نمایشگاه بین المللی صنایع شیمیایینمایشگاه بین المللی صنعت پتروشیمی

1403/01/08

شروع نمایشگاه

1403/01/10

پایان نمایشگاه

14000 متر

فضای نمایشگاه

200 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی پلیمر، مواد شیمیایی و مواد اولیه(ChemiCos) روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی تخصصی مواد شیمیایی، مواد اولیه و پلیمر روسیه مسکو از 8 الی 10 فروردین 1403 در نمایشگاه بین المللی مسکو برگزار خواهد شد.

 

می توان از نمایشگاه بین المللی پلیمر، مواد شیمیایی و مواد اولیه مسکو به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های مواد شیمیایی در روسیه نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

نمایشگاه بین المللی پلیمر، مواد شیمیایی و مواد اولیه مسکو، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد مواد شیمیایی روسیه است. نمایشگاه بین المللی پلیمر، مواد شیمیایی و مواد اولیه مسکو بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد مواد شیمیایی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده مواد شیمیایی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای مواد شیمیایی است.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی پلیمر، مواد شیمیایی و مواد اولیه مسکو شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی پلیمر، مواد شیمیایی و مواد اولیه مسکو بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار مسکو با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، مسکو از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های مسکو نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی پلیمر، مواد شیمیایی و مواد اولیه مسکو مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن مواد شیمیایی مسکو در این نمایشگاه است انجمن مواد شیمیایی مسکو چندین سال است که در مسکو فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی پلیمر، مواد شیمیایی و مواد اولیه مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی پلیمر، مواد شیمیایی و مواد اولیه مسکو بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی پلیمر، مواد شیمیایی و مواد اولیه مسکو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه مواد شیمیایی مسکو است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصولات در این نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی پلیمر، مواد شیمیایی و مواد اولیه مسکو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و خدمات و تجهیزات مواد شیمیایی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار مواد شیمیایی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات مواد شیمیایی را می دهد.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی پلیمر، مواد شیمیایی و مواد اولیه مسکو با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی پلیمر، مواد شیمیایی و مواد اولیه مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف نمایشگاه بین المللی پلیمر، مواد شیمیایی و مواد اولیه مسکو

هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه مواد شیمیایی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی پلیمر، مواد شیمیایی و مواد اولیه مسکو 

 • مواد اولیه شیمیایی
 • پلیمرها
 • بسته بندی
 • تجهیزات برای تولید تناژ پایین
 • شیمی تناژ متوسط
 • لجستیک
 • مشاوره
 • مهندسی
 • تحقیق و توسعه
 • اتحادیه ها و انجمن های صنعت، رسانه ها

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی پلیمر، مواد شیمیایی و مواد اولیه مسکو

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی پلیمر، مواد شیمیایی و مواد اولیه مسکو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی پلیمر، مواد شیمیایی و مواد اولیه مسکو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی صنایع شیمیایی

نمایشگاه بین المللی دبی - Dubai World Trade Centre

1403/06/20الی1403/06/22

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

آدرس :