند. پیش‌بینی می‌شود که بازار جهانی فوم‌های پلی یورتان از 37.8 میلیارد دلار در سال 2020 به 54.3 میلیارد دلار تا سال 2025 افزایش یابد.

بازدید از این نمایشگاه فرصتی منحصر به فرد برای بررسی محصولات از برندهای جهانی، بررسی دقیق سازندگان آنها، مقایسه عملکرد آنها با سایر تامین کنندگان است. این دوره از نمایشگاه یک کنفرانس اختصاصی دارد که امکان تبادل دانش را در مقیاس بی سابقه دارد که به مسائل فنی و تجاری در طیف گسترده ای از بخش ها از جمله خودروسازی، ساخت و ساز، کاربردهای فوم انعطاف پذیر و سفت و سخت نگاه می کند. موضوعات از استراتژی کسب و کار، مواد، پردازش و طراحی گرفته تا قوانین، مقررات، پایداری، تحقیق، توسعه و نوآوری خواهد بود.

در کنار نمایشگاه بین المللی پلی اورتان نمایشگاه چسب‌ها، درزگیرها و باندینگ و نمایشگاه خواب خاورمیانه برگزار می‌شود و نگاهی 360 درجه به این صنعت به همه شرکت‌کنندگان ارائه می‌دهد. برگزارکنندگان نمایشگاه انتظار دارند بازدیدکنندگان نمایشگاه بین المللی پلی اورتان از الجزایر، مصر، اتیوپی، هند، شورای همکاری خلیج فارس، کنیا، مراکش، نیجریه، پاکستان و ترکیه بیایند. می توان از نمایشگاه بین المللی پلی اورتان دبی به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های پلی اورتان در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در رشته پلی اورتان است که منجر به ارتقا سلامت و دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی پلی اورتان (MEFPU) امارات متحده عربی دبی

نمایشگاه بین المللی پلی اورتان دبی ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد پلی اورتان جهان است. همچنین نمایشگاه بین المللی پلی اورتان دبی بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی پلی اورتان با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای پلی اورتان است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات پلی اورتان را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت پلی اورتان را می دهد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی پلی اورتان (MEFPU) امارات متحده عربی دبی شرکت کنید؟

بازار دبی با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، امارات از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های دبی نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی پلی اورتان دبی مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن پلی اورتان دبی در این نمایشگاه است انجمن پلی اورتان دبی چندین سال است که در دبی فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی پلی اورتان دبی بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی پلی اورتان دبی از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه پلی اورتان دبی است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی پلی اورتان دبی با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات پلی اورتان آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار پلی اورتان را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی پلی اورتان (MEFPU) امارات متحده عربی دبی

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی پلی اورتان دبی می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی پلی اورتان دبی علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی، ثبت نام نمایشگاه، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه، هماهنگی جلسات B2B، انتقال ارز، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های شماست.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

  • برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی
  • برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها
  • دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره
  • استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی
  • برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان
برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی دبی - Dubai World Trade Centre

آدرس :